Steam Cüzdan Kodu TL

Steam Cüzdan Kodu TL

Steam Cüzdan Kodu Usd

Steam Cüzdan Kodu Usd

Steam Cüzdan Kodu Eur

Steam Cüzdan Kodu Eur

Steam Hesap Satışı

Steam Hesap Satışı

Steam Random Key

Steam Random Key

Steam Cüzdan Kodları Hakkında

Tarihler 12 Eylül 2003 yılını gösterdiğinde internet üzerinden yayın hayatına başlayan steam platformu Valve Corporation tarafından geliştirilip, piyasaya sunulmuştur. Dijital ortamda faaliyetlerini sürdüren platform; oyun dağıtımcısı, oyun hakları yönetimi, çoklu oyun sistemlerini destekleme, iletişim kanalları oluşturma gibi faaliyetlerde bulunmaktadır.

Windows, Linux, Android, iOS gibi pek çok platformda destek verebilen sistem üzerinden kullanıcılar, oldukça çeşitli oyunlara, itemlere, oyunlar hakkında tartışma platformlarına ve video içeriklere erişebilmekte ve bu işlemleri online cihazlar üzerinden gerçekleştirebilmektedirler.

Steam platformu açıldığından beri yaklaşık olarak 125 Milyon kullanıcı sınırını aşmış ve 30 bin seçkin oyunu bünyesine katmış bulunmaktadır. Her geçen gün artar içerik sayısı ve güncellemelerle, bu sektörde üstün hizmet anlayışını benimsemiştir.

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam platformunda satın alma işlemleriniz için farklı alternatif seçenekler kullanıcılara sunulmuştur. Direkt banka kartlarınızı ya da paypal hesabınızı kullanarak içerik satın alabileceğiniz gibi, Steam kolay erişilebilir bir sistem de devreye almıştır. Steam üzerinden tanımladığınız cüzdan hesabınıza, dışarıdan ekleyeceğiniz bakiyeler sayesinde, hızlı bir şekilde steam içeriklerini satın alabilirsiniz. Steam cüzdanınıza bakiye eklemek için steam cüzdan kodları kullanılmaktadır.

Bu kod 15 haneden oluşmaktadır ve satın aldığınız sistem üzerinden değişiklik göstermez.

Steam Cüzdan Kodu Satın Alma İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Steam platformu içerisinde, cüzdan hesabınıza bakiye yüklemek istediğinizde bunun birkaç farklı yöntemi bulunmaktadır.

 • Steam online sitesi üzerinden tanımladığınız kullanıcı hesabınıza, istediğiniz kadar cüzdan kodunu, steam cüzdan kodu satın al seçeneği ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • www.gamesatis.com internet adresi üzerinden, çok kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde, bütçenize uygun cüzdan kodlarını temin edebilirsiniz. İlgili alt kategoride bulunan cüzdan kodu seçeneklerinden dilediğinizi seçip, steam cüzdan kodu al sekmesi ile kolayca cüzdan kodlarınıza erişebilir ve steam cüzdanınıza bakiyenizi aktarabilirsiniz.
 • Perakende çevirimiçi mağazalardan cüzdan kodu satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemleri ile Cüzdan Kodu Satın Alabilirim?

 • Steam platformu, mobil uygulama şeklinde de hizmet verebilmektedir. Cep telefonu, tablet gibi internete bağlı Android ya da iOS işlemcili araçlarınızdan, steam cüzdan kodu mobil ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Steam mobil uygulamasında oturum açtıktan sonra, ödeme yönteminizi mobil olarak belirleyip, hızlı bir şekilde cüzdan kodu elde edeblir ve bu kodu hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken, uygulama içerisinde, steam cüzdan kodu al mobil ödeme sekmesine girmeniz ve buradan işleminizi gerçekleştirmenizdir.
 • www.gamesatis.com adresinden online kredi ya da banka kartı ile, havale ya da EFT yöntemi ile hızlıca cüzdan kodu elde edebilirsiniz.
 • Steam cüzdan kodu taksitli olarak satın almak istediğinizde, www.gamesatis.com adresi üzerinden, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına belirli taksitler yapıldığını göreceksiniz, hem fiyat avantajlarını yakalamak, hem de taksitli alışverişin keyfini çıkarmak için, hemen www.gamesatis.com sitesini ziyaret edin, siz de cüzdan kodlarınızı hesaplı bir şekilde edinin.
 • Steam cüzdan kodu mobil ödeme faturalı olarak işle yapmak istediğinizde, yine mobil ödeme yönteminden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nereden Alınır?

Özellikle çağımızda, oyun üreticileri arasında inanılmaz bir rekabet söz konusudur. Piyasaya her gün yüzlerce yeni oyun ve on binlerce yeni oyun içeriği girmektedir. Kullanıcılar açısından da rekabet oldukça fazla artmıştır.

Steam platformunda olduğu gibi sitemiz üzerinden de, direkt oyun satışı, oyun itemleri satışları, hediye kartları ve steam cüzdan kodları gibi unsurlara kolayca erişebilirsiniz.

Kullanıcıların içeriklere kolayca erişebilmesi için üretilmiş, steam cüzdan kodları ise sizleri ödeme kolaylığı açısından bir adım önde olmanıza yardımcı olmaktadır.

Özellikle oyun içi içeriklere hızlıca erişebilmek için, steam cüzdan kodları sizlere zamandan tasarruf sağlar. İşlemlerinizi basit bir şekilde yerine getirmenizi kolaylaştırır.

Steam cüzdan kodu nerede satılır? Sorusuna geldiğimizde ise; karşımıza çok avantajlı bir internet sitesi çıkmaktadır. www.gamesatis.com internet sitesi üzerinden, steam cüzdan kodunuzu kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Site üzerinden ilgili sayfaya eriştiğinizde, basit birkaç tıklama işlemi ile kodlarınıza erişebilir, ister Steam platformunda hemen harcamaya başlayabilir, isterseniz de bu kodları sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Steam cüzdan kodu hangi mağazalarda bulabileceğiniz yerlere, GameSatış sağladığı avantajlar ve hemen teslimat güvencesi ile öncelikli olarak eklenebilir.

 

Steam Cüzdan Kodu ile Ne Gibi İşlemler Gerçekleştirebilirim?

 • Steam cüzdan kodlarınız ile steam platformunda istediğiniz oyuna, oyun içi satın alma işlemlerine erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken cüzdan kodunuzu, steam hesabınıza tanıtmanız.
 • Cüzdan kodlarını sevdiğiniz kişilerle paylaşabilir ve onlara hediye olarak oyun ya da içerik verebilirsiniz.
 • Cüzdan kodlarınızı bakiye hesabına çevirdikten sonra hemen harcama yapmak zorunda değilsiniz, yılın dilediğiniz günü, günün istediğiniz saatinde harcama gerçekleştirebilirsiniz.
 • Steam cüzdan kodlarınızı bir kere hesabınızda aktif ettikten sonra, başka birisi ile bu cüzdan kodunu paylaşmak mümkün değildir. Bu sebeple cüzdan kodlarınızı aktif ederken çok dikkat etmelisiniz.
 • Cüzdan kodunuzu sisteme giriyor ancak hata mesajı alıyorsanız, büyük küçük harf uyumu, B ve 8 gibi benzer karakterlerin durumuna göz atmanız gerekebilir. Hata yine de düzelmediyse, cüzdan kodu satıcınız ile iletişime geçmelisiniz.
 • Steam cüzdan kodlarında ülke kısıtlamaları geçerlidir. Belirli bir para birimine göre tanımlandığından dolayı, güvenilir satıcılardan alışveriş yapmak, oluşabilecek hataları baştan önlemeniz için oldukça önemlidir.
 • Normal şartlar altında, hesaplarda aktif edilmiş cüzdan kodları, otomatik olarak hesap bilgilerinde görülmektedir. Aksi bir durumla karşılaşıldığında, hesapta çevirim dışı olup tekrar bağlantı kurmanız gerebilir.

 

Steam Cüzdan Kodu Fiyatları Nasıldır?

 • Steam platformunda oyun ve içerik çeşitliliği oldukça fazladır. Her yaşa ve karakter özelliklerine sahip bireyler için oluşturulmuş içerikler ücret olarak oldukça geniş bir skalaya yayılmıştır. Satın almak istediğiniz oyun ya da oyun itemi için, ayırdığınız bütçeye göre steam cüzdan kodu alabilirsiniz.
 • Steam cüzdan kodu fiyatları, tamamen sizin kişisel tercihlerinize göre belirlenir. Dilediğiniz oyuna ya da içeriğe erişmek için gerekli olan miktarı cüzdan kodu olarak satın alıp, steam hesabınıza yükledikten sonra, alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
 • Normal şartlar altında, ödeme yaptığınız tutar kadar steam cüzdan kodu tanımlanır. Bu hesaptaki tutar birebir yatırdığınız para miktarı kadardır.
 • Ancak www.gamesatis.com sitesinde, kampanyalı fiyatlardan yararlanıp, daha az miktarlar ödeyip, daha çok steam cüzdan kodu alabilirsiniz.
 • Güvenilir ve hızlı alışverişin adresi www.gamesatis.com sitesinde, istediğiniz kadar cüzdan kodu yaratabilirsiniz, Bu kodlarınızı da anında steam hesabınıza yükleyebilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • www.gamesatis.com sitesi alanında öncü bir internet sitesi olup, birbirinden farklı ödeme seçeneği avantajları ile müşterilerine üstün hizmet sunma politikasını hayata sokmaktadır.
 • İster havale, ister EFT. Ya da banka kartlarınızı kullanarak kolayca steam cüzdan kodu alabilirsiniz.
 • 3D secure güvenli alışveriş özelliklerini bünyesinde barındıran www.gamesatis.com üzerinden, dolandırılma kaygısı gütmeden anında alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Her zaman en iyi fiyat politikası ile müşterilerine üstün hizmet sunmayı amaçlayan sitede, kampanyaları takip ederek kazançlı çıkabilirsiniz.

 

Ayrıca

Steam Cüzdan Kodları Sıkça Sorulan Sorular

Steam cüzdan kodu kullan

Steam cüzdan kodu satın aldıktan sonra Steam hesabınız üzerinden yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Steam cüzdan kodu nereye yazılır, steam cüzdan kodu nasıl girilir gibi sorular kullanıcıların sıklıkla sorduğu sorular arasında yer alıyor. Adım adım Steam Cüzdan Kodu nasıl kullanılır anlatalım.

 • Steam sitesi üzerinden hesabımıza giriş yapıyoruz.
 • Sonra profil ismimizin yanında yer alan ok işaretine tıklayıp, açılır menüden “Hesap detayları” seçeneğini seçiyoruz.
 • Yönlendirilen sayfada Mağaza ve Satın Alım Geçmişi altında yer alan “+Steam cüzdanınıza para ekleyin” seçeneğine tıklıyoruz
 • Sağ tarafta yer alan Steam Cüzdan Bakiyesi altında yer alan “Bir Steam Cüzdan Kodu Kullan” butonuna tıklıyoruz
 • Yönlendirildiğiniz Steam cüzdan kodu yüklemeye sayfasında yer alan kutucuğa size teslim edilen kodu giriyorsunuz

GameSatış üzerinden satın alarak yukarıda anlattığımız şekilde yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.
 

Steam cüzdan kodu nedir?

Steam cüzdan kodu nedir sorusu kısaca, Steam hesabınıza bakiye yüklemeniz için belli miktarlara sahip bakiye kodlarıdır. Steam hediye kartları ve cüzdan kodları, Steam hesabınıza kolaylıkla bakiye yüklemeniz ve arkadaşlarınıza kolaylıkla hediye etmenize olanak sağlar. Steam cüzdan kodu ne işe yarar sorusu da bu şekilde açıklanabilir. GameSatış üzerinden hemen teslim Steam Cüzdan Kodu satın alarak, yükleyebilirsiniz.

Steam cüzdan kodu kaç haneli?

Steam cüzdan kodları, 15 haneden oluşur. Steam cüzdan kodu kaç haneli sorusu sıklıklar sorulan kısaca 12345-12345-12345 şeklinde toplam 15 hane olarak size teslim edilir. Steam cüzdan kodları, Steam hesabınıza kolaylıkla yükleyip alışveriş yapmanıza yarar. Kullanım kolaylığı, kolay ulaşılabilirliği ve uygun fiyat garantisi ile GameSatış üzerinden hemen satın alabilir ve hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Steam cüzdan kodu nasıl alınır?

Steam Cüzdan Kodu, hemen teslim ve en ucuz fiyata GameSatış üzerinden satın alınır. Steam Cüzdan Kodu kategorisinden, satın almak istediğiniz miktarı seçip bakiyeniz ile kolayca satın alabilirsiniz. Anında size teslim edilen kodu, Steam hesabınıza yükleyerek dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Steam cüzdan kodu nasıl alınır sorunuza en güvenilir adres GameSatış üzerinden alabileceğinizi anlattık.

Steam cüzdan kodu satan marketler

Steam Cüzdan kodu satış yerleri denilince ilk akla gelen güvenilir ve anında teslim seçeneği ile GameSatış oluyor. Steam cüzdan kodu satan marketler, Steam cüzdan kodu hangi marketlerde satılır gibi bir çok sorunun yanıtını GameSatış’ta bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden indirimli Steam Cüzdan Kodu satın alarak, hemen teslim alabilir beraberinde hesabınıza yükleyerek harcayabilirsiniz.

Steam cüzdan kodu hediye etme

Steam Cüzdan Kodu hediye etme, Steam platformu üzerinden yapılır. Bu link üzerinden hesabımıza giriş yapıp Steam Dijital Hediye Kartları kısmından hediye etmek istediğiniz miktarı seçip işleme başlıyoruz. Göndermek istediğimiz arkadaşımızı seçerek, hediye notu ekleyebiliyoruz. Sonrasında gönderdiğiniz miktar arkadaşınızın hesabına tanımlanıyor. Bunun yerine GameSatış üzerinden satın alarak da size teslim edilen kodu arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.