KendineMuzisyen Donate

Önizleme
KendineMuzisyen Hakkında

Kemal Can ''Kendine Müzisyen'' Parlak Türkiye'nin son zamanlarda en çok yükselişe geçen yayıncıları arasında zirvede yer almaktadır.

 

Kendine Müzisyen yayınlarına ilk olarak IRL, müzik ve sohbet konseptleri ile başlamıştır. Farklı bir mizaha sahip olan Kemal yayınlara başlamasından kısa bir süre içerisinde yüksek izleyici kitlelerine ulaşmayı başardı. Özellikle Blind ID üzerinden yapmış olduğu Roleplay yayınlarında kendini Twitch izleyicilerine kanıtlamayı başardı. O zamanlarda henüz büyümekte olan Kemal Can Parlak o dönemin Twitch üzerinde JTG TV yapımcılığını üstlendiği yayıncı yarışması olan House of Gamers bilinen adı ile HOG evine katılmıştı ve ününe ün katmayı başarmıştı.

 

Twitch üzerinde Wtcnn (Ferit Karakaya) ve Utheneras (Şükrü Şentürk) ile birlikte kurdukları BossLafy adlı kanallarında ülkemizin dört bir yanını gezerek IRL yayınlar yaptılar. Ayrıca BossLayf ekibi geçtiğimiz sene Türkiye'de ilk defa yapılan yayıncılar arasında profesyonel dış çekim prodüksiyonu kurdular ve bu projeleri ile birlikte Oyunun Yıldızları Ödülleri'nde En Yaratıcı İçerik Ödülü kazandılar.

 

Bakiyeniz ile birlikte GameSatış üzerinden Kendine Müzisyen'e donate atıp doğrudan destek olabilirsiniz.

GameSatış Oyuncu Pazarı şimdi aktif! Oyun dünyasına dair herşeyinizi satabilir, en uygun fiyatlara ilanlardan dilediğinizi satın alabilirsiniz. Şimdi ilan ver ya da ilanları incele !

 

 

gamesatış oyuncu pazarı

 


 

PUBG Mobile UC satın al ve hemen PUBG Mobile hesabına yükle. PUBG Mobile Unknown Cash ile oyun içerisinde karakterinizi ve silahlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

 

pubg mobile uc

 

 


 

Steam oyunlarında %50'ye varan indirimler ile Steam oyunlarına sahip olmak için Steam Cd Key kategorimize göz atabilirsiniz.

 


steam oyunları

YASİN S. (Site Yorumu)
blind id serisi gelir mi bi daha reis
13/01/2020
RECEP D. (Site Yorumu)
ABİ BOS LAYF MI ABİ
11/09/2019
YUNUS EMRE C. (Site Yorumu)
kemal abime param 10 snde gitti
29/03/2019
Toplam 3 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları