Server
NP
Level
IRK
Karakter Türü

Knight Online Cypher Ring Hakkında

Knight Online, 2002 yılında Güney Kore merkezli- Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş bir savaş ve hayatta kalma oyunudur. NTTGame tarafından yayınlanan 2 farklı moda sahip bu oyunun dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunur. Oyun ilk çıkış yaptığı tarihten günümüze kadar çevrimiçi kullanılabilen bir alt yapıya sahipti. Ayrıca oyuna 2002, 2004, 2011 ve 2016 yıllarında yapılan güncellemelerle bu altyapı oldukça geliştirilmiştir. Sonradan Knight Online oyununa eklenen güncel özellikler kullanıcıların oyundan aldıkları zevkin maksimuma ulaşmasını sağlamıştır. 

Açık bir şekilde dünyanın en çok kullanılan rol yapma oyunlarından biri olan Knight Online12 farklı sunucuya sahiptir. Bu sunucular sırasıyla Sirius, Vega, Altar, Olympia, Ares, Diez, Gordion, Destan, Rosetta ve Steam tarafında da Pathos, Cypher ve Hellsgarem’dır. Şu ana kadar Knight Online dünya genelinde seksenden fazla ülkede yayınlanmış ve milyonlarca oyuncuyla buluşmuştur. 

Knight Online Karakterleri

MMORPG türünde olan oyunda birçok karakter ve her karakterin sahip olduğu farklı özellikler vardır. Karakter seçimi oynanış tarzınıza bağlı olarak seçilmelidir. Bu karakter sınıfları sırasıyla Warrior, Rogue, Magician, Priest, Porutu ve Kurian’dır. Altı temel karakter sınıfı içerisinde her bir karakterin sahip olduğu sınıfa özgün sahip olduğu özellikler bulunur. Tüm bu karakterler Knight Online ring olarak satılabilir. 

Knight Online Cypher Ring ile Char Sahibi Olmak

Oyun içerisinde sıfırdan karakter açıp geliştirebileceğiniz gibi knight online cypher ring karakter satın alarak oyuna hazır bir karakterle başlayabilirsiniz. Oyuna başlamak, geri dönüş ve server değişikliği yapmak istediğiniz durumlarda, sıfırdan bir karakter açmak yerine hazır satışı yapılan Knight Ring edinerek, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu nedenle oyuna yeni başlayan ya da dönüş yapacak kullanıcıların doğru ve planlı seçimler yapması gerekir. Bahsettiğimiz knight online cypher ring satış için sunulabilecek ilanlara güvenilir ve yetkili satıcı GameSatış üzerinden sizlere sunulmaktadır. Belli bir seviyeye ulaşmış knight online satılık char seçeneklerinden dilediğiniz server, sınıf ve içerikler arasında filtreleme yaparak birini satın alabilirsiniz. Bu sayede isteklerini karşılayacak ve aradıkları özelliklere tam anlamıyla sahip olmuş başarılı charlardan birini kullanmaya başlayacaklardır. 

Knight Online Cypher Ring Satın Alma Seçenekleri

Knight Online World, Warrior (Savaşçı), Rogue (Okçu, Suikastçı), Magician (Büyücü), Priest (Rahip/Ruhban Sınıfı), Porutu ve Kurian olmak üzere altı sınıf içerisinden tercih etmek istediğiniz karaktere göre seçim yapmanız gerekmektedir. Bu 6 temel karakter sınıfı kendi aralarında yeteneklerine göre ayrılmıştır. Örneğin savaşçı özelliğine sahip olan karakterler hem dış görünüş hem de karakter özellikleri açısından güçlü, defans yetenekleri kuvvetli ve hızlı atak özelliklerine sahiptir. Oyun karakterlerinin tasarımları birbirinden farklı amaçlarla oluşturulmuştur. Bu nedenle bir büyücü ile bir savaşçının arasında kıyafetinden boy ve fizik yapısına kadar fark bulunmaktadır. 

Hem oyuna yeni başlayan hem de düzenli olarak oyunda zaman harcayan kullanıcılar knight online char satış sitelerine başvurarak oyun deneyimini üst seviyeye taşımak adına oldukça tercih edilmektedir. Belli bir eğitim seviyesine sahip defans, zarar ve atak özellikleri güçlü karakterlere sahip olmak için sadece knight online çar satın al kelimelerini aratmanız birbirinden farklı alternatifler arasından birini seçtikten sonra işlemlerinizi yapmanız gerekir. Knight online karakter satış ve alım seçeneklerine bakıldığında kredi kartı, mobil ödeme, havale gibi opsiyonlardan yararlanabileceğinizi görebilirsiniz. 

Char Özelliklerine Göre Knight Online Ring Fiyatları

Vaktinin çok büyük bir zamanını Knight Online’da karakter geliştirmek için harcayarak elde ettikleri başarılı karakterleri maddi amaçlar için satan kullanıcılar bulunmaktadır. Knight online hesap satış işlemleri tamamen yasaklanmış bir durumdur. Knight Online’da hesap satışı tamamen illegal bir yol olduğundan, oyunculara hazır karakter edinmeleri için Cypher Ring seçeneği sunulmuştur. Oyun içerisinde karakteri ringe basarak satışını yapabileceğiniz karakter aktarım işlemi için hem satın alan hem de satan kullanıcılar arasında gerekli koşullar sağladıktan sonra karakter satın almanın herhangi bir zararı bulunmaz.

Genel olarak knight online ring fiyatı karakter özelliklerin göre belirlenir. Örneğin Magician yani büyücü sınıfına ait bir karakterin sahip olduğu defans özelliklerinden çok karakter yüzdesine bakılır. Satın alınan karakter kasılmaya devam ediyor mu ikili mücadele oranları yüksek mi ya da oyun içi verilen görevler duruyor mu? Tüm bu soruların cevabı fiyatın belirlenmesinde birer net etkendir. Örneğin tüm görevleri yapılmış bir karakterle görevleri yapılmamış aynı karakter yüzdesine sahip karakter için aynı fiyat beklenmemelidir. 

Birçok oyuncu ring fiyatı belirlerken knight online çar satın al veya sat işlemleri için doğru fiyat aralığının oluşması için toplam 4 özellik belirlemiştir. Bu özellikler bir sunucu, iki karakter türü, üç level ve dört ırktır. Bu özellikler altında sıralanan fiyatlarda kendi aralarında karakter yüzdesine göre en uygun fiyatlıdan en yüksek fiyatlı doğru sıralanmaktadır. 

Knight Online Cypher Ring basma ve açma işlemleri oyun içerisinden yapılmaktadır. Oyuncu pazarı üzerinden satın almak istediğiniz karakter, server özelliklerini filtreleyerek tüm ilanlar arasında size göre ilana ulaşarak satın alabilirsiniz. 7/24 gerçekleştirebileceğiniz satın alma işlemleri için Canlı Destek hattımız sizlere yardımcı olmak ve güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak adına 09:00 ve 02:00 saatleri arasında aktif olarak hizmet vermektedir.

Knight Online Cypher Ring Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online cypher ring nedir?

Knight Online Cypher Ring, karakterimizi dönüştürdüğümüz bir eşyadır. Cypher Ring haline getirilmiş karakterimizi farklı hesaba aktarabilir ya da satabiliriz. Knight Online cypher ring nedir, Knight ring nedir gibi merak edilen sorular kısaca bu şekilde cevaplanabilir. PUS üzerinden satın alacağınız Character Seal Scroll ile karakterimizi aktarabiliriz. GameSatış Knight Online Cypher Ring kategorisinden satışını yaparak para kazanabilirsiniz.

Knight Online ring nasıl açılır?

Knight Online Ring nasıl açılır adım adım size anlatalım.

 • Öncelikle Knight Online Cypher ring açmak için Inn Hostess’e gidiyoruz.
 • Inn Hostess’e  sağ tıklayarak, Character Seal/Cancel seçeneğini seçiyoruz.
 • Açılan sayfada Unseal butonuna tıklıyoruz.
 • Cypher ring açılan sayfaya sürükleyerek, OK ve Confirm seçeneklerine tıklıyoruz.
 • Karşımıza gelen ekranda mevcut olan karakteri ve boş olan slotları görebiliriz.
 • Boş slot seçerek Unseal butonuna tıklayarak, Ring içinde olan karakteri eklemiş oluyoruz.

Tüm bu adımlar sonrasında Knight Online Cypher Ring açma işlemini tamamlamış oluyorsunuz.
 

Knight ring basma


Knight Ring nasıl basılır adım adım sizlere anlatalım.

 1. Knight Online PUS üzerinden 2800 Cash değerindeki Character Seal Scroll alıyoruz.
 2. Cypher Ring basacağımız karakterden başka karaktere giriyoruz.
 3. Daha sonra bankaya gidiyoruz.
 4. Kilitleyecekseniz seal karaktere, basacaksanız unseale seçeneğine tıklıyoruz.
 5. Character Seal Scroll kağıdını envanterimize boş bir yere sağ tık ile koyuyoruz.
 6. Daha sonra önümüze o hesapta olan karakterlerimiz çıkıyor.
 7. Burada ring basmak istediğiniz karakteri seçerek seal diyoruz.
 8. 8 Haneden oluşan item kilitleme şifresi girerek ve confirm butonuna tıklıyoruz.
 9. Knight ring basma işlemi tamamlanmış, karakter yüzüğe aktarılmıştır.