Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Counter Strike: Global Offensive, yani kısacası CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen online bir FPS oyunu. 


Counter Strike elbette ki en efsanevi oyunlarımızdan biri. Hatta birçoğumuza göre şüphesiz ki en iyisi. İnternet kafelerde sabahlanılan, okuldan kaçmamıza sebep olan, başından bir türlü ayrılmak istediğimiz, belleklerimizin içine yer etmiş Counter Strike Global Offensive ile yenilenmiş bir halde tekrardan karşımıza çıkıyor. Ve elbette ki bizi oldukça mutlu ediyor.

  
Peki değişiklikler neler?


Oyun içersinde çok köklü değişikliklerden bahsetmemiz mümkün değil. Yani öncesinden nasıl biliyor, nasıl hatırlıyorsak o şekilde çıkıyor karşımıza CS:GO. Bu elbette ki bizler için oldukça iyi bir haber! Yani nasıl bıraktıysak, bıraktığımız yerden geri alıp devam edebiliyoruz. Oyun içindeki değişiklikler genel olarak görsel dinamiklerden ve grafiklerden oluşmakta. Eskiden avucumuzun içi gibi, her adımını çok iyi bildiğimiz o meşhur haritalar, yenilenmiş grafikleriyle karşımıza çıkıyorlar. Ve bizleri eskisinden çok daha iyi bir şekilde karşılıyorlar. 

 

Eğer oyunu son olarak 1.6'da bıraktıysanız ve o günden beri hiç muhatap olmayıp direkt CS:GO’ya giriş yaptıysanız, ilk anlarda büyük bir moral bozukluğu yaşayabilirsiniz. Çünkü eskiden efsanevi bir Counter oyuncusuyken bu yeni formata adım attığınızda ilk başlarda odaklanamayabilir ve kendinizi yaşlanmış hissedebilirsiniz. Fakat hiç merak etmeyin. CS:GO’nun oyun içinde bize sunduğu kolaylıklarla bu durumu çok kısa bir süre içinde aşıyoruz. Oynamaya devam ettikçe her şey yerine oturuyor, hafızanız canlanıyor, o eski bilgiler, refleksler açığa çıkıyor ve yeniden o eski performansınıza kavuşabiliyorsunuz. Oyun içinde elbette yeni haritalar ve oynanış şekilleri de mevcut. Aynı zamanda 8 farklı yeni silah da bizleri karşılıyor.

 
Counter Strike heyecanı kaldığı yerden tam hızıyla devam ediyor. Dünyayı kasıp kavuran ve gözümüzde hiçbir zaman eskimeyen oyun yeniden rüzgarıyla bizi sarsıyor. CS:GO dünyası sizleri bekliyor!

31/07/2019
teşekkür ederim sağolun
18/07/2019
13/07/2019
güzel bir site herkese öneririm güvvenilir ve hızlı
08/07/2019
Kaliteli hızlı hizmet emeği geçen herkese teşekkür ederim.
06/07/2019
çok iyi site gayet güzel
27/06/2019
HIZLI TESLİMAT
26/06/2019
Gayet güvenilir bir site
26/06/2019
siteye çokteşekür ediyorum iyi günler dilerim
14/06/2019
çok iyi site
10/06/2019
Toplam 226 oylamada 5 puan üzerinden 4,89 puan aldı.
Arama sonuçları