Oyun Hakkında

İlk başta konsollar için piyasaya sürülen fakat kullanıcıların büyük beğenisini kazanınca farklı platformlarda oyunun devamını çıkarmaya devam etti. 2K Games’in her sene düzenli olarak çıkartmış olduğu ve Dünyanın en prestijli basketbol ligi olan NBA’in takımlarının yer aldığı 2K’nın merakla beklenen oyunu NBA 2K18 sizlerle. 
NBA 2K18 İlk İzlenim
Eski NBA 2K oyunlarından tecrübeli olanlar muhtemelen son çıkan oyunda zorluk çekmeyecek fakat 2K18’in 2K17’den tamamen farklı bir oyun olduğu ortada. Yeni çıkan modlar, oyuncu yüzleri ve salon grafikleri oyunculara farklı bir deneyim yaşatacak. Oyunun efsane sürümünün kapağında NBA’in efsane oyuncusu ve smaçlarıyla hafızalarda iz bırakan Shaquille O’Neal yer alıyor.
NBA 2K18 Oyun içi satın alma konusunda daha geniş bir yelpaze sunuluyor ve sporcu kartları, panini stickerlar ve myteam paketleri satılıyor. Efsane sürümün bir de altın versiyonu mevcut. Bu versiyonda sanal ve fiziksel kartların sayısı artmış. MyLeague, MyCareer ve MyGM gibi modlar bu oyunda da yer alıyor. Aynı zamanda online olarak oyunu oynayabiliyoruz.

Herkese bol oyunlu günler.