The Solus Project - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Tek oyunculu, keşfetmek üzerine tasarlanmış, hayatta kalma unsurlarına sahip, gizemli ve ıssız gözüken bir uzaylı gezegeninde geçen bir maceraya atılın ve Gliese-6143-C’nin sırlarını ortaya çıkarın!

Dünya yok edilmiş ve insanlık Plütonun yakınlarında küçük bir uzay gemisi filosundan ibaret. İnsanlığın son umudu olarak, koloni kurmak için potansiyeli olan uzaklardaki bir gezegeni keşfe gönderiliyorsunuz. Yıllar süren felaketlerle dolu uzay yolculuğunuzun sonunda gezegene yaklaşırken geminiz parçalanır… Takım arkadaşlarınız ölmüş, tüm teçhizatlarınız gitmiş ve birileriyle iletişime geçmeniz veya yardım almanız tamamen imkansız..Tamamen yalnızsınız. Çaresizceevi aramanın bir yolunu ararsınız fakat bu ıssız gezegeni keşfederken, derinliklerinde yatan karanlık sırlarla yüzleşirsiniz. Bu  ahiretlik yolculuk boyunca sert iklim şartlarında hayatta kalmaya çalışırken, gizem üstüne gizemle karşılaşıyorsunuz.

Siz de The Solus Project evreninde insanlığın son umudu olmak isterseniz,  GameSatış mağazamızdan oyunu uygun fiyatla ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Arama sonuçları