KendineMuzisyen Donate

KendineMuzisyen
Önizleme
KendineMuzisyen Hakkında

Kemal Can ''Kendine Müzisyen'' Parlak Türkiye'nin son zamanlarda en çok yükselişe geçen yayıncıları arasında zirvede yer almaktadır.

 

Kendine Müzisyen yayınlarına ilk olarak IRL, müzik ve sohbet konseptleri ile başlamıştır. Farklı bir mizaha sahip olan Kemal yayınlara başlamasından kısa bir süre içerisinde yüksek izleyici kitlelerine ulaşmayı başardı. Özellikle Blind ID üzerinden yapmış olduğu Roleplay yayınlarında kendini Twitch izleyicilerine kanıtlamayı başardı. O zamanlarda henüz büyümekte olan Kemal Can Parlak o dönemin Twitch üzerinde JTG TV yapımcılığını üstlendiği yayıncı yarışması olan House of Gamers bilinen adı ile HOG evine katılmıştı ve ününe ün katmayı başarmıştı.

 

Twitch üzerinde Wtcnn (Ferit Karakaya) ve Utheneras (Şükrü Şentürk) ile birlikte kurdukları BossLayf adlı kanallarında ülkemizin dört bir yanını gezerek IRL yayınlar yaptılar. Ayrıca BossLayf ekibi geçtiğimiz sene Türkiye'de ilk defa yapılan yayıncılar arasında profesyonel dış çekim prodüksiyonu kurdular ve bu projeleri ile birlikte Oyunun Yıldızları Ödülleri'nde En Yaratıcı İçerik Ödülü kazandılar.

 

Bakiyeniz ile birlikte GameSatış üzerinden Kendine Müzisyen'e donate atıp doğrudan destek olabilirsiniz.

GameSatış Oyuncu Pazarı şimdi aktif! Oyun dünyasına dair herşeyinizi satabilir, en uygun fiyatlara ilanlardan dilediğinizi satın alabilirsiniz. Şimdi ilan ver ya da ilanları incele !

 

 

gamesatış oyuncu pazarı

 


 

PUBG Mobile UC satın al ve hemen PUBG Mobile hesabına yükle. PUBG Mobile Unknown Cash ile oyun içerisinde karakterinizi ve silahlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

 

pubg mobile uc

 

 


 

Steam oyunlarında %50'ye varan indirimler ile Steam oyunlarına sahip olmak için Steam Cd Key kategorimize göz atabilirsiniz.

 


steam oyunları

HAVA C. (Site Yorumu)
atıyom atıyom okumuyo
07/10/2020
ŞAHAN Ü. (Site Yorumu)
kemal 30 tl bağış attık okumadın bile :/
10/09/2020
YUNUS EMRE A. (Site Yorumu)
Aqbİ adqIMI OquuU LüTfien Son pARam
08/09/2020
SEHA ALİ A. (Site Yorumu)
tc kimliğmi niye doğrulayım
28/08/2020
ALİ E. (Site Yorumu)
bagısım gittmedi
11/08/2020
ARDIÇ G. (Site Yorumu)
HELLLLLLLLLLLOOOOOOOOOO
15/07/2020
İLKER GÖKHAN S. (Site Yorumu)
Bağışımı okumadı küçük rakun püğ!
04/07/2020
KAĞAN A. (Site Yorumu)
xdd
06/06/2020
ATABERK K. (Site Yorumu)
saaa
28/05/2020
FURKAN H. (Site Yorumu)
Laan bağış gitmedi
03/05/2020
Toplam 15 oylamada 5 puan üzerinden 3,93 puan aldı.
Arama sonuçları