Call of Duty Modern Warfare Xbox One
Hemen Teslim

Call of Duty Modern Warfare Xbox One

Xbox One

Ürün Açıklaması:

Karanlığa hazır olun, Modern Warfare geri döndü! Oyuncular, dünyadaki güç dengelerini etkileyecek olan heyecanlı bir hikayede ölümcül Tier One üyelerinin rolünü üstlenirken, risk düzeyi hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Call of Duty Modern Warfare, hayranlarına eşsiz bir heyecana sahip vahşi, karanlık ve kışkırtıcı bir anlatım sunuyor ve modern savaşın değişen doğasına bir ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo Infinity Ward, ikonik Modern Warfare serisinin her yönüyle yeniden tasarlanmış destansı bir halini sunuyor. Acımasız ve dramatik bir tek oyunculu hikaye moduyla Call of Duty Modern Warfare yalnızca Modern Warfare tarafından yapılabilecek şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular ikonik Avrupa şehirlerinde ve Orta Doğu'nun değişken topraklarında diğer uluslararası özel kuvvetlerden oluşan çeşitli birliklerle nefes kesen gizli operasyonlara katılıyor. Ve hikaye burada bitmiyor.   Call of Duty Modern Warfare Xbox One sürümünü sitemizden hemen en uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz.  
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#74302

Görülme:

500+

Güncelleme:

14.08.2022

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
299,00 ₺
243,60 ₺

Call of Duty Modern Warfare Xbox One Hakkında

Karanlığa hazır olun, Modern Warfare geri döndü!

Oyuncular, dünyadaki güç dengelerini etkileyecek olan heyecanlı bir hikayede ölümcül Tier One üyelerinin rolünü üstlenirken, risk düzeyi hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Call of Duty Modern Warfare, hayranlarına eşsiz bir heyecana sahip vahşi, karanlık ve kışkırtıcı bir anlatım sunuyor ve modern savaşın değişen doğasına bir ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo Infinity Ward, ikonik Modern Warfare serisinin her yönüyle yeniden tasarlanmış destansı bir halini sunuyor.

Acımasız ve dramatik bir tek oyunculu hikaye moduyla Call of Duty Modern Warfare yalnızca Modern Warfare tarafından yapılabilecek şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular ikonik Avrupa şehirlerinde ve Orta Doğu'nun değişken topraklarında diğer uluslararası özel kuvvetlerden oluşan çeşitli birliklerle nefes kesen gizli operasyonlara katılıyor.

Ve hikaye burada bitmiyor.

 

Call of Duty Modern Warfare Xbox One sürümünü sitemizden hemen en uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

eFootball PES 2020 Xbox One

eFootball PES 2020 Xbox One

Master Mağaza
367,50 ₺
Destiny 2 Shadowkeep Xbox One

Destiny 2 Shadowkeep Xbox One

Master Mağaza
159,00 ₺
143,10 ₺
Red Dead Redemption 2 Xbox One

Red Dead Redemption 2 Xbox One

Master Mağaza
499,00 ₺
250,00 ₺
Trine 4 The Nightmare Prince Xbox One

Trine 4 The Nightmare Prince Xbox One

Master Mağaza
135,00 ₺
121,50 ₺
Hunt Showdown Xbox One

Hunt Showdown Xbox One

Master Mağaza
113,75 ₺
102,38 ₺
Fifa 20 Xbox One

Fifa 20 Xbox One

Master Mağaza
920,81 ₺
425,41 ₺