Demon Hunter 2 New Chapter - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Puzzle çözmeyi ve gizli objeleri bulmayı seven oyuncuların heyecanla oynadığı Demon Hunter oyununun devam oyunu olan Demon Hunter 2 GameSatış sitemizde sizlerle! Harika sahneler, canlı renkler ve tatlı bir hikayeyle karşımıza çıkan oyunda grafikler tüm oyunculardan tam puan aldı. Oyunun oynanışıysa her yetenek seviyesinden oyuncunun kolayca anlayabileceği şekilde düzenlenmiş. 
Hikayeye ilk oyunun bıraktığı yerden devam eden Demon Hunter 2’de ana karakterimiz babasını öldüren şeytanı 20 yıl önce yakalayıp öldürmeyi başarmış son Şeytan Avcısı Dawn Ashmore. Bir şeytanı tamamen öldürmenin mümkün olmadığının farkında olan Dawn, bu korkunç iblis Ragnar’ın geri döndüğü haberlerine karşı kulaklarını dört açıp beklemektedir. Bir gün bir arkadaşından gelen çaresiz bir telefonun ardından arkadaşının evine doğru yola çıkar. Eve vardığında karşılaştığı manzara ise beklediğinden çok daha korkunçtur... 
İlk oyunu oynamamış olan oyuncuların bile hemen ısınabileceği bir hikayeye sahip olan Demon Hunter 2’de sürekli bir şeytanın peşinden koşmaktan ziyade yavaş yavaş karşınıza çıkan puzzleları çözerek ve gizlenmiş objeleri bularak aradığımız şeytanı buluyoruz. Karanlık ambiansına rağmen oldukça kaliteli görsellere sahip oyunda herşey olması gerektiği gibi. Müzikler ise sizi hikayenin içine çekiyor. İlk oyunda babasının katilini arayan genç bir kız olan Dawn bu oyunda karşımıza orta yaşlı bir kadın olarak çıkıyor. Hem de helikopteri bile var! Son 20 senesini bu şeytanın geri döndüğü ana hazırlayarak geçiren ikinci intikamının peşindeki bu güçlü kadının yetenekleri, ilk oyundaki korkmuş ama öfkeli olan genç kızdan çok daha fazla. 
Puzzle oyunlarında oldukça iyi olan Artifex Mundi’nin bir diğer başarılı ve çok ses getiren oyunu olan Demon Hunter 2 oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde, en uygun fiyata satın alabilirsiniz.