Free Fire Hakkında

Free Fire, mobil platform için geliştirilmiş ve büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan en iyi battle royale oyunlarından biridir. Her 10 dakika süren maç oyunculara harika bir hayatta kalma tecrübesi sunmaktadır. Aynı adaya atılan 50 kişi arasında en son hayatta kalan kişi oyunun galibi olur. Uçsuz bucaksız bu haritada güvenli bölgeden kalarak araçlar kullan, siper al ya da otların arasına saklanarak bir kamuflaj ustası ol ve hayatta kalan son kişi olmayı başar!

Free Fire, tek başına mücadele etmenin yanında, 4v4 takımlar ile rakip takımları alt etme imkanı da sunuyor. Maksimum 4 kişiden oluşan tüm takımını zafere doğru götür!

Gelişmiş oyun içi grafikler ve kolay kullanılabilir arayüzü ile mobil platformlar üzerinde benzersiz bir tecrübe seni bekliyor! Şimdi GameSatış güvencesi ile en ucuz Free Fire Elmas ve Free Fire Üyelik satın al ve oyunda aktif et.

Free Fire | Sıkça Sorulan Sorular

Free Fire, “atış serbest” anlamına gelen ingilizce terimdir. Free Fire ne demek sorusunun diğer ve bizi ilgilendiren yanıtıysa yayıncılığını Garena’nın (Global Arena) üstlendiği, Singapur menşeli, battle royale türündeki 30 Eylül 2017 çıkış tarihli mobil oyundur. Oyunun günlük 80 milyon aktif kullanıcı rekoru ve “En İyi Popüler Oylama Oyunu” ödülü mevcuttur.

Free Fire 30 Eylül 2017 tarihinde çıktı. Free Fire ne zaman çıktı, Garena Free Fire ne zaman çıktı, Free Fire kaç yılında çıktı soruları internette sıklıkla aranmaktadır. 2017 çıkış tarihli oyun Singapur menşelidir. Oyunun yayıncılığını Garena üstlenmektedir. Oyun Android ve IOS cihazlarda oynanabilmektedir. Battle royale türündedir. Üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Free Fire nasıl indirilir sorusunun yanıtı, oyunun mobil özellikte olmasından dolayı Android için Google Play Store ve IOS için App Store'dan şeklinde olacaktır. 30 Ekim 2017 tarihinden bu yana oynanabilen oyun, dünyanın çeşitli ülkelerinden oyunculara ev sahipliği yapmaktadır. Free Fire, günlük 80 milyon aktif oyuncu sayısıyla bir rekora imza atmıştır.

Free Fire bilgisayara nasıl indirilir sorusunun yanıtı için öncelikle BlueStacks adlı emülatör programına ihtiyacınız olduğunu söyleyelim. BlueStacks programını bilgisayarınıza indirip kurarken sizden bir Google hesabı isteniyor. Sizden istenen Google hesabını yazıyorsunuz ve ardından Google Play Store’a girerek Free Fire’ı bilgisayarınıza yüklüyorsunuz. Oyun kontrollerini ayarladıktan sonra Free Fire’ı bilgisayarınızdan oynamaya başlayabilirsiniz.

Free Fire Singapur menşeli bir oyun ve yapımcısı 111 Dots Studio. Yayıncı firmasıysa Garena (Global Arena). Free Fire hangi ülkenin oyunu ve Free Fire yapımcısı sorularının yanıtları, oyunun çıkış tarihi olan 2017’den beri merak edilenler arasında. 80 milyon günlük aktif oyuncuyla rekor kırmış oyunun Free Fire Max adındaki ileri sürümü geliştiriliyor.

Free Fire saatte 150 ila 250 MB arası internet yer. Free Fire kaç MB yer ve Free Fire ne kadar internet yer sorularının yanıtları, oyunu mobil veriden oynayan kişiler için önemlidir. Kullanılan internetin saatlik ölçüde ne kadar harcanacağı oyunun grafik ayarlarına, telefon modeline ve kullanılan GSM operatörüne göre göre değişiklik gösterebilir.

Free Fire para yatırma işlemi GameSatış üzerinden Elmas yükleme şeklinde yapılabilir. Free Fire para yatırma işlemi oldukça kolaydır. Free Fire Elmas nasıl yüklenir sorusunun yanıtına geldiğimizde ise GameSatış web sitemiz üzerinden Free Fire kategorisine girerek istenen miktarda Elmas seçilir. Oyuncu ID’si satın alım esnasında ilgili kutucuğa yazılır. Yükleme, GameSatış tarafından oyuncu ID’nize otomatik olarak yapılır.

Free Fire oyunu Google Play Store’da 689 MB ve App Store’da 1.6 GB yer kaplıyor. Free Fire kaç MB sorusu, battle royale oyunlarını sevenler arasında sıkça aranmaktadır. Free Fire, oldukça iyi grafikleri ve dünyaca ünlü karakterleri bünyesinde barındırmasıyla adından söz ettiriyor. Dünyada sadece Google Play Store üzerinden 500 milyondan fazla kişi oyunu indirmiştir.

Free Fire ifade, oyun içerisindeki Elite Pass satın alınarak alınır. Free Fire ifade nasıl alınır konusu Elmas ya da parayla mümkün olmamaktadır. İfadelerin hediye olarak gelmesi gerekir. İfadelerin Elite Pass içinden çıkması da muhtemeledir. Eğer oyun içinde İfadeleriniz mevcutsa bunları ana menü üzerindeki Koleksiyon > İfade seçeneğinden görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Free Fire nasıl pro olunur sorusunun yanıtları detaylı da olsa başlıca birkaç taktikle oyunda iyi yerlere gelmeniz mümkündür. Paraşütü olabildiğince geç açın ki herkesten önce oyun alanına inin hatta paraşütle inmekte olanları aşağıdan avlayın, yoğun çatışmaların yaşandığı şehir merkezlerinde olmaktan kaçının, tek başınıza oynuyorsanız araç kullanmayın çünkü araçlar gürültü çıkarır ve hemen fark edilir.