Grand Theft Auto V Rockstar

Grand Theft Auto 5 Rockstar
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Grand Theft Auto 5 Rockstar

Grand Theft Auto 5 Rockstar

Rockstar CD Key

%45
-
+
Oyun Hakkında

Efsane Gta serisinin son oyunu olan ve çıktığı andan bugüne kadar popülaritesini asla kaybetmeyen Gta V sizlerle. Rockstar Games bünyesinde RAGE oyun motoru kullanılarak geliştirilen ve ilk olarak 17 Eylül 2013 tarihinde hayranların beğenisine sunulan oyunun üzerinden 5 sene geçmiş olmasına rağmen hala daha bilgisayarlarımızın ve konsollarımızın en gözde oyunlarından biri. Yayınlanan güncellemeler ve çıkarılan yamalarla birlikte her geçen gün bir adım daha ileri giden oyun, daha uzun bir zaman popülerliğini korumaya devam edecektir.  Oyunda Michael, Franklin ve Trevor isminde üç farklı karakter mevcuttur. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri vardır. Örneğin, Trevor eski bir savaş pilotu olduğu için uçak, jet, helikopter ve diğer hava araçlarını kullanma konusunda diğer karakterlerden daha iyidir. Michael ise eski bir banka soyguncusu olduğundan silah kullanma konusunda diğerlerinden daha iyidir. Franklin ise araç hırsızı olduğundan otomobil ve motosiklet sürme konusunda diğerlerine göre çok daha ustadır. Oyuncular karakterler arasında geçiş yapabilme imkânına sahiplerdir. Karakterler arasında geçiş yapılırken oyuncunun kullandığı karakterden Google Earth benzeri bir haritaya doğru uzaklaşıp diğer karaktere yakınlaştırma yaparak geçiş yapılmaktadır. Karakterler arası mesafe ne kadar kısa ise geçiş işlemi de o kadar kısa olmaktadır. Oyunda jet ski sürme, uçuş yarışlarına ve off-road yarışmalarına katılma, paraşütle atlayış, akrobasi, yoga, triatlon yapma, tenis oynama ve golf oynama gibi birçok küçük etkinlik mevcuttur. Her bir karakterin ayrı hobileri vardır. 

guzel site guvenilir
12/09/2019
Gayet güvenilir,hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu.Anında iletişime geçip size yardım etme konusundada çok başarılı kısacası 5 yıldız verebileceğim kusursuz alışveriş yapabileceğiniz oyun sitesi.Teşekkürler Gamesatış...
04/09/2019
Tamamen Güvenilir. İlk Alışverişim Oldu Bu Siteden Ama Devam Edecek...
03/09/2019
çok iyiiiiii
31/08/2019
hızlı sipariş ve güvenilir teşekkürler
29/08/2019
Kısa süre içerisinde ve tamamiyle güvenilir.Teşekkürler
22/08/2019
Acaba FiveM ile Rolrpkay sunucularına girebilicek miyim?
27/07/2019
GameSatış
Merhaba, tabii FiveM programını indirdikten sonra dilediğiniz sunucuya giriş yapabilirsiniz.
çok iyidiniz
17/07/2019
Sipariş steam gibi netten indirmelimi?
14/07/2019
GameSatış
Merhaba, Yorum yaptığınız ürünümüz Rockstar Ürün Anahtarı olarak iletilmektedir. Satın alım işleminizden sonra gönderilen kod ile Rockstar Social Club üzerinden yükleme yapabilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER EFEM
21/06/2019
Toplam 17 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları