Escape From Tarkov - Standard Edition

Escape From Tarkov - Standard Edition

Master Mağaza
2.275,86 ₺
2.176,86 ₺
Escape From Tarkov - Left Behind Edition

Escape From Tarkov - Left Behind Edition

Master Mağaza
2.000,00 ₺
1.800,00 ₺
Escape From Tarkov Edge of Darkness - Limited Edition

Escape From Tarkov Edge of Darkness - Limited Edition

Master Mağaza
7.000,00 ₺
6.300,00 ₺

Escape From Tarkov Hakkında

Escape From Tarkov, Battlestate Games tarafından geliştirilmiş olan ve 2016 yılında ilk kez alfa sürümü yayınlanan, çok oyunculu birinci şahıs nişancı (MMOFPS) ve hayatta kalma oyunudur. Oyun, kurgusal Norvinsk bölgesinde, savaş ve ekonomik çöküş içinde bulunan Tarkov şehrinde geçmektedir.

Oyuncular, PMC (Özel Askeri Şirket) operatörleri veya yerel haydutlar "Scavs" olarak oyuna başlarlar ve haritalarda ilerleyerek, düşmanları yenmeye, değerli eşyaları toplamaya ve görevleri tamamlamaya çalışırlar. Oyuncular aynı zamanda, karakterlerinin beceri ve ekipmanlarını geliştirebilir ve gelişmiş bir ekonomi sistemi sayesinde eşyalarını alıp satabilirler.

Escape From Tarkov, gerçekçi balistik ve sağlık sistemleri, karmaşık modifikasyon ve kişiselleştirme seçenekleri ve yüksek öğrenme eğrisi ile dikkat çeker. Escape From Tarkov, başarılı olmak için strateji, taktik ve işbirliğine büyük önem verir.

Escape From Tarkov Nasıl Alınır?

 

Escape from Tarkov satın al işlemlerini yapabileceğiniz resmi site dahil birçok platform vardır. Ancak en ucuz fiyatla Escape from Tarkov satın almak istiyorsanız Escape from Tarkov ne kadar diye sorgulamanız gerekir. Peki, Escape from Tarkov nasıl satın alınır?

E-pin sitelerinde satışa sunulan Escape From Tarkov sürümleri genellikle daha uygun fiyatlıdır. Escape from Tarkov hesap satın al - sat yapan mağazalar, oyunun resmi sitesinde satılan sürümlere göre daha avantajlı fiyatlar sunar. Örneğin Escape from Tarkov official page üzerinden oyunu satın almaya kalktığınızda karmaşık bir süreçle karşılaşabilirsiniz. Bu da paranızı yanlış yerlerde harcamanıza neden olabilir Peki, Escape from Tarkov nereden alınır, kısaca açıklayalım: Bilindiği üzere EFT sadece Tarkov market üzerinden satışa sunulan bir oyundur. Ancak anlaşmalı Escape From Tarkov satışı yapan e-pin mağazaları oyunu daha ucuza satabilmek için çeşitli indirimler yapar. Örneğin GameSatış üzerinden Escape from Tarkov download for pc satın alımlarında en uygun Escape from Tarkov fiyat fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Escape From Tarkov Fiyatı

 

Escape From Tarkov, yoğun aksiyon, gerçekçi savaş mekanikleri ve kapsamlı özelleştirme seçenekleri sunan, çok oyunculu popüler bir oyundur. Dolayısıyla Escape From Tarkov fiyatı da döneme göre farklılık gösterebilir. Peki, Escape from Tarkov kaç tl? Popüler MMOFPS oyunu EFT fiyatı sürümlerine göre değişir. Öyleyse, standard sürüm olan Escape from Tarkov kaç para? Aslında günümüz MMOFPS oyunlarına göre oldukça ucuz olan EFT satın al cüzi bir paraya satın alınabilir ölçektedir.

Escape From Tarkov Sıkça Sorulan Sorular

Escape From Tarkov Kaç TL?

Escape From Tarkov, 1922,42TL olarak satışa sunulmuştur.

Escape From Tarkov Kaç GB?

Escape From Tarkov için minimum 8 GB boş alana sahip olmalısınız. Önerilen ise 10 GB boş alana sahip olmanızdır.

Escape From Tarkov Nereden Alınır?

Escape From Tarkov en ucuz fiyatlarla GameSatış'tan alınır. En ucuz Escape From Tarkov almak için hemen sitemizi ziyaret et.