Terra Tech - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

TerraTech, kendi yaratımlarınızı bir araya getirme, savaşma ve keşfetme karışımıyla tasarlayıp inşa ettiğiniz bir açık dünya, sanal macera oyunu. Düşman bir uzaylı manzarasını keşfedin ya da yaratıcı özgürlükle tasarlayın. Seçim senin.
Kariyerinizi, rastgele oluşturulmuş sonsuz bir dünyada, Kampanyadaki kar ve zafer arayışı içinde bir galaksilerarasımadenci olarak başlatın, arkanıza yaslanın ve Yaratıcı modda kalpler içeriğinizi geliştirin ya da Techs'i saatinize karşı koruyun ve Gauntlet Mücadelesini yürütmeye cesaret edin. Teknik bina hayal gücünüzü sınırlandırmak için TerraTech'te birçok oyun modu var!

Hikaye
Uzak gelecekte, Dünya'nın doğal kaynakları tükendi ve bir kaynak toplayıcı aday olarak, uzaylı gezegenlere seyahat etmek ve onları değerli malzemeler için incelemek sizin işiniz. 

Ama sen yalnız değilsin! 

Rakip adaylar bu yeni dünyaların manzaralarını kirletiyor ve onlarınkini korumak için savaşacaklar ve sizinkileri almaya istekli olacaklar. İşaretinizi yapmak için kurnaz ve yaratıcı olmanız gerekir.

Birkaç Madencilik Şirketi'nden yapı taşlarını, tüfekleri, tekerlekleri ve kanatları kullanarak, her amaca uygun çeşitli teknikler oluşturabilirsiniz. Güçlü zırhlı muharebe araçları, durdurulamayan kaynak toplama makineleri, genişleyen kaynak işleme tabanları başarının anahtarıdır.

TerraTech'teki dünyalar, prosedürel olarak üretilir ve sonsuzdur, bu yüzden her zaman keşfedilecek yeni kaynaklar ve daha fazla kaynak bulunur. 

Hain dağ sıraları, tatlı çayırlar ve dev çöller karşılaşacağınız biyolojiler arasındadır.

Geliştirme ilerledikçe daha fazla eklenecektir.
 

Arama sonuçları