Dark And Light - Steam

Dark And Light - Steam
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Ana gezegen Gaia’nın parçalanmış kalıntıları parlak gözyüzüne saçılmış, karanlık güçlerin varlığının kanıtı olarak dünyayı çevrelerken, yaban kırlardaki yalnız bir gezgin olarak toprağı tanımayı, doğal kaynakları bulmayı, yerel hayvanları evcilleştirmeyi ve evinizi inşa etmeyi öğrenmek zorundasınız. Gezegenin sihirli güçlerini kullanmayı öğrenmelisiniz yoksa karanlığın içine sonsuza kadar gömülebilirsiniz.
Büyülü Dünyayı keşfe çıkın. Dark and Light her yönüyle yeniden tasarlanmıştır. 2004’teki ilk sürümünden bu yana yapılan değişiklikleri kendiniz deneyimleyin. Gaia’nın tüm varlığı ana elementler tarafından yönetilmekteydi. Rüzgar, Toprak, Su, Ateş, Işık ve Karanlık.. Bu elementler tüm gezegende özgürce gezmekte, bazen çarpışıp gezegende gözle görülür değişiklikler yapmaktaydı. Yıllar önce Gaia karanlık güçlerin saldırısına uğrayıp yerle bir olmuştu. Hayatta kalanlar Gaia’nın uydularından biri olan Archos’ta şanslarını denemeye gittiler fakat gidenler arasında karanlık güçlere sahip olanlar da vardı. Sonuç olarak Gaia’yı yıkan savaş Archos’a da sıçrar ve büyü heryere yayılır. Hayatta kalmak, keşfetmek, korunmak, değişmek, kontrol etmek, saldırmak ve daha birçok şey için onlarca farklı sihirli yeteneği kullanarak oyunda ilerleyin. Oyuncular elementlerin gücünü binalar inşa etmek, farklı lokasyonlara gitmek için portallar kurmak veya havayı kontrol etmek için kullanabilirler. Ayrıca 14 farklı silah türünde de ustalaşabilir, büyü kullanarak kendi silahlarını kendileri yaratabilirler.
Gaia’nın yıkımından sonra hayatta kalan tüm canlılar büyüden etkilendiği için hepsi sihirle iç içe geçmiş birsürü canlı türü etrafta bulunmaktadır. Bu canlıları yiyecek, giyecek için avlayabilir, büyü güçlerini ayırıp çıkarabilir veya evcilleştirip sadık dostlar haline getirebilirler.
Yetenek ağacının da oldukça farklı elementler içerdiği Dark and Light oyununda karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Dark and Light'ı en uygun fiyata en güvenilir şekilde GameSatış sitemizden satın alabilirsiniz.
 

Arama sonuçları