Counter Strike Global Offensive

Counter-Strike Global Offensive
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Counter Strike: Global Offensive, yani kısacası CS:GO. Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen online bir FPS oyunu. İlk olarak 12 Ağustos 2011’de halka duyurulan oyun, 21 Ağustos 2012 tarihinde ise PlayStation, Xbox360, Microsoft Windows, OS X ve daha sonra Linux için indirilebilir bir başlık olarak yayınlandı. 
Counter Strike elbette ki en efsanevi oyunlarımızdan biri. Hatta birçoğumuza göre şüphesiz ki en iyisi. İnternet kafelerde sabahlanılan, okuldan kaçmamıza sebep olan, başından bir türlü ayrılmak istediğimiz, belleklerimizin içine yer etmiş Counter Strike, Global Offensive ile yenilenmiş bir halde tekrardan karşımıza çıkıyor. Ve elbette ki bizi oldukça mutlu ediyor.     
Peki değişiklikler neler?
Oyun içersinde çok köklü değişikliklerden bahsetmemiz mümkün değil. Yani öncesinden nasıl biliyor, nasıl hatırlıyorsak o şekilde çıkıyor karşımıza CS:GO. Bu elbette ki bizler için oldukça iyi bir haber! Yani nasıl bıraktıysak, bıraktığımız yerden geri alıp devam edebiliyoruz. Oyun içindeki değişiklikler genel olarak görsel dinamiklerden ve grafiklerden oluşmakta. Eskiden avucumuzun içi gibi, her adımını çok iyi bildiğimiz o meşhur haritalar, yenilenmiş grafikleriyle karşımıza çıkıyorlar. Ve bizleri eskisinden çok daha iyi bir şekilde karşılıyorlar. 
CS:GO tıpkı bisiklete binmek gibi!
Eğer oyunu son olarak 1.6da bıraktıysanız ve o günden beri hiç muhatap olmayıp direkt CS:GO’ya giriş yaptıysanız, ilk anlarda büyük bir moral bozukluğu yaşayabilirsiniz. Çünkü eskiden efsanevi bir Counter oyuncusuyken bu yeni formata adım attığınızda ilk başlarda odaklanamayabilir ve kendinizi yaşlanmış hissedebilirsiniz. Fakat hiç merak etmeyin. CS:GO’nun oyun içinde bize sunduğu kolaylıklarla bu durumu çok kısa bir süre içinde aşıyoruz. Oynamaya devam ettikçe her şey yerine oturuyor, hafızanız canlanıyor, o eski bilgiler, refleksler açığa çıkıyor ve yeniden o eski performansınıza kavuşabiliyorsunuz. Oyun içinde elbette yeni haritalar ve oynanış şekilleri de mevcut. Aynı zamanda 8 farklı yeni silah da bizleri karşılıyor. 
Counter Strike heyecanı kaldığı yerden tam hızıyla devam ediyor. Dünyayı kasıp kavuran ve gözümüzde hiçbir zaman eskimeyen oyun yeniden rüzgarıyla bizi sarsıyor. 
CS:GO dünyası sizleri bekliyor!
 

YORUMLAR 189
site çok hızlı ve güzel çalışıyor.
21/11/2018
Başarılı.
21/11/2018
hızlı ve guvenlı
16/11/2018
Çok güzel gayet başarılı
16/11/2018
Hızlı Ve Kaliteli Yardım Süper
16/11/2018
Harikasınız çok kısa sürede teslim aldım güvenilir site teşekkürler Gamesatış
16/11/2018
ÇOK HIZLI , GÜVENİLİR
14/11/2018
güzel
13/11/2018
korkmanıza gerek yok gayet güzel hizmet veriyorlar bir sıkıntı oldu uzaktan bağlanarak hallettiler hemen 5 dakikada herkese öneririm
11/11/2018
hızlı teslim ve ucuz teşekkürler gamesatis
10/11/2018
Toplam 189 oylamada 5 puan üzerinden 4,89 puan aldı.
Arama sonuçları