Gravel - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Arcade tarzı yarış oyunlarına eskiden olduğu kadar sık rastlayamadığımız bu günlerde, Gravel aradığımız heyecanı bizlere geri getiren oyun oldu. Arazi yarışı kategorisinde oldukça öne çıkan oyunun özlediğimiz aksiyonlu akrobatik arazi yarışlarında arabanızı istediğiniz kadar çamura bulayabilirsiniz. 
Oyunun zorluk seviyesinden tutun da araçların her birinin en ince ayarına kadar kendinize göre ayarlayabilmeniz sayesinde, her yetenek seviyesinden oyuncu oyunu kolayca öğrenebilir, limitlerini zorlayabilir ve sınırsız keyif alabilir. Kariyer moduna girip, dünyanın farklı yerlerinde değişik türlerdeki yarışlara katılabilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Tamamen farklı çevre, hava şartları ve yollara sahip haritalarda, oldukça güçlü rakiplere karşı gerçek arazi yarışı deneyimini yaşayabilirsiniz. 
Her güçlü rakipten önce giren sinematiklerle 90’ların Arcade havasını bize tekrar solutan Gravel’ın kariyer modunda iyice piştikten sonra, arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara karşı yarışacağınız lobiler yaratabilir veya başkalarının lobilerine katılabilirsiniz. İster doğada, ister yarış stadyumlarında kimin daha iyi direksiyon kullandığını test edebilir, kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Adrenalinin bir an bile eksik olmadığı Gravel oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun fiyata satın alabilirsiniz.
 

Arama sonuçları