Oyun Hakkında

Alpha Demosu öncesinde 500.000 indirme sayısıyla çoktan rekor kırmış olan PC Building Simulator, şimdi hayallerinizdeki bilgisayarı kurabileceğiniz tam teşekküllü bir simülasyon oyununa dönüştü. 
Kendi Bilgisayar İmparatorluğunuzu kurun. Basit sorun tanımlamadan tamir siparişlerine, tüm oyuncuların salya akıtacağı özel bilgisayarlar toplayın. Gerçek dünyadan alınmış, gerçek fiyatlara sahip parçalar içeren sürekli büyüyen bir pazara sahip bu simülasyonla sonunda o hayallerinizdeki efsanevi bilgisayarı hayal etmeyi bırakıp gerçekten kurabilir, performansını test etmek için benchmark testlerine sokabilirsiniz! 


Bilgisayar toplamayı öğrenin
Kendi bilgisayarınızı toplamak kulağa imkansız bir iş gibi mi geliyor? PC Building Simulator en bilgisiz insanlara bile kendi bilgisayarlarının parça parça nasıl bir araya getirildiğini anlatıyor ve bu parçaların ne işe yaradığını öğretiyor.


Hayallerinizdeki bilgisayarı toplayın
Pc Building Simulator’un Free Build modu en sevdiğiniz üreticilerin birebir modellenmiş, tam lisanslı parçalarıyla deneyler yapmanıza imkan sağlıyor. Para söz konusu olmasaydı, nasıl bir bilgisayar inşa ederdiniz?


Kendi işletmenizi kurun
PC Building Simulator’un kariyer modu sizi kendi PC toplama ve tamir etme dükkanınızın sahibi yapıyor. Ufak, kuytu dükkanınızda başlayıp, tüm teknik bilgilerinizi kullanarak aldığınız farklı işleri tamamlamaya çalışın. Müşterileriniz sizden basit yükseltme ve tamir etme işlerinden tamamen yeni bir sistem inşa etmeye kadar birçok farklı talepte bulunacaklar ve siz bu işleri, kar yaparak tamamlamanın bir yolunu bulmak durumundasınız. 

PC Building Simulator oyununu GameSatış sitemizden en uygun fiyata en güvenilir şekilde satın alabilirsiniz.

Arama sonuçları