Anthem Xbox One
Hemen Teslim

Anthem Xbox One

Xbox One

Ürün Açıklaması:

OYNAMAK İÇİN SÜREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI VE XBOX LIVE GOLD ÜYELİĞİ GEREKLİDİR. ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLER İÇİN YAŞ SINIRLAMALARI GEÇERLİDİR. Gücünüzü Gösterin. Tanrılar tarafından terk edilen bir dünyada karanlık bir grup tüm insanlığı tehdit ediyor. Dominion ile çok istediği antik güç arasında duran tek şey sizsiniz. BioWare ve EA’in geliştirdiği bu ortak aksiyon RPG’de kahramanlarla takım kurun.  • Javelin Cephaneliğinizi Kurun: Dünyaya her girişinizde dört güçlü Javelin exosuit’inden birini seçin ve her birini kendi oyun tarzınıza göre, başarılarınızı yansıtacak şekilde özelleştirin. • Sürekli Değişen Dünyayı Keşfedin: Frostbite altyapılı Anthem'ın açık dünyası, önceden tahmin edilemeyen koşullara ve canlı hizmet boyunca değişen düşmanlara sahip. • Unutulmaz Karakterlerle Tanışın: Fort Tarsis duvarlarının arasında eşsiz ve unutulmaz karakterlerin olduğu ilginç hikayeyi keşfedin. • Takım Olarak Görevlere Katılın: Üç adede kadar diğer oyuncuyla takım oyununu ödüllendiren çatışmalarda tehlikeye karşı koyun.   Xbox One Anthem eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#74299

Görülme:

500+

Güncelleme:

03.10.2022

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
470,00 ₺
82,95 ₺

Anthem Xbox One Hakkında

OYNAMAK İÇİN SÜREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI VE XBOX LIVE GOLD ÜYELİĞİ GEREKLİDİR. ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLER İÇİN YAŞ SINIRLAMALARI GEÇERLİDİR.

Gücünüzü Gösterin. Tanrılar tarafından terk edilen bir dünyada karanlık bir grup tüm insanlığı tehdit ediyor. Dominion ile çok istediği antik güç arasında duran tek şey sizsiniz. BioWare ve EA’in geliştirdiği bu ortak aksiyon RPG’de kahramanlarla takım kurun. 

• Javelin Cephaneliğinizi Kurun: Dünyaya her girişinizde dört güçlü Javelin exosuit’inden birini seçin ve her birini kendi oyun tarzınıza göre, başarılarınızı yansıtacak şekilde özelleştirin.

• Sürekli Değişen Dünyayı Keşfedin: Frostbite altyapılı Anthem'ın açık dünyası, önceden tahmin edilemeyen koşullara ve canlı hizmet boyunca değişen düşmanlara sahip.

• Unutulmaz Karakterlerle Tanışın: Fort Tarsis duvarlarının arasında eşsiz ve unutulmaz karakterlerin olduğu ilginç hikayeyi keşfedin.

• Takım Olarak Görevlere Katılın: Üç adede kadar diğer oyuncuyla takım oyununu ödüllendiren çatışmalarda tehlikeye karşı koyun.

 

Xbox One Anthem eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Cyberpunk 2077 Xbox One

Cyberpunk 2077 Xbox One

Master Mağaza
575,00 ₺
517,50 ₺
Sid Meier's Civilization 6 Xbox One

Sid Meier's Civilization 6 Xbox One

Master Mağaza
317,50 ₺
285,75 ₺
Need for Speed Heat Xbox One

Need for Speed Heat Xbox One

Master Mağaza
468,00 ₺
114,47 ₺
Assassin's Creed Odyssey Xbox One

Assassin's Creed Odyssey Xbox One

Master Mağaza
650,00 ₺
471,45 ₺
Gears 5 Xbox One

Gears 5 Xbox One

Master Mağaza
269,00 ₺
133,34 ₺
Sekiro Shadows Die Twice Xbox One

Sekiro Shadows Die Twice Xbox One

Master Mağaza
566,00 ₺
509,40 ₺