Realpolitiks - Steam

Realpolitiks - Steam
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Akşam haberlerini izlerken hiç “Ben Putin’in yerinde olsam buraya girerdim.” ya da “Amerika’yı ben yönetseydim bu sorunları çoktan aşmış olurduk.” gibi cümleler kuruyor musunuz? Realpolitiks ile Amerika’yı siz yönetseydiniz gerçekten neler olurdu görebilirsiniz. Gerçek zamanlı strateji oyunlarının nadide parçalarından biri olan Realpolitiks’te istediğiniz ülkenin askeri, ekonomik, siyasal ve gizli istihbarat birimlerini yönetip, bir Dünya Lideri olarak ülkenizi bir numaraya taşıyabilirsiniz. Tabi ne kadar iyi bir yönetici olduğunuza bağlı olarak, ülkenizi batırmanız da gayet mümkün. 
Yalnızca bir oyundan çok daha fazlası olan Realpolitiks, dünyanın aslında nasıl döndüğüne ışık tutan, oyuncularını siyasal birçok konuda aydınlatan oldukça ufuk açıcı bir yazılım. Avrupa Birliğinin iç sorunlarından Orta Doğunun terörizmine, İkinci Dünya Savaşı sonrası konuşlandırılmış nükleer silahlardan az gelişmiş ülkelerden yayılan hastalıklara, modern dünyanın aklınıza gelebilecek her türlü sorununa yer veren oyunda, bir ülkeyi yönetmenin ne olduğunu tam anlamıyla öğreneceksiniz. 
Kullanmayı oldukça kolay öğrenebileceğiniz basit kullanıcı arayüzü ve hiç bitmeyen aksiyon sayesinde bağımlısı olacağınız Realpolitiks oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Arama sonuçları