Grav - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

GRAV, bir sürü gezegen keşfettiğiniz,tuhaf uzaylı yaratıkları avladığınız,karakollar inşa edip koruduğunuz, silah ve zırh yaptığınız ve diğer oyunculara karşı tehlikeli bir ortamda hayatta kalmaya çalıştığınız bir sandbox deneyimidir.


Sonsuz Dünyalar: GRAV gezegenleri prosedür olarak kompozit parçalardan üretilmektedir.Bu da nerdeyse sınırsız biyomlar, bilinmeyen bölgeler ve zindanların oluşmasına izin vermektedir.
Göz Alıcı Grafikler: Oyun türünü yeniden tanımlayan görseller korku,heyecanve dehşeti daha önce görülmemiş bir şekildeyaşamanıza izin veriyor.
Çılgın Muharebeler: Zen denilecek kadar huzurlu malzeme toplamaya göre,muharebeler sadece hayattakalmayı umabileceğiniz çılgınca durumlar.Hem Yakın dövüş aletleri hem silahlar GRAV'da ölüm aletleridir.
Oyuncu VS Oyuncu: Diğer oyuncularla takımlar kurun,vahice onları öldürüp eşyalarını alın,yada komple koşun kaçın! Diğer oyunculara nasıl davranacağınız tamamen size kalmış!
Arkadaşlarınızla Oynayın: GRAV, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir deneyimdir. GRAV'da kendi sunucunuzu kurabilir ya da resmi bir sunucuya katılabilirsiniz!


Siz de GRAV deneyimini paylaşmak istiyorsanız, GameSatış mağazamızdan oyunu gayet uygun bir fiyatla, güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.
 

Arama sonuçları