Pillars Of Eternity 2 Deadfire - Steam

Pillars Of Eternity 2 Deadfire - Steam
Oyun Hakkında

2015’te Kickstarter’la rekor miktarda fon toplayıp, 4 milyon dolarla zamanının en yüksek fona sahip video oyunu ilan edilen Pillars of Eternity devam oyunuyla karşımızda. Obsidian Entertaintment tarafından geliştirilip, Versus Evil tarafından piyasaya sürülen RPG oyunu, devam oyununda da ilk oyunda olduğu gibi kitlesel fonlamayı kullanıp, 2017’de Fig üzerinden başlattıkları kampanyanın ilk gününde hedef rakama ulaşmayı başarmıştı. 
Pillars of Eternity’den tanıdığımız Eora evreninde, kimileri eski kimileri yeni Companion’larla (Yoldaş) denizlere Pillars of Eternity 2 Deadfire ile açılıyoruz. Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi bu oyunda da ana karakterimizin diğer insanların ruhlarına bakma ve hatıralarını görebilme gücü var. Öldüğü zannedilen ışığın ve yeniden doğuşun tanrısı Eothas, karakterimizin kampı olan Caed Nua’da ortaya çıkıyor ve kampı yerle bir edip karakterimizi ölmenin eşiğine kadar getiriyor. Biz de Deadfire Archipelago’ya seyahat edip Eothas’a hesap sormaya gidiyoruz. İlk oyunda yaptığınız tercihler, yeni oyunun gidişhatını ve hikayesini de etkilemekte. 
İlk oyundan farklı olarak denizde geçen hikayemizde evimizin bir gemi olması kaçınılamaz bir durum. Nitekim Deadfire ihtiyaçlarınıza göre düzenleyip, özelleştirebileceğiniz bir gemiyle kampımızı daha mobil bir hale getirip, ayak değmemiş ıssız adaların arasındaki yolculuğumuzu daha kolay hale getiriyor. Hatta yeni gemi almak veya düşmanlarınızın gemisini çalmak da mümkün. Ayrıca geminizle ilgilenmesi için mürettebat kiralayabilirsiniz. 
Oyunun oynanışına gelirsek, tıpkı ilk oyunda olduğu gibi Deadfire da klasik bir sıra bazlı sisteme sahip. Sınıf bazlı bir oynanışa sahip oyunda her sınıfın eşsiz özelliklere sahip üç alt sınıfı da bulunmakta. Companion’ların büyük önem taşıdığı seride, companion’lara ek olarak dört Sidekick (yardımcı) bütün yolculuklarınızda ve maceralarınızda sizlere eşlik ediyor. Bu destansı FRP hikayesine siz de sahip olmak isterseniz, Pillars of Eternity 2 Deadfire 'ı güvenilir GameSatış mağazamızdan en uygun fiyatla satın alabilirsiniz. 
 

Arama sonuçları