EgeArseven Donate

Önizleme
EgeArseven Hakkında

Ege ''AR7'' Arseven Türkiye'nin en çok izlenen FIFA yayıncısı olarak yayınlarına aktif bir şekilde devam etmektedir.

 

AR7 yayınlarında izleyicilerine oynadığı FIFA içeriklerini aktarmaktadır. Aktif olarak profesyonel bir FIFA oyuncusu olan Ege Arseven FIFA kariyerine Futbolist takımında devam etmektedir. Yayınlarında izleyicilerine FIFA oynanış şeklinde içerikler üreten AR7 özellikle Division Rivals, Fut Draft, turnuvalar, elemeler, kadro kurma görevleri ve hafta sonu liglerini içerik olarak izleyecilerine sunmaya devam ediyor. Ayrıca Youtube üzerinden de yayından kesitlerini ve ödül paket açılımlarını paylaşan Ege Arseven büyüyerek yayın hayatına devam etmektedir.

 

Siz de GameSatış Bakiyeniz ile birlikte Ege Arseven'e donate atıp doğrudan destek olabilirsiniz.

GameSatış Oyuncu Pazarı şimdi aktif! Oyun dünyasına dair herşeyinizi satabilir, en uygun fiyatlara ilanlardan dilediğinizi satın alabilirsiniz. Şimdi ilan ver ya da ilanları incele !

 

 

gamesatış oyuncu pazarı

 


 

PUBG Mobile UC satın al ve hemen PUBG Mobile hesabına yükle. PUBG Mobile Unknown Cash ile oyun içerisinde karakterinizi ve silahlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

 

pubg mobile uc

 

 


 

Steam oyunlarında %50'ye varan indirimler ile Steam oyunlarına sahip olmak için Steam Cd Key kategorimize göz atabilirsiniz.

 


steam oyunları

Arama sonuçları