Warcraft 3 Reforged Standard Edition

Warcraft 3 Reforged Standard Edition

Master Mağaza
1.580,00 ₺
1.422,00 ₺
Warcraft 3 Reforged Spoils Of War Edition

Warcraft 3 Reforged Spoils Of War Edition

Master Mağaza
849,12 ₺
806,66 ₺

Warcraft 3 Reforged Hakkında

Warcraft 3 Reforged, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve orijinal Warcraft 3: Reign of Chaos ile genişleme paketi Warcraft 3: The Frozen Throne'un yeniden düzenlenmiş sürümüdür. 2020 yılında piyasaya sürülen bu oyun, gerçek zamanlı strateji (RTS) türünde bir oyundur.

Warcraft 3 Reforged, orijinal oyunun temel oynanış mekaniklerini korurken, oyunun grafiklerini ve ses kalitesini önemli ölçüde geliştirir. Ayrıca, kullanıcı arayüzü ve oyun içi sinematikler de iyileştirilmiştir. Oyuncular, insanlar, orklar, elfler ve ölümsüzler gibi farklı ırkları yöneterek savaş alanında zafer kazanmak için strateji ve taktikler geliştirmelidir.

Oyun, sürükleyici ve epik bir hikaye sunarak, Warcraft evreninin farklı kahramanlarının ve kötü adamlarının hikayelerini takip eden bir tek oyunculu kampanya içerir. Ayrıca, çok oyunculu modda dünya çapında başkalarıyla savaşarak becerilerinizi test etme imkanı da sunar.

Warcraft 3 Reforged, orijinal oyunun hayranları için nostaljik bir deneyim sunarken, yeni oyuncular için de Warcraft evrenine ilk adımlarını atmalarına imkan sağlar.

Warcraft 3 Reforged Nasıl Alınır?

 

Warcraft 3 reforged satın al işlemi GameSatış’tan Battle.net Gift Card CD Key kodu olarak temin edilir. Ardından Warcraft 3 reforged indir yapmak için Battle.net hesabınızda oturum açmalı ve GameSatış’tan aldığınız Warcraft iii reforged keyini Battlenet.net’teki Account Setting'e giderek Redeem Code alanına yazmanız yeterlidir.

Son olarak gerekli istemleri takip ettikten sonra Warcraft 3 Reforged indir linkine tıklayarak oyunu indirip ardından oynamaya başlayabilirsiniz.

Warcraft 3 Reforged Fiyatları

 

Warcraft 3 Reforged fiyatları oyunun sürümüne ve içinde bulundurduğu oyun içi öğelere göre değişiklik gösterir. Örneğin Warcraft 3 Reforged Standard Edition, Warcraft 3 Reforged Spoils Of War Edition paketine göre daha ucuzdur. 
İkinci paketin pahalılığı World of Warcraft Meat Wagon bineği, Hearthstone The Third War Card destesi ve çeşitli Blizzard Wide Perkleri içerdiğinden dolayıdır.

GameSatış üzerinden Warcraft 3 Reforged satın al - sat ticareti resmi site üzerinden alacağınız sürümlere göre daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle CD key kullanarak Warcraft 3 reforged indir işlemi yapmak istiyorsanız GameSatış uygun fiyat fırsatından yararlanabilirsiniz.

Warcraft 3 Reforged Sıkça Sorulan Sorular

Warcraft 3 Reforged nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Warcraft 3 Reforged kategorisinden ihtiyacınız olan oyun veya oyun paketi ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Warcraft 3 Reforged satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

Gamesatış üzerinden satın alma işlemi yapılan oyun veya oyun paketi alımında herhangi bir iade işlemi yapılamamaktadır.