Counter Strike Global Offensive

Counter-Strike Global Offensive
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Counter Strike: Global Offensive, yani kısacası CS:GO. Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen online bir FPS oyunu. İlk olarak 12 Ağustos 2011’de halka duyurulan oyun, 21 Ağustos 2012 tarihinde ise PlayStation, Xbox360, Microsoft Windows, OS X ve daha sonra Linux için indirilebilir bir başlık olarak yayınlandı. 
Counter Strike elbette ki en efsanevi oyunlarımızdan biri. Hatta birçoğumuza göre şüphesiz ki en iyisi. İnternet kafelerde sabahlanılan, okuldan kaçmamıza sebep olan, başından bir türlü ayrılmak istediğimiz, belleklerimizin içine yer etmiş Counter Strike, Global Offensive ile yenilenmiş bir halde tekrardan karşımıza çıkıyor. Ve elbette ki bizi oldukça mutlu ediyor.     
Peki değişiklikler neler?
Oyun içersinde çok köklü değişikliklerden bahsetmemiz mümkün değil. Yani öncesinden nasıl biliyor, nasıl hatırlıyorsak o şekilde çıkıyor karşımıza CS:GO. Bu elbette ki bizler için oldukça iyi bir haber! Yani nasıl bıraktıysak, bıraktığımız yerden geri alıp devam edebiliyoruz. Oyun içindeki değişiklikler genel olarak görsel dinamiklerden ve grafiklerden oluşmakta. Eskiden avucumuzun içi gibi, her adımını çok iyi bildiğimiz o meşhur haritalar, yenilenmiş grafikleriyle karşımıza çıkıyorlar. Ve bizleri eskisinden çok daha iyi bir şekilde karşılıyorlar. 
CS:GO tıpkı bisiklete binmek gibi!
Eğer oyunu son olarak 1.6da bıraktıysanız ve o günden beri hiç muhatap olmayıp direkt CS:GO’ya giriş yaptıysanız, ilk anlarda büyük bir moral bozukluğu yaşayabilirsiniz. Çünkü eskiden efsanevi bir Counter oyuncusuyken bu yeni formata adım attığınızda ilk başlarda odaklanamayabilir ve kendinizi yaşlanmış hissedebilirsiniz. Fakat hiç merak etmeyin. CS:GO’nun oyun içinde bize sunduğu kolaylıklarla bu durumu çok kısa bir süre içinde aşıyoruz. Oynamaya devam ettikçe her şey yerine oturuyor, hafızanız canlanıyor, o eski bilgiler, refleksler açığa çıkıyor ve yeniden o eski performansınıza kavuşabiliyorsunuz. Oyun içinde elbette yeni haritalar ve oynanış şekilleri de mevcut. Aynı zamanda 8 farklı yeni silah da bizleri karşılıyor. 
Counter Strike heyecanı kaldığı yerden tam hızıyla devam ediyor. Dünyayı kasıp kavuran ve gözümüzde hiçbir zaman eskimeyen oyun yeniden rüzgarıyla bizi sarsıyor. 
CS:GO dünyası sizleri bekliyor!
 

YORUMLAR 152
Harika
21/09/2018
Anında Steam Gift olarak geldi.
17/09/2018
selamlar olsun rabbimden, gözlüklerim bimden,cıkarmayın beni dinden, allah razı olmasın bu oyunu oynamayandan
12/09/2018
efsane hizmet ucuz fiyat
11/09/2018
her alışverişimi buradan yaparım
10/09/2018
Hızlı teslimat teşekkürler.
04/09/2018
Kalite akıyor anında davet atılıp ürünüm teslim edildi
04/09/2018
2Dk içerisinde geldi
04/09/2018
Sipariş oluşturdum gelmesini bekliyorum
04/09/2018
GameSatış
Siparişiniz teslim edilmiştir.
mikimmil
03/09/2018
Toplam 152 oylamada 5 puan üzerinden 4,91 puan aldı.
Arama sonuçları