Spell Force 3 - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

SpellForce 3 – RTS ve RPG’nin mükemmel karışımı!

 Yıl 518. Hain büyücülerin, Mage Wars olarak da bilinen başkaldırısı Kraliyet tarafından bastırılmıştı. Fakat bu galibiyetin bedeli oldukça ağırdı. Çoğu bölge anarşiye teslim olmuş, savaştan kaçan birçok mülteci başlarını sokacak biryer arayışı içinde köyleri talan etmiş, insanların “Bloodburn” dediği ne olduğu bilinmeyen ölümcül bir veba hızla ülkeye yayılmıştı.
Denize düşen yılana sarılır misali, insanlar buldukları her umut ışığına tutunmaya çalışıyordu. Rondar Lacaine adında oldukça karizmatik bir adamın yönettiği Purity of Light, tüm bu kötülüklerden büyücülerin sorumlu olduğunu ve tüm tanrıların babası Aonir’in tüm görkemiyle geri döneceğini söylüyordu. 
Bu karmaşanın içersinde Tahar isimli bir büyücüyü oynuyoruz. Tüm RPG’lerde olduğu gibi kendi hikayelerine sahip birkaç destekleyici karakter de bize eşlik ediyor. Gerçek zamanlı strateji ve rol yapma oyununun harika bir kombinasyonu olarak bilinen bu oyunun hikayesinde siz de yer almak isterseniz SpellForce 3 ile  en uygun fiyata ve en güvenilir şekilde GameSatış mağazamızdan satın alabilirsiniz.