Genshin Impact Genesis Crystals

Genshin Impact Genesis Crystals

Genshin Impact Hesap Satışı

Genshin Impact Hesap Satışı

Genshin Impact Hakkında

Genshin Impact, Çinli bir oyun geliştirme ve yayınlama firması olan miHoYo tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon rol yapma (Action RPG) oyunudur. İlk kez 28 Eylül 2020'de piyasaya sürülen Genshin Impact hızla büyük bir oyuncu kitlesi kazanmıştır. Oyun, PC, PlayStation, hatta iOS ve Android işletim sistemlerine sahip mobil platformlar dahil olmak üzere birçok farklı konsoldan oynanabilmektedir. 

Oyuncular, fantastik bir evrene sahip Genshin Impact dünyasında yolculuk ederek, macera dolu bir hikayenin parçası olmaktadır. Ayrıca, oyuncular, beş farklı elemente sahip olan ve farklı silah türlerine uygun olan çeşitli karakterleri kontrol etmektedirler. Genshin Impact, açık dünya özelliği taşımaktadır ve oyuncular serbestçe keşif yapabilir, düşmanlarla savaşabilir, çeşitli görevleri tamamlayabilir ve açık dünyaya gizlenmiş hazineleri keşfedebilirler.

Siz de GameSatış güvencesiyle genshin impact para yatırma işlemlerinizi yapabilir ya da dilediğiniz özelliklere sahip bir genshin impact hesabını satın alabilirsiniz.

Genshin Impact Oyun İçi Satın Alınabilir İçerikler

 

Genshin Impact indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz olsa da oyun içi satın alınabilir içerikler barındırmaktadır. Bu içeriklerden bazıları şunlardır:

  • Primogems: Oyunun premium para birimi olan primogems, karakterlerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz özel bir para birimidir. Primogems, gerçek para karşılığında satın alınabilir.
  • Kostümler: Kostümler, oyun içindeki karakterlerinizin görünümünü değiştirmenizi sağlayan özel skinlerdir. Kıyafetler, genellikle oyun içi etkinlikler sırasında veya gerçek para karşılığında satın alınabilmektedir.
  • Wishes: Oyun içinde kullanılan bir kumar sistemi olan wishes, oyuncuların yeni karakterler, silahlar ve diğer öğeler için şanslarını denemeye izin vermektedir.
  • Battle Pass: Battle Pass, oyunculara ek görevler ve ödüller sunan bir abonelik hizmetidir. Battle Pass, gerçek para karşılığında satın alınabilir ve birçok ek özellik sunmaktadır.
  • İçerik genişletme paketleri: Bu paketler, oyun içindeki yeni bölgeleri, karakterleri, hikayeleri ve diğer öğeleri sunan büyük genişleme paketleridir. 

Bu içeriklere sahip olmak için Genshin Impact Genesis Crystals satın alabilirsiniz. Genshin Impact genesis crystals satın alarak oyun içi satın alınabilir içeriklere erişebilir, GameSatış güvencesiyle genshin genesis crystals fiyatlarını kıyaslayarak kâr edebilirsiniz. Ayrıca, GameSatış güvencesiyle Genshin Impact Hesap Satışı da yapılmaktadır.

Siz de GameSatış web sitesine giderek dilediğiniz özelliklere sahip bir Genshin Impact hesabı satın alabilir, Genshin Impact deneyiminizi ikiye katlayabilirsiniz.

Genshin Impact Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...