CODE VEIN Xbox One
Hemen Teslim

CODE VEIN Xbox One

Xbox One

Ürün Açıklaması:

Pek uzakta olmayan bir gelecekte gizemli bir felaket, yaşadığımız dünyaya yıkım getirdi. Bir zamanlar güç ve refahın simgesi olarak yükselen gökdelenler şimdi Kıyamet Dikenleri tarafından paramparça edilen insanlık tarihinin cansız mezarları haline geldi.   Yıkımın tam ortasında Vein olarak adlandırılan Hayaletlerin gizli bir topluluğu bulunuyor. Bu son kale anıları ve kan arzuları karşılığında güç yetenekleriyle donanmış az sayıda kişinin hayatta kalmak için mücadele ettiği yerdir. Tamamen kana susamış bir savaşçı olun ve içinde hiç insanlık kalmamış şeytani bir hayalet olan Lost'a katılma riskini alın. Kana susamış bir şekilde amaçsızca gezinerek açlığını gidermek isteyen Lost'u hiçbir şey durduramaz.   CODE VEIN'de geçmişinizin sırlarını ortaya çıkarın ve peşinizi bırakmayan kabuslarınızdan kaçmak için ekibinizi oluşturun ve cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkın.   CODE VEIN Xbox One sürümünü sitemizden hemen en uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz.
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#74687

Görülme:

500+

Güncelleme:

05.12.2022

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
299,00 ₺
208,94 ₺

CODE VEIN Xbox One Hakkında

Pek uzakta olmayan bir gelecekte gizemli bir felaket, yaşadığımız dünyaya yıkım getirdi. Bir zamanlar güç ve refahın simgesi olarak yükselen gökdelenler şimdi Kıyamet Dikenleri tarafından paramparça edilen insanlık tarihinin cansız mezarları haline geldi.

 

Yıkımın tam ortasında Vein olarak adlandırılan Hayaletlerin gizli bir topluluğu bulunuyor. Bu son kale anıları ve kan arzuları karşılığında güç yetenekleriyle donanmış az sayıda kişinin hayatta kalmak için mücadele ettiği yerdir. Tamamen kana susamış bir savaşçı olun ve içinde hiç insanlık kalmamış şeytani bir hayalet olan Lost'a katılma riskini alın. Kana susamış bir şekilde amaçsızca gezinerek açlığını gidermek isteyen Lost'u hiçbir şey durduramaz.

 

CODE VEIN'de geçmişinizin sırlarını ortaya çıkarın ve peşinizi bırakmayan kabuslarınızdan kaçmak için ekibinizi oluşturun ve cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkın.

 

CODE VEIN Xbox One sürümünü sitemizden hemen en uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tom Clancy's The Division 2 Xbox One

Tom Clancy's The Division 2 Xbox One

Master Mağaza
602,00 ₺
187,94 ₺
Fifa 19 Xbox One

Fifa 19 Xbox One

Master Mağaza
564,00 ₺
354,93 ₺
NBA 2K20 Xbox One

NBA 2K20 Xbox One

Master Mağaza
525,00 ₺
Sunset Overdrive - Xbox One

Sunset Overdrive - Xbox One

Master Mağaza
49,00 ₺
40,95 ₺
Need for Speed Heat Xbox One

Need for Speed Heat Xbox One

Master Mağaza
468,00 ₺
114,47 ₺
Grand Theft Auto 5 Xbox One

Grand Theft Auto 5 Xbox One

Master Mağaza
507,15 ₺