Google Play Hediye Kartı TL

Google Play Hediye Kartı TL

Google Play Hediye Kartı Eur

Google Play Hediye Kartı Eur

Google Play Hediye Kartı Usd

Google Play Hediye Kartı Usd

Google Play Hediye Kartları Hakkında

Google Play’de yer almakta olan bir oyunu veya uygulamayı satın almak istediğiniz sırada eğer bu uygulama veya oyun ücretli bir şekilde sunuluyorsa play kart ile siparişlerinizi verebilmeniz mümkündür. Google play kart kodlarınızı girerek siparişlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Google play kartlarınızı kendiniz için satın alabileceğiniz gibi farklı kişilere hediye de edebilirsiniz. Özellikle oyun severler için bu kartın en güzel hediyeler arasında yerini almakta olduğunu görebilirsiniz.

Google play para kart sayesinde herhangi bir kart bilgisi girmeden oyunlarınızı veya uygulamalarınızı satın alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Play para kart içerisinde yer almakta olan limitler değişim göstermekte olduğu için sizin kullanabileceğiniz seviyede olan kartları satın alma yoluna gidebilmeniz mümkündür.

Google Play Hediye Kartı Nedir?

Google Play üzerinden alışveriş yapacağınız evrede kredi kartı veya mobil ödemeyle alışverişlerinizi yapmak istemediğiniz takdirde Google Play kartlarını kullanarak alışverişlerinizi yerine getirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Hediye kartlarını kullanarak belirttiğimiz gibi çeşitli uygulama ve oyunlar satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda uygulamada yer almakta olan dergi ve kitapları da satın alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Ülkemizde yer almakta olan kartlar TL cinsinden yer alabildiği gibi üç farklı şekilde sunulmaktadır. Sunulan bu kart seçenekleri ise şu şekildedir:

 • 25 TL Google Play Kart
 • 50 TL Google Play Kart
 • 100 TL Google Play Kart

Kartın en güzel özelliklerinden birisine bakmış olduğumuz zaman ise; özellikle alındıktan sonra istenildiği zaman kullanılabiliyor olması dikkat çekmesini sağlayan unsurlar arasındadır. Play kod satın alma yoluna gittiğiniz sırada doğru platform tercih etmediğiniz takdirde kodlardan yana sorun yaşama ihtimaliniz bulunabilmektedir. Sitemizden almakta olan kişilerin ise herhangi bir sorun yaşamadan siparişlerini tamamlayabildiğini görebiliyoruz. Sitemizden vereceğiniz siparişleriniz hemen onaylanmakta olduğundan dolayı hesabınıza kodlar teslim edilir. Bunların yanı sıra sitemizden siparişlerinizi yerine getireceğiniz evrede iade ve iptal koşullarını karşıladığı takdirde bu koşulara uyarak işlem yapabilmeniz de mümkündür.

Google Play Kart Nereden Satın Alınır?

Google play kart satın al yoluna gidecek olan kişiler özellikle bu satın alma işlemlerini hangi platformlar üzerinden yerine getirebileceklerini merak eder. Kart satın alma işlemlerinizi çeşitli mağazalardan yerine getireceğiniz gibi aynı zamanda sitemiz üzerinden de gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Google play kart al işlemlerinizi sitemizden gerçekleştireceğiniz sırada sizlere sunulmakta olan şu ödeme yöntemlerini deneyebilirsiniz:

 • Banka havalesi ve eft gibi banka transferi işlemleri
 • Kredi kartı ile ödeme
 • Mobil ödeme
 • Innial kart ile ödeme işlemleri

Google play kart nerede satılır? Sorusunu sormakta olan kişiler belirtmiş olduğumuz gibi sitemiz üzerinden en kısa sürede siparişlerini verebilmektedir. Özellikle hızlı teslimat imkanı sağlamakta olduğumuz için siparişlerinizi verdikten sonra en kısa süre içerisinde siparişiniz sizlere aktarılmaktadır. Bu şekilde hemen teslim kod alabilmeniz mümkündür. Ödeme işlemlerinizi yerine getireceğiniz evrede kredi kartıyla ödeme yapacağınız zaman sizlere sunulan taksit seçeneklerini de değerlendirebilmeniz mümkündür.

Google Play Hediye Kartı USD

Sevdiklerinize hediye kart alma yoluna gideceğiniz evrede play hediye kart hediye ederken en fazla merak edeceğiniz nokta ise fiyatların ne seviyede olduğudur. Google play kart ne kadar? Play kartların bakiyelerine göre fiyatlarının değişim göstermekte olduğunu görebiliyoruz. USD bakiyesinde kart almak isteyen kişiler sitemizden siparişlerini yerine getirecekleri sırada kendilerine şu ücretlerle sunulmakta olduğunu görebilmektedir:

 • 10 USD play hediye kart: 124.50 TL
 • 15 USD play hediye kart: 166 TL
 • 25 USD play hediye kart: 249 TL
 • 50 USD play hediye kart: 498 TL
 • 100 USD play hediye kart: 954 TL

Google play kart fiyatları araştırması yaptığınız sırada USD üzerinden sunmuş olduğumuz play kartların fiyatları bu şekildedir. Bu Google hediye play kartlarını alacağınız evrede Türkiye’de kullanılmamaktadır. Türkiye’de kullanılamadığı için siparişlerinizi buna göre vermeye dikkat etmelisiniz.

Google Play Hediye Kartı TL

USD olarak Google play hediye kart alabileceğiniz gibi aynı zamanda TL olarak da alabilmeniz mümkündür. Özellikle USD olarak sunulan kartlar Türkiye’de kullanılamadığı için TL olarak yer almakta olan kartları tercih etme yoluna gidebilirsiniz. Google play kart ucuz olanlar arasından almak istediğiniz noktada sitemizde sizlere en uygun fiyatlardan sunulmakta olduğunu da görebilirsiniz. Google play sanal kart alacak olan kişiler sitemizden siparişlerini verecekleri sırada ödemeleri gereken tutarlar ise şu şekildedir:

 • Play kart 25 TL: 25 TL
 • Google Play Kart 50 TL: 50 TL
 • Google Play Kart 100 TL: 100 TL

Sitemizde sizlere her noktada play kartlar sunmakta olduğumuz gibi Google Play üzerinden yapacağınız alışverişleriniz sırasına bu kartları her zaman kullanabilmeniz mümkündür. Google play kart TL olarak yer almakta olan bu kart seçeneklerini sitemizden hemen sipariş verebilmeniz mümkündür. Ne zaman play kart siparişi vermek isterseniz sitemizdeki hesaplarınıza giriş yapacağınız için oyunlarınızı da hemen oynayabilme yoluna gidebilmeniz mümkündür.

Google Play Hediye Kartı Euro

Google Play kart satan yerler arasında yer almakta olan sitemiz sizlere USD ve TL şeklinde play kartlar sunmakta olduğu gibi aynı zamanda Euro olarak da play kart sunabilmektedir. Bu şekilde Euro şeklinde play kart arayan kişiler sitemiz üzerinden siparişlerini en kısa süre içerisinde yerine getirebilmektedir. Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz bazı Euro play kartlar şu şekildedir:

 • 15 Euro play hediye kartı: 196 TL ( Türkiye’de kullanılamaz.)
 • 25 Euro play hediye kartı: 294 TL (Türkiye’de kullanılamaz.)
 • 50 Euro play jediye kartı: 588 TL (Türkiye’de kullanılamaz.)

TL cinsinin yanı sıra aynı zamanda Euro şeklinde Google Play kart ve kodlarını almak istediğiniz noktada sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz bu seçenekleri kullanabilmeniz mümkündür. Sitemizde sizlere sağlamış olduğumuz play hediye kartlarının kodları tek kullanımlık olduğu için kullanmış olduğunuz noktada sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz de bulunmamaktadır. Play hediye kart almak isteyen kişiler siparişlerini sitemizden tamamladıkları takdirde hemen kodlarını alabilme imkanına sahip olur. Kodlarınız sizlere verildiği için istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz takdirde ise hediyeleriniz sizlere iletmiş olduğumuz kodlarımızı kullanma yoluna gidebilmeniz mümkündür.

Google Play Kart Kodunu Nasıl Yüklerim?

Google play kart nereden alabilirim? Sorusunun yanıtını merak etmekte olan kişiler belirttiğimiz gibi sitemiz üzerinden siparişlerini verebilmektedir. Sizlere sunduğumuz bütün kart seçeneklerine siparişlerinizi verebilmeniz mümkündür. Sitemizde siparişlerinizi vermiş olduğunuz kartlardan sonra sizlere bir kod verilmektedir. Bu kodun yüklemesini gerçekleştirmek için mobil cihazlarınızdan yükleme yapacağınız takdirde takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Cihazınızdan Google Play Store uygulamasını açmanız gerekmektedir.
 • Sağ üst bölümde yer almakta olan Menü yani alt alta üç çizgi seçeneklerine tıklamalısınız.
 • Sonrasında ise karşınıza kod kullan veya Redeem şeklinde seçenekler çıkacaktır. Bu seçeneklere tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza gelen ekranda sizlere vermiş olduğumuz kodu girdikten sonra hesabınızı onaylayabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan yükleme işlemlerinizi yapacağınız sırada belirtmiş olduğumuz adımları takip edebileceğiniz gibi internet tarayıcınız üzerinden de yüklemeniz mümkündür. Bilgisayarınızdan yükleme yapma yoluna gideceğiniz evrede uygulayacağınız yöntem şu şekildedir:

 • Play.google.com/redeem adresine gelmeniz gerekmektedir.
 • Bu adrese geldikten sonra karşınıza kod girme alanı çıkacaktır. Kodunuzu girerek onaylayabilirsiniz.

Sitemizden siparişlerinizi vermiş olduğunuz takdirde sizlerle bir kod paylaşılmaktadır. Sizlerle paylaşılmakta olan bu kodları belirtmiş olduğumuz adımları uygulayarak girebilir ve istediğiniz zaman kullanma yoluna gidebilirsiniz. Google play kart nereden alınır? Noktasında eğer güvenilir bir platform tercih etmediğiniz takdirde kodlar sizinle paylaşılmayacağı gibi aynı zamanda yanlış kodlar da paylaşılabilmektedir. Bu evrede sorun yaşamama adına firmamızdan sipariş verebilme yoluna gidebilmeniz mümkündür. Kart satın alma sırasında sizlere müşteri memnuniyeti yüksek şekilde hizmet vermekte olduğumuz gibi aynı zamanda hızlı teslimatta sağlıyoruz.

Google Play Kart İle Oyun Alma

Google play kart kodları kullanılacağı sırada en sık şekilde nerede kullanılmakta olduğu merak edilmektedir. Kodların en fazla kullanıldığı yerlere baktığımız zaman özellikle oyun alımları evresinde sık şekilde kullanılabilmekte olduğunu görebiliyoruz. Sizlere belirtmiş olduğumuz gibi oyunların oynanmasında sıklıkla tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda uygulamalar, dergi ve kitap alma noktasında da tercih edilmeniz mümkündür. Google Play Store üzerinden bir oyun almak isteyen kişiler eğer kod bulunduğu noktada hesaplarına yüklemelerini gerçekleştirerek oyunlarını satın alabilme imkanına sahip olmaktadır. Siteye yüklediğiniz bakiyelerinizle oyun alırken bu yüzden kart bilgilerinizi girmenize veya mobil ödemenizi yapmaya gerek yoktur.

Güvenilir Google Play Kart Satın Alma Siteleri

Bir site üzerinden Google play kart satın alma yoluna gideceğiniz sırada mutlaka en doğru platformları tercih etmeniz gerektiğini belirttik. Özellikle bazı sitelerden play kart satın almak isteyen kişiler sonrasında aldıkları kartlarda sıkıntılar çıkmakta olduğu için çeşitli mağduriyetlerle de karşı karşıya kalabilmektedir. Kodların kullanılması evresinde sizlere EURO, TL ve Dolar üzerinden çeşitli kodlar sunduğumuz gibi yüksek müşteri memnuniyetiyle beraber sitemizden kart alımlarını yapan kişilerin herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadığını görebiliyoruz. Play kart satın almak isteyen kişiler sitemizde hızlı teslimat işlemlerinden faydalanarak siparişlerini en kısa sürede yerine getirebilmektedir. Sitemizin müşterilerine hizmet vermiş olduğu sırada sahip olduğu en büyük özellikleri ise şu şekildedir:

 • Kaliteli altyapısı ve hizmet çeşitliliği ile beraber yüksek müşteri memnuniyeti imkanı
 • Diğer platformların aksine her zaman en uygun fiyatlar
 • 3D secure ve SSL sertikası güvencesiyle beraber güvenilir bir alışveriş
 • En hızlı şekilde teslimat yapılması

Sitemizde sizlere her zaman profesyonel hizmet vermeye özen göstermekte olduğumuz gibi 7 gün 24 saat boyunca siparişlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetine dikkat edilmekte olduğundan dolayı sabah 09.00 ile gece 02.00 arasında vereceğiniz bütün siparişlerinizde sizlere müşteri hizmetleri desteği de eksiksiz şekilde sunulmaktadır.

Google Play Store Kart Siparişi Nasıl Verilir?

Sitemizden Google Play Store kart siparişi vermek isteyen kişiler bu siparişlerini gerçekleştirebilmek için ilk olarak sitemizde üyelik açma yoluna gitmesi gerekir. Sitemizde üyeliklerinizi açarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise burada sizlere sunulmakta olan kartlar arasından almak istediğinizi sepetinize ekleme yoluna gitmeniz gerekmektedir. Sepetinize eklediğiniz kartın ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere bir kod verilecektir. Bu kodu belirtmiş olduğumuz gibi Play Store hesabınıza istediğiniz zaman yükleyerek kullanabilmeniz mümkündür. Yalnız Euro ve Dolar kart siparişlerinizi vereceğiniz sırada bu kodlar TR hesaplarında kullanılmamaktadır. TR hesaplarınızda kullanabilmek için sadece TL olarak sunulan 25, 50 ve 100 TL’lik kartlardan sipariş vermeniz gerekir.

Google Play Hediye Kartları Sıkça Sorulan Sorular

Google Play kart nasıl kullanılır?

Google play kartı yükleme işlemini, resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. play.google.com/ adresinden, hesabımıza giriş yapıyoruz. Sol menü üzerinde “Kullan” seçeneğine tıklıyoruz. Açılan sayfada GameSatış üzerinden satın almış olduğumuz hemen teslim kodu yapıştırıp, kullan butonuna basıyoruz. Kod yükleme işlemini tamamlıyoruz. Google Play kart nasıl kullanılır sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.

Google Play kart nasıl alınır?

Google Play kart, GameSatış üzerinden satın alınabilir. GameSatış üyeliğimize giriş yaparak, Google play kart kategorisinden satın almak istediğimiz ürünü satın alabilirsiniz. Satın alacağımız kodun kullandığımız mağazaya göre seçilmiş olmasının büyük önemi var. Örneğin, USD kodları Türkiye’de kullanılmaz. Daha sonra bakiyemizle ödeyerek satın alma işlemini tamamlıyoruz. Anında teslim edilen kodu hesabımıza yüklüyoruz. Merak edilen Google Play kart nasıl alınır sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.