Room13 - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Yüzünüzü seçin. Ölüm Makinanızı inşa edin. Ölüleri katledin.
room13 şiddet, aşırı derecede kan ve vahşet, harika grafikler, basit kontroller, eğlence ve mizahın heyecan verici bir kombinasyonu. Kendinizi ölülerin bastığı gizemli bir evde kapana kısılmış bir halde bulunca her normal insanın yapacağı şeyi yapıyorsunuz. Hepsini katledip, organlarını toplayıp, silahlar yaratıp daha büyük yaratıkları öldürmeye gidiyorsunuz. 
Tek kişilik bir oyun geliştirme ekibi tarafından yaratılan room13, ağır silah yaratma ve uyarlama içeren Aksiyon Platform korku oyunudur. Oyuncular her oyuna temel bir silah ve yarısı çürümüz bir yüzle başlıyorlar. Ölüm tuzaklarına yakalanmadan, silah parçaları toplayarak ve giyecek yeni yüzler bularak oda oda gezin. 12 boss’u öldürerek room13’ün sırlarını açığa çıkarın. 
Durmak bilmeyen aksiyon, 13 benzersiz bir şekilde tehlikeli oda ve odalardan da tehlikeli 13 boss. Bossları yenin ve onların yüzlerini giyerek onların güçlerine sahip olun. Oyundaki giyebileceğiniz 32 yüzü ve her birinin eşsiz güçlerini keşfedin. Oyunu ister Story Modunda ister Arcade Modunda oynayın. Binlerce farklı kombinasyonun arasından en sevdiğiniz silahı yaratın. room13 oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun fiyata satın alabilirsiniz.