Oyun Hakkında

Fernbus Coach Simulator’da Almanya otobanları, karayolları ve harika ayrıntılarla bulunan 40’ın üzerinde şehirde bir otobüs şoförünün günlük yaşantısını gösteriyor. Farklı yolculuklar sırasında yandan geçen otomobiller yol ışıkları ve birçok kurallarla beraber tam bir gerçeklik sizleri bekliyor. Benzin noktaları ve polis kontrol ağı ile birlikte ek güzellikleri de oyunda bulunmaktadır.
Bunun yanı sıra oyunda gerçeklik son derece fazla olduğu gibi yolculardan ilk başta bilet kontrol ve bilet alma gibi işlemlerini kendiniz hallediyorsunuz. Oyunun QR kodu ile bu işlemlerini gerçekleştirdikten sonra C tuşu ile otobüse atlayıp yolculuğa koyulabiliyorsunuz. Oyun içerisinde 3 tip karakter bizlere sunuyor. Standart, bayan ve erkek tiplemeleri mevcuttur Bunun dışında Fernbus Simulator otobüsünüze çıkartma kullanarak farklı temaları yansıtmanıza da izin vermektedir. Bunlar İngiltere, Fransa ve benzer Avrupa ülkelerinden fotoğraflar çıkartma ve ülke bayrakları olabiliyor.
Fernbus Simulator, bu zamana kadar yapılmış otobüs simülasyon oyunları arasında alternatif arayanlar için tam bir ilaç niteliğinde. 

Herkese bol oyunlu günler. 
 

Hızlı teslimat için teşekkürler
27/01/2020
Şimdiye kadar alışveriş yaptığım siteler arasında tercih sıralamasında 1. sıraya yerleşmiş durumda. Gördüğüm en hızlı teslimattı.
27/01/2020
MUSTAFA KEMAL K. (Fernbus Simulator)
Çok hızlı ve güvenilir.
06/07/2019
MİRAÇ BERKE T. (Fernbus Simulator)
nice
06/01/2019
SORUNSUZ TESLİM UYGUN FİYAT
21/12/2018
Toplam 5 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları