Grand Theft Auto 5 Rockstar

Grand Theft Auto 5 Rockstar

Master Mağaza
614,75 ₺
217,07 ₺

Grand Theft Auto V Rockstar Hakkında

Efsane Grand Theft Auto serisinin son oyunu olan ve çıktığı andan bugüne kadar popülaritesini asla kaybetmeyen GTA V sizlerle.

Rockstar Games bünyesinde RAGE oyun motoru kullanılarak geliştirilen ve ilk olarak 17 Eylül 2013 tarihinde hayranların beğenisine sunulan GTA 5 üzerinden 5 sene geçmiş olmasına rağmen hala daha bilgisayarlarımızın ve konsollarımızın en gözde oyunlarından biri. GTA Online ile de oyuncuların beğenisini kazanan Grand Theft Auto 5, yayınlanan güncellemeler ve çıkarılan yamalarla birlikte her geçen gün bir adım daha ileri gitmeye devam ediyor.

Oyunda Michael, Franklin ve Trevor isminde üç farklı karakter mevcuttur. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri vardır. Örneğin, Trevor eski bir savaş pilotu olduğu için uçak, jet, helikopter ve diğer hava araçlarını kullanma konusunda diğer karakterlerden daha iyidir. Michael ise eski bir banka soyguncusu olduğundan silah kullanma konusunda diğerlerinden daha iyidir. Franklin ise araç hırsızı olduğundan otomobil ve motosiklet sürme konusunda diğerlerine göre çok daha ustadır. Tüm hikaye heyecanı ve benzersiz açık dünya deneyimi için şimdi GameSatış üzerinden indirimli GTA 5 Rockstar CD key satın al ve oynamaya başla.

Grand Theft Auto V Rockstar Sıkça Sorulan Sorular

GTA V Kaç GB?

Çok başarılı bir oynanış sistemine sahip olan video oyununu bilgisayarınıza kurabilmeniz için 72 GB kullanılabilir alana ihtiyacınız var. Son güncellemelerden sonra bu kullanılabilir alan 96 GB yükselmiştir.

GTA V Ne Zaman Çıktı?

Oyun, Eylül 2013'te PlayStation 3 ve Xbox 360 için; Kasım 2014'te PlayStation 4 ve Xbox One için ve Nisan 2015'te Microsoft Windows için yayımlandı. PlayStation 5 ve Xbox Series X/S versiyonları 15 Mart 2022'de piyasaya sürüldü.

Gta V Nedir?

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan 2013 tarihli açık uçlu aksiyon-macera tarzı bir video oyunudur.