Oyun Hakkında

Mars’ta koloni kurmak bilimle ilgilenen insanların ezelden beri fantezilerini süsleyen bir hayal. Hayal ettiğimiz herşeyin oyununu yapmak dagünümüzdekaçınılmaz bir durum. Surviving Mars işte tam bu zihniyetle Tropico’nun yaratıcıları Haemimont Games tarafından yaratılmış, Cities Skylines’ın yayıncısı tarafından yayınlanmış bir oyun. 2018 yılının en çok satan oyunlarından biri olan bu koloni kurma oyununda, adından da anlaşılacağı üzere tek amacınız Mars’ta hayatta kalmak. Hayatta kalmak için tabi ki de önce bir hayat var etmek gerektiğinden oyuna ilk olarak koloninizi kurmakla başlıyorsunuz.
 Mars’a koloni kurmak kolay bir iş değil. Daha Mars’a ayak basmadan yapmanız gereken bir sürü şey var. Hangi uzay ajansıyla anlaşacaksınız, koloninizi Mars’ın neresinde kuracaksınız, sponsorunuz kimler olacak gibi birçok detaya daha Dünyadayken karar vermeniz gerekiyor. Tüm hazırlıklar tamamlandığında Mars’a doğru yola çıkabilirsiniz. İner inmez ise koloninizin hayatta kalması için gerekli olan kaynakları bulmanız, tesisleri inşa etmeniz ve Mars’ta “hayat”ı başlatmanız gerekiyor. 
Fakat ne yazık ki tüm insanlarınıza yetecek kadar eviniz, yiyeceğiniz ve suyunuz, hatta sıkılmasınlar diye eğlence yerlerinizi bile hazırlamış olsanız da, meraklı insan ırkı kendini öldürecek birşeyler mutlaka ki buluyor. Bu oyunda zorlu doğa şartlarının yanı sıra aynı zamanda insanlığın aptallığıyla da uğraşıyorsunuz. Koloninizdeki o parlak zekalı minik insanlar, mümkün olan en sıra dışı şekillerde ölmek için adeta yarışıyorlar. Koloninizi hayatta tutup, Mars’ı fethetmeyi başarabilecek misiniz? Surviving Mars oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde, en uygun fiyata satın alabilirsiniz.