The Long Dark

The Long Dark
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
The Long Dark

The Long Dark

Steam Gift

%22
-
+
Oyun Hakkında

Tasarımcılarının Raphael van Lierop ve Alan Lawrance olan, Hinterland Studio tarafından geliştirilen, Play Station 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linus ve Mac OS gibi tüm platformlara sunulan Indie tarzında bir hayatta kalma oyunu Long Dark. 
Long Dark, kendi türü içerisinde tasarlanmış olan en zekice oyun! Ve hiç de kolaylıkla ilerleyebileceğiniz türden bir oyun değil. Long Dark’ta hayatta kalabilmek gerçekten çok zor. Oyunu benzer türlerinden ayıran birçok özellik mevcut. Diğer Indie oyunlarda olduğu gibi Long Dark’ta doğaüstü yaratıklar yok. Zombiler, uzaylı türevleri gibi değişik cinste ve görünümde yaratıklar yok. Elbette size sorun yaratacak canlılar var; fakat bunlar doğanın içinde bulunan cinsten canlılar. Yani, kurtlar veya ayılar gibi…
Oyun içerisinde hayatınız pamuk ipliğine bağlıyken sizin en büyük düşmanınız içinde bulunduğunuz hava koşulları. Kahramanımız bir pilot. Ve uçağını düşürdüğü yer unutulmuş, zorlu doğa şartlarına sonuna kadar açık ve karlarla kaplı olan kayıp bir bölge.
Oyun içerisinde tek düşmanınız zorlu hava koşulları değil. Kar fırtınaları, soğuk ya da vahşi hayvanların yanı sıra en önemli mücadelelerimizden birisini de kendimize karşı veriyoruz. Karakterimiz acıkıyor, susuyor, üşüyor, hastalanıyor.  Yoruldu mu yavaşlıyor, kolay yürüyemiyor, ayağını burkuyor, vahşi hayvanlarla mücadele verdi mi eğer bir kanaması olursa enfeksiyon kapabiliyor. Yükü ne kadar ağır olursa o kadar fazla kalori harcıyor ve daha çabuk yoruluyor. Bunun sonucunda uykusu geliyor ve kar fırtınasının ortasında ölüm uykusuna dalıyor.
Bu kadarı dahi Long Dark’ın ne kadar zor bir oyun olduğunu bizlere göstermeye yetiyor. Indie oyun severler için Long Dark gerçekten de kaçırılmayacak bir fırsat. 

Unutma!

Hayatta kalmak istiyorsan, gözlerini her daim açık tutmalısın!
 

YORUMLAR 14
Long Dark herkese hitap edecek bir oyun değil belki ama gerçekten özverili yapılmış bir oyun. Tereddüt edenler mutlaka alıp oynamalı. Oyunu Steam deki fiyattan daha uyguna aldım. Hiçbir sorun yaşamadım hala zevkle oynuyorum.
21/01/2019
teşekkür ederim
29/12/2018
her zamanki gibi hızlı, başarılı ve güvenilir...
24/12/2018
sağ olun...
24/12/2018
good
22/12/2018
BURAYA BİR TON ÖVGÜ SÖZÜ YAZMAK İSTERDİM FAKAT ÖVECEK KELİME BULMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM.... MÜKEMMELSİNİZ..
22/12/2018
Sipariş ettiğim tüm ürünler dakikasında bana ulaştı, güvenilir site
24/11/2018
Hızlı, ucuz ve güvenilir. Teşekkürler.
22/11/2018
Hızlı ve sorunsuz teslimat teşekkürler.
10/11/2018
Işık hızında
03/07/2018
Toplam 14 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları