Blessing of the Welkin Moon

Blessing of the Welkin Moon

Master Mağaza
100,00 ₺
95,00 ₺
Genesis Crystals ×60

Genesis Crystals ×60

Master Mağaza
20,00 ₺
19,00 ₺
Genesis Crystals ×300

Genesis Crystals ×300

Master Mağaza
100,00 ₺
95,00 ₺
Genesis Crystals ×980

Genesis Crystals ×980

Master Mağaza
300,00 ₺
285,00 ₺
Genesis Crystals ×1980

Genesis Crystals ×1980

Master Mağaza
600,00 ₺
570,00 ₺
Genesis Crystals ×3280

Genesis Crystals ×3280

Master Mağaza
1.000,00 ₺
950,00 ₺
Genesis Crystals ×6480

Genesis Crystals ×6480

Master Mağaza
2.000,00 ₺
1.900,00 ₺

Genshin Impact Genesis Crystals Hakkında

Genshin Impact Nedir?
 

Genshin Impact, miHoYo firması tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz RPG oyunudur. 2020 yılına damga vurmayı başaran Çin merkezli oyun, fantastik bir açık dünya ve alışıla gelmişten biraz farklı grafiklerle oyunculara sunulmuştur. Oyuncuların yeni karakterler, silahlar ve benzersiz aksiyon tecrübesi ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Genshin Impact online bir oyun olup aynı zamanda dört oyuncunun birlikte oynamasına izin veren bir multiplayer moda sahiptir. Genshin Impact PC, PlayStation 4 ve mobil platformda oynanabiliyor.


Genshin Impact Genesis Crystal Nedir?


Genshin Impact aktif olarak hala oynanan ve Türkiye'de oldukça popüler olan bir oyundur. Genshin Impact içinde çeşitli içeriklere ulaşmak ve rakiplerinizden bir adım önde olmak için Genshin Impact Genesis Crystal satın alabilirsiniz. En ucuz Genshin Impact Genesis Crystal almak için hemen satın al butonuna tıklayın.

 

Genshin Impact Genesis Crystals Sıkça Sorulan Sorular

Genshin Impact Primogem ne ise yarar?

Genshin Impact Primogem, oyun içerisinde Orijinal Reçine, Intertwined Fate veya Acquainted Fate’in yeniden doldurulması için kullanılır. Prigonem sayesinde oyuncu karakterini geliştirir ve oyunda ilerleme kaydeder. Genshin Impact Primogem ne işe yarar sorusunun yanıtının ardından Primogem satın almak istediğinizde GameSatış üzerinden Genesis Crystals satın alabilirsiniz. Satın alınan Genesis Crystal, oyun içinde Primogem’e dönüştürülecektir. Dönüşüm oranı bire bir şeklindedir. 

Genshin Impact Primogem nedir?

Genshin Impact Primogem, oyun içinde kullanılan premium para birimidir. Genshin Impact Prigonem nedir sorunuzun yanıtı aslında Genshin Impact Genesis Crystals olacaktır çünkü epin olarak satın alacağınız Genesis Crystals, oyun içerisinde Primogem’e dönüştürülerek kullanılacaktır. Dönüşüm oranı 1’e 1 şeklindedir. Primogem ile karakterinizi yükseltebilir ve oyun içerisindeki ilerlemenizi oldukça keyifli bir biçimde sürdürebilirsiniz. 
 

Genshin Impact ücretsiz mi?

Genshin Impact, ücretsiz olarak oynanabilen bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun ücretsiz olarak oynanabileceği gibi oyun içi satın alma yolu tercih edilerek de ilerletilebilir. Oyun içi para birimi olan Genshin Impact Genesis Crystals, web sitemiz üzerinden %100 güvenli bir biçimde satın alınabilir. Satın alınan Genesis Crystals, oyun içerisinde premium para birimi olan Primogem’e dönüştürülecek ve bu yolla karakter yükseltilebilecektir. Yani Genshin Impact ücretsiz mi noktasında seçim yapmak size kalmıştır.