Carmageddon Max Damage - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

GTA oynarken arabayla yolun kenarında yürüyen insanları ezmekten keyif alıyorsanız, ve keşke böyle bir oyun olsa diyorsanız daha fazla aramanıza gerek yok. Carmageddon: MaxDamage tam da aradığınız oyun. Tüm amacınızın yayaları ezmek olduğu oyunda hiçbir limit yok. Sırf bu iş için tasarlanmış ve yapılan eklerle birer ölüm makinasına dönüşmüş dev arabalarınıza atlayın ve mümkün olan en yaratıcı şekillerde yayaları ezin. Öldürdüğünüz her yaya için puan kazanın. Hem de ne kadar değişik şekilde öldürürseniz o kadar yüksek puanlar elde etme şansı yakalayın. İster yapay zekaya karşı ister diğer insanlara karşı yarışın. İsterseniz Kariyer Modunda rütbenizi yükseltin. Carmageddon’da yapılacak şeyler asla bitmiyor. 
Carmageddon: MaxDamage’da öldürmek için tasarlanmış onlarca çılgın araç arasından sizin tarzınıza en çok uyanları seçin. Rakiplerinizin araçlarını ve yayaları kendinize özgü bir yolla parçalayın. Her biri oldukça özgün karakterlere sahip bu ölüm makineleri bir arabadan ziyade, pis işlerinizde ortağınız olacak. Biriktirdiğiniz puanlarla ortağınıza yeni özellikler ekleyecek parçalar satın alabilir, onu daha da havalı bir hale getirebilirsiniz. İlk oyundan tanıdığımız rakiplerin yanı sıra, MaxDamage ile gelen yeni rakiplere karşı yarışırken kazanabilmeniz için makinenizi güzelce elden geçirmeli, zayıf bir nokta bırakmamalısınız. 
İlk oyundan MaxDamage’e gelen tek şey manyak rakipleriniz değil. Devil’sCanyon, MagNuChem, Snowy, Bleak City ve DustyTrails haritaları grafikleri son teknolojiyle mükemmelleştirilmiş bir halde sizleri bekliyor. Durma, bu katliama sen de katıl! Carmageddon: MaxDamageoyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun fiyata satın alabilirsiniz.
 

Arama sonuçları