Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Xbox One
Hemen Teslim

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Xbox One

Xbox One

Ürün Açıklaması:

Auroa ile olan tüm iletişim kesildi. Bu takım ada yüksek teknoloji şirketi Skell Technology'nin ana merkezi. Biriminizle birlikte buraya bir keşif görevi için geliyorsunuz ancak helikopterinize ateş açılıyor. Skell Tech'in yanlış ellere geçtiğini görüyorsunuz. Baş kaldırmış ölümcül eski ABD askeri birimi Wolves adayı ele geçirmiş. Eski silah arkadaşınız Albay Cole D. Walker'ın liderliğinde Skell'in dronlarını yeniden programlayarak ölüm makinelerine çeviriyor ve sonucu ne olursa olsun bunları kullanmaya hazır bir şekilde bekliyorlar. 2001'de yayımlanmaya başlayan ve Tom Clancy's dünyasının hayranları tarafından çok sevilen Ghost Recon serisi, başarılı oyun çıkışları sayesinde o tarihten itibaren 35 milyon oyuncuya ulaşıp son konsol ve bilgisayar neslindeki en çok satan Tom Clansy's markası oldu.   Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Xbox One sürümünü sitemizden hemen en uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz.  
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#74303

Görülme:

1000+

Güncelleme:

06.02.2023

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
693,00 ₺

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Xbox One Hakkında

Auroa ile olan tüm iletişim kesildi. Bu takım ada yüksek teknoloji şirketi Skell Technology'nin ana merkezi. Biriminizle birlikte buraya bir keşif görevi için geliyorsunuz ancak helikopterinize ateş açılıyor. Skell Tech'in yanlış ellere geçtiğini görüyorsunuz. Baş kaldırmış ölümcül eski ABD askeri birimi Wolves adayı ele geçirmiş. Eski silah arkadaşınız Albay Cole D. Walker'ın liderliğinde Skell'in dronlarını yeniden programlayarak ölüm makinelerine çeviriyor ve sonucu ne olursa olsun bunları kullanmaya hazır bir şekilde bekliyorlar.

2001'de yayımlanmaya başlayan ve Tom Clancy's dünyasının hayranları tarafından çok sevilen Ghost Recon serisi, başarılı oyun çıkışları sayesinde o tarihten itibaren 35 milyon oyuncuya ulaşıp son konsol ve bilgisayar neslindeki en çok satan Tom Clansy's markası oldu.

 

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Xbox One sürümünü sitemizden hemen en uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sunset Overdrive - Xbox One

Sunset Overdrive - Xbox One

Master Mağaza
49,00 ₺
40,95 ₺
Tropico 6 Xbox One

Tropico 6 Xbox One

Master Mağaza
170,00 ₺
153,00 ₺
Remnant From the Ashes Xbox One

Remnant From the Ashes Xbox One

Master Mağaza
113,75 ₺
102,38 ₺
Anthem Xbox One

Anthem Xbox One

Master Mağaza
470,00 ₺
82,95 ₺
State of Decay 2 Xbox One

State of Decay 2 Xbox One

Master Mağaza
68,75 ₺
61,88 ₺
Control Xbox One

Control Xbox One

Master Mağaza
395,00 ₺
355,50 ₺