Blessing of the Welkin Moon

Blessing of the Welkin Moon

Master Mağaza
145,00 ₺
124,27 ₺
Genesis Crystals ×60

Genesis Crystals ×60

Master Mağaza
28,00 ₺
24,00 ₺
Genesis Crystals ×300

Genesis Crystals ×300

Master Mağaza
145,00 ₺
124,27 ₺
Genesis Crystals ×980

Genesis Crystals ×980

Master Mağaza
435,00 ₺
372,80 ₺
Genesis Crystals ×1980

Genesis Crystals ×1980

Master Mağaza
872,00 ₺
747,30 ₺
Genesis Crystals ×3280

Genesis Crystals ×3280

Master Mağaza
1.459,00 ₺
1.250,36 ₺
Genesis Crystals ×6480

Genesis Crystals ×6480

Master Mağaza
2.918,00 ₺
2.500,14 ₺

Genshin Impact Genesis Crystals Hakkında

Çin’de kurulan miHoYo tarafından geliştirilen ve günümüzde de yeni güncellemelerle geliştirilmeye devam edilen Genshin Impact PC, PlayStation ve mobil platformlarda oynanabilen bir ücretsiz aksiyon rol yapma (Action RPG) oyunudur.

Genshin Impact Genesis Crystals, oyunun premium para birimi olan Primogems'leri satın almak için kullanılan özel bir para birimidir. Siz de GameSatış güvencesiyle genshin impact genesis crystals satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilir, böylelikle oyun içi içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Genshin Impact Genesis Crystals Ne İşe Yarar?

 

Genshin impact kristalleri oyun içi içeriklere grind yapmadan daha kısa yollarla erişmek isteyen oyuncuların genshin impact primogem satın almak için kullandıkları premium para birimidir.

Genshin Impact Genesis Crystals Nasıl Alınır?

 

Genshin primogem satın almak isteyen Genshin Impact oyuncuları tarafından sıklıkla sorulan genesis kristal nasıl alınır sorusunu en iyi Genshin Impact içeriklerini satın alabileceğiniz GameSatış yanıtlıyor. Siz de eğer Genshin Impact oyuncuları için hızlı teslimat garantisi ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan GameSatış web sitesinden alışveriş yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitede yer alan Genshin Impact Genesis Crystals kategorisinden genesis crystal fiyatlarını inceleyerek size uygun ilandan alışveriş yapmaktır.

Genshin Impact Genesis Crystals Fiyatları

 

Genshin Impact oyuncularının merak ettiği genshin primogem fiyatları aslında genesis crytal fiyatlarıyla bağlantılıdır. Bunun sebebi primogem satın alma işlemlerinin genesis crystal kullanarak yapılmasıdır. Dolayısıyla, oyuncuların primogem fiyatları hakkında bir değerlendirme yaparken oyun içerisindeki almak istediğiniz kostüm, wishes veya içerik genişletme paketlerinin genesis kristal fiyatları olarak ne kadar olduğunu da göz önünde bulundurması gerekmektedir.

Genshin Impact genesis crystal fiyatları satın almak istediğiniz kristal miktarına göre değişiklik göstermektedir. Ne kadar fazla kristal alırsanız yapacağınız işlem bir o kadar daha pahalı olacaktır.

Genesis kristals fiyatları oyunu oynadığınız platforma göre de değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, PlayStation gibi bazı platformlar dolar, euro gibi para birimlerine endekslenebileceğinden daha pahalı olabilmektedir. Dolayısıyla, oyun içi bir satın alım yapmadan önce GameSatış web sitesinden genshin genesis crystals fiyat aralıklarına göz atmak ve site üzerinden yükleme yapmak kâr sağlayabilmektedir.

Genshin Impact Genesis Crystals Sıkça Sorulan Sorular

Genshin Impact Primogem ne ise yarar?

Genshin Impact Primogem, oyun içerisinde Orijinal Reçine, Intertwined Fate veya Acquainted Fate’in yeniden doldurulması için kullanılır. Prigonem sayesinde oyuncu karakterini geliştirir ve oyunda ilerleme kaydeder. Genshin Impact Primogem ne işe yarar sorusunun yanıtının ardından Primogem satın almak istediğinizde GameSatış üzerinden Genesis Crystals satın alabilirsiniz. Satın alınan Genesis Crystal, oyun içinde Primogem’e dönüştürülecektir. Dönüşüm oranı bire bir şeklindedir. 

Genshin Impact Primogem nedir?

Genshin Impact Primogem, oyun içinde kullanılan premium para birimidir. Genshin Impact Prigonem nedir sorunuzun yanıtı aslında Genshin Impact Genesis Crystals olacaktır çünkü epin olarak satın alacağınız Genesis Crystals, oyun içerisinde Primogem’e dönüştürülerek kullanılacaktır. Dönüşüm oranı 1’e 1 şeklindedir. Primogem ile karakterinizi yükseltebilir ve oyun içerisindeki ilerlemenizi oldukça keyifli bir biçimde sürdürebilirsiniz. 
 

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Genshin Impact Crystals satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

Gamesatış üzerinden satın alma işlemi yapılan oyun içi para birimlerinde herhangi bir iade işlemi yapılamamaktadır.