World Of WarCraft

World Of WarCraft Hakkında

WORLD OF WARCRAFT
Blizzard Entertainmnet tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir MMORPG, yani çok oyunculu rol yapma oyunudur. 
Warcraft: Orc&Human oyunu ile tanınan Warcraft serisinin 4. oyunudur. Ayrıca serinin üçüncü oyunu olan Warcraft: Reign of Chaos’un devam hikâyesi niteliğindedir. World of Warcraft ilk olarak Blizzard Entertainment tarafından 2 Eylül 2001 tarihinde sevenlerine duyurulurdu ve ardından 23 Kasım 2004 tarihinde, yani serinin 10. Yılında satışa sunuldu. 
World of Warcraft aynı diğer MMORPG oyunlarında olduğu gibi, oyun içindeki görevleri yapma, yeni bir karakter yaratma, yaratıklara karşı veya diğer oyuncularla birlikte savaşarak, seviye kazanıp, ilerleme üstüne kurulu bir oyundur. Word of Warcraft başlangıç olarak ücretsiz olsa da, ilerleyen 
seviyelerde oyuna devam edebilmek için aylık ücret ödemeniz gereken bir oyundur. 
Tüm dünya genelinde fantastik atmosferi ve dinamik oyun yapısıyla büyük bir etki yaratan World of Warcraft sizleri bekliyor. 
Herkese bol oyunlu günler.
 

World Of WarCraft | Sıkça Sorulan Sorular

World of Warcraft için istenilen depolama alanı 70 GB olarak belirtilmiştir. WoW sunduğu içerik ve her ek paket ile gelen grafik güncellemelerine rağmen, hemen hemen her bilgisayar için uygun olabilecek bir depolama alanına ihtiyaç duyuyor. WoW ram ihtiyacı ise minimum 4 GB, önerilen 8 GB olarak sunulmuştur. World of Warcraft kaç gb sorusunu kısaca size açıklamış olduk.

GameSatış üzerinden indirimli World of Warcraft nasıl satın alınır sorusunun yanıtı için adım adım ilerleyelim. World of Warcraft sayfasına giderek, ihtiyacımız olan kategoriye gidiyoruz. Wow oynamaya devam edebilmeniz için Game Time yani Pre Paid karta ihtiyacınız olacak. Dileğiniz gün seçenekleri arasından seçerek, satın al diyoruz. Bakiye İle ödeme gerçekleştirip, gelen kodun yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

World of Warcraft ücretli mi, paralı mı, bedava mı sorularının cevabı değişkenlik gösterebilir. WoW ücretsiz olarak indiriliyor. Deneme süresi sonrası oynamaya devam edebilmeniz için Game Time satın almanız gerekiyor. World of warcraft ne kadar, kaç para, kaç tl, wow ne kadar, wow kaç para gibi sorular ise GameSatış üzerinden indirimli fiyata Pre Paid satın alabilirsiniz şeklinde yanıtlanabilir.

World of Warcraft karakter seçimi sınıf, yetenek ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Oynayışa büyük ölçüde etki edecek karakter seçimi için her karakterin yetenekleri ve özellikleri göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Karakter seçim ekranında Alliance ve Horde için 4 ırk bulunmaktadır. Bu ırklar kendi içinde ise sınıflara ayrılıyor. World of Warcraft hangi karakter seçilmeli sorusu kişiye göre değişkenlik gösterebilir.

Wow nedir, World of warcraft nedir sorularının yanıtını kısaca bir MMORPG türünde bir oyundur. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen, açık dünya çok oyunculu online rol yapma oyunudur. Wow nasıl bir oyun, world of warcraft nasıl bir oyun soruları ise kısaca bu şekilde yanıtlanabilir. World of warcraft nasıl indirilir sorusu da kullanıcılar tarafından merak edilen bir soru olup Blizzard resmi sitesi üzerinden ücretsiz olarak hemen indirilebilir.

GameSatış’tan Wow pet nasıl alınır sorusunu hızlıca sizler için yanıtlayalım. Wow pet satın almak için World of Warcraft kategorisinden, World of Warcraft Pets’i seçiyoruz, dilediğimiz peti sepete atarak alışverişi tamamlıyoruz. Kod olarak size teslim edilir ve yükleme sonrası oyun içinden peti satın alabilirsiniz. Pet, var olan tüm karakterleriniz ve sonrasında açacağınız karakterler için aktif olacaktır.

Wow hangi server tercihini yapmalıyım oyuncular için merak edilen bir soru olsa da, bu değişkenlik gösterebilir. Wow server seçimi PvE ve PvP oyun tercihinize bağlı olarak değişir. Horde veya Alliance ırkından bir karakter ile oynayacağınızda bu seçimi etkileyen faktörlerden biridir. Ancak Twisting Nether ve Silvermoon Türk oyuncuların çok olması ve kalabalık server olduğundan en çok tercih edilen serverlardır.