50 TL GameSatis Sanal Kart

50 TL GameSatis Sanal Kart

Master Mağaza
65,00 ₺
100 TL GameSatis Sanal Kart

100 TL GameSatis Sanal Kart

Master Mağaza
120,00 ₺
200 TL GameSatis Sanal Kart

200 TL GameSatis Sanal Kart

Master Mağaza
225,00 ₺
300 TL GameSatis Sanal Kart

300 TL GameSatis Sanal Kart

Master Mağaza
335,00 ₺
500 TL GameSatis Sanal Kart

500 TL GameSatis Sanal Kart

Master Mağaza
550,00 ₺
1000 TL GameSatis Sanal Kart

1000 TL GameSatis Sanal Kart

Master Mağaza
1.090,00 ₺

GameSatis Sanal Kart Hakkında

Yepyeni bir özellik olan GameSatış Sanal Kart dilediğiniz oyunu, oyun içeriklerini ve diğer içerikleri satın almanıza yarayan dijital bir karttır. GameSatış Sanal Kart ile fiziksel kartlarınızla yaptığınız internet alışverişleri gibi kart bilgilerinizi girerek alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik bu sanal kart, fiziksel kartlarınıza göre çok daha güvenli ve esnek bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda GameSatış Sanal Kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

GameSatış Sanal Kart Avantajları

 

Peki, GameSatış Sanal Kart avantajları neler? GameSatış Sanal Kart nasıl kullanılır? GameSatış Sanal Kartları, oyun severler ve dijital içerik meraklıları için mükemmel bir ödeme yöntemidir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sanal kartlar ile yapacağınız alışverişler sizlere daha güvenli ve esnek bir alışveriş deneyimi sunuyor. Hiçbir banka bilgisi girmenize gerek kalmadan GameSatış Sanal Kart bakiyeniz ile dilediğiniz platformda bakiyeniz ile harcama yapabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi hem hızlı hem de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

GameSatış Sanal Kart ile dilediğiniz platformdaki oyunlara anında erişim sağlayabilirsiniz. GameSatış Sanal Kartınızı, Türkiye’nin en büyük Oyuncu Pazarı GameSatış üzerinde kullanabileceğiniz gibi Steam, Xbox, Xbox Game Pass, Epic Games, Origin, Riot Games, Battle Net gibi çeşitli oyun platformlarında da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra mobil oyunlarda da yine GameSatış Sanal Kart bakiyeniz ile ödeme gerçekleştirebilir ve mobil oyun dünyasında da sanal kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özetle bu kartlar ile artık hayal ettiğiniz oyunlara veya diğer dijital içeriklere çok daha hızlı ve kolay şekilde erişebileceksiniz.

GameSatış Sanal Kart hakkında daha detaylı bilgi için Canlı Destek (Sabah 09:00 - Gece 02:00) birimimize yazabilir ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

GameSatış Sanal Kart nasıl satın alınır?

 

GameSatış Sanal Kart, https://www.gamesatis.com/ adresi aracılığıyla satın alınabilir. GameSatış Sanal Kart, yalnızca bu adres üzerinden satın alınabilir ve başka herhangi bir platformda satışı bulunmamaktadır.  

 1. https://www.gamesatis.com/gamesatis-sanal-kart sayfasına gidin.
 2. Almak istediğiniz miktarda Sanal Kart ilanın üzerine tıklayın.
 3. Açılan sayfada “Satın Al” butonuna tıklayın.
 4. Eğer GameSatış’a üyeyseniz, üye girişi yaptıysanız ve hesabınızda bakiye varsa “Bakiye ile Öde” seçeneğine tıklayın. “Siparişlerim” kısmından kodunuza ulaşabilirsiniz.
 5. Üye değilseniz “Hemen Öde” seçeneğine tıklayın. İsim soyisim, telefon ve eposta bilgilerinizi girdikten sonra “Devam Et” seçeneğine basın. Ödeme biçiminizi seçtikten sonra kart bilgilerinizi girerek işlemi tamamlayın.

GameSatis Sanal Kart Sıkça Sorulan Sorular

GameSatış Sanal Kartı nerelerde kullanabilirim?

 • GameSatış
 • Steam
 • Xbox
 • Xbox Game Pass
 • Epic Games
 • Origin
 • Riot Games
 • Battle Net
 • Mobil içerikler vb.

GameSatış Sanal Kart daha mı güvenli?

GameSatış Sanal kart ile yapacağınız ödemeler, banka ya da kredi kartınızla internet alışverişi yapacağınız ödeme yöntemlerinden daha güvenlidir.

GameSatış Sanal Kart nakite çevrilir mi?

GameSatış Sanal Kartınızı yalnızca online sistemde kullanabilirsiniz. Bu nedenle herhangi bir şekilde nakde çevrilemez.

Satın alım tekrarlandığında yeni sanal kart mı verilecek?

Hayır, tekrar sipariş vermeniz durumunda aynı kart numarasına tekrar bakiye yüklemesi yapılır.

Başkasının adına sanal kart sahibi olabilir miyim?

Hayır, kart sahibine kendi isim soyisim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.