Diablo 3

Diablo 3

Master Mağaza
455,11 ₺
Diablo 3 Reaper Of Souls

Diablo 3 Reaper Of Souls

Master Mağaza
455,11 ₺
Diablo 3 Rise Of The Necromancer

Diablo 3 Rise Of The Necromancer

Master Mağaza
455,11 ₺

Diablo 3 Hakkında

Blizzard Entertainment firmasının en efsanevi oyunlarından biri olan Diablo, üçüncü oyunuyla hayranlarına merhaba diyor. Aksiyon, rol yapma oyunu olan Diablo 3 ilk olarak 28 Haziran 2008de BlizzCon oyun konferansında hayranlarına duyuruldu. Efsanevi oyunumuz 15 Mayıs 2012 tarihinde Microsoft Windows ve OS X için, 3 Eylül 2013’te ise PlayStation 3 ve XBox 360 için resmi olarak satışa çıktı.

Serinin bu üçüncü kısmında da cehennemin en karanlık ve en tehlikeli yanları sizleri bekliyor olacak. Serinin ilk oyunu 31 Aralık 1996 yılında piyasaya çıkmış ve çıktığı ilk andan itibaren dünya genelinde büyük bir yankı uyandırmıştı. Hemen ardından 2000 yılında serinin ikinci oyunu piyasaya çıkmış ve dünya genelinde 2,5 milyon adetten fazla satmıştır. Bu oyunla birlikte seri, uzun bir sessizliğe gömülse de hayranları bu ilk iki oyunu sahiplenmekten asla vazgeçmediler. Lakin üçüncü oyunla ilgili olabilecek bütün gelişmeleri de takip etmeyi bırakmadılar.

Aradan tam 12 yıl geçti ve Blizzard Entertainment hasretle beklenen üçüncü oyunu satışa çıkardı. Bu üçüncü oyunun kalitesi ve hikâyesi ile birlikte hayranlarının gönlünü kazanmayı başarabilen Blizzard Entertaiment, oyunun piyasaya sürdüğü ilk gün 3,5 milyon kopyadan fazla satmayı başararak, ‘En hızlı satılan PC oyunu’ unvanını ele geçirdi. İlk haftanın sonunda satış rakamları 6,5 milyonu aştı. Blizzard Entertainment’ın CEO ve kurucusu Mike Morhime, bu yoğun ilgi karşısında dehşete düştüklerini ifade eden bir açıklama yaptı. Diablo 3 asla ve asla eskimeyecek oyunlardan biri. 

GameSatış üzerinden en ucuz Diablo 3 satın al ve cehennemin en karanlık sırlarını çöz.

Diablo 3 Sıkça Sorulan Sorular

Diablo 3 Kaç GB?

Diablo 3, 12 GB boş alana ihtiyaç duyar. Siz çok daha stabil çalışması adına, minimum 25 GB boş alan tercih edebilirsiniz.

Diablo 3 Ne Zaman Çıktı?

Diablo III, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan aksiyon-rol yapma oyunu serisi Diablo'nun üçüncü oyunudur. 28 Haziran 2008'de BlizzCon oyun konferansında duyurulan oyun, 15 Mayıs 2012'de Microsoft Windows ve OS X için yayımlandı.

Diablo 3 Nereden Alabilirim?

Diablo 3, en ucuz fiyatlar ile GameSatış üzerinden alınır.