Crysis

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Avrupa’daki bir Türk firması olan Crytek’in ürettiği Crysis sizlerle. Piyasa olarak bizlere her ne kadar faydası olmasa da, sırf bir Türk firması olduğundan dolayı göğsümü kabartmayı başardılar. Bu kısacık ön bilgiden sonra oyunun özelliklerine geçebiliriz. 
Oyunda belirli tecrübe puanlarından sonra farklı güçlere sahip oluyorsunuz ve düşmanlarınıza karşı da bu özelliklerini kullanarak üstünlük sağlayabiliyorsunuz. Standart silahlardan farklı olarak da sıra dışı silahlar oyuna eklenmiş durumda. Oyunun fark yaratması aslında buradan başlıyor diyebiliriz. Oyunda biraz Dead Space havası sezinleyebilirsiniz. Çünkü bir süre sonra uzaylılara karşı mücadele etme durumunda kalıyorsunuz. Oyun içinde küfürler de mevcut. İlk defa Türkçe seslendirmesi olan bir oyunda sansür bulunmuyor. Evet, bu gerçekten çok ilgi çekici ve şaşırtıcı! Sanıyoruz ki bunun da amacı, oyunu günlük hayat ile birleştirebilmek. Lakin bazı yerlerde küfürler oldukça komik kalabiliyor ya da devrik cümleler kurulabiliyor. Bu da az önce söylediğimiz gibi güzel bir etkiden ziyade bizler için bir komedi unsuruna dönüşmeye başlıyor. 
Oyunun diğer serileri de elbette ki mevcut. Fakat hikayeyi takip etmek istiyorsanız ki bizce evet, etmelisiniz; o yüzden serinin bu ilk bölümünden başlamanızı tavsiye ederiz. 

Herkese bol oyunlu günler dileriz.