The Long Dark

The Long Dark
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Tasarımcılarının Raphael van Lierop ve Alan Lawrance olan, Hinterland Studio tarafından geliştirilen, Play Station 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linus ve Mac OS gibi tüm platformlara sunulan Indie tarzında bir hayatta kalma oyunu Long Dark. 
Long Dark, kendi türü içerisinde tasarlanmış olan en zekice oyun! Ve hiç de kolaylıkla ilerleyebileceğiniz türden bir oyun değil. Long Dark’ta hayatta kalabilmek gerçekten çok zor. Oyunu benzer türlerinden ayıran birçok özellik mevcut. Diğer Indie oyunlarda olduğu gibi Long Dark’ta doğaüstü yaratıklar yok. Zombiler, uzaylı türevleri gibi değişik cinste ve görünümde yaratıklar yok. Elbette size sorun yaratacak canlılar var; fakat bunlar doğanın içinde bulunan cinsten canlılar. Yani, kurtlar veya ayılar gibi…
Oyun içerisinde hayatınız pamuk ipliğine bağlıyken sizin en büyük düşmanınız içinde bulunduğunuz hava koşulları. Kahramanımız bir pilot. Ve uçağını düşürdüğü yer unutulmuş, zorlu doğa şartlarına sonuna kadar açık ve karlarla kaplı olan kayıp bir bölge.
Oyun içerisinde tek düşmanınız zorlu hava koşulları değil. Kar fırtınaları, soğuk ya da vahşi hayvanların yanı sıra en önemli mücadelelerimizden birisini de kendimize karşı veriyoruz. Karakterimiz acıkıyor, susuyor, üşüyor, hastalanıyor.  Yoruldu mu yavaşlıyor, kolay yürüyemiyor, ayağını burkuyor, vahşi hayvanlarla mücadele verdi mi eğer bir kanaması olursa enfeksiyon kapabiliyor. Yükü ne kadar ağır olursa o kadar fazla kalori harcıyor ve daha çabuk yoruluyor. Bunun sonucunda uykusu geliyor ve kar fırtınasının ortasında ölüm uykusuna dalıyor.
Bu kadarı dahi Long Dark’ın ne kadar zor bir oyun olduğunu bizlere göstermeye yetiyor. Indie oyun severler için Long Dark gerçekten de kaçırılmayacak bir fırsat. 

Unutma!

Hayatta kalmak istiyorsan, gözlerini her daim açık tutmalısın!
 

AHMET BORA T. (The Long Dark)
hızlı teslimat teşekkürler
13/02/2020
HÜSEYİN A. (The Long Dark)
Gayet hızlı. Teşekkürler.
24/01/2020
BURAK Ş. (The Long Dark)
herzamanki gibi hızlı sorunsuz teslimat steam oyunu satmadı hata verdi sorunsuz bir şekilde buradan aldım teşekkürler
29/12/2019
MUSTAFA OZAN Ç. (The Long Dark)
Çok hızlıydı.
02/12/2019
UĞUR Y. (The Long Dark)
inanılmaz hızlı alışveriş oldu teşekkürler
24/10/2019
MUSTAFA A. (The Long Dark)
1 dakika bile sürmedi , teşekkürler
06/07/2019
AHMET U. (The Long Dark)
10 numara 5 yıldız
05/07/2019
hızlı teslimat, güvenilir.
05/07/2019
SABRİ Ş. (The Long Dark)
güzel hizmet
29/06/2019
FURKAN D. (The Long Dark)
Hızlı ve güvenilir alışveriş
28/06/2019
Toplam 26 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları