Knight Online Item

Knight Online Item Hakkında

En düşük komisyonlarla Knight Online İtem Satın al veya Knight Online item sat ve paranı nakite çevir! GameSatış ile en ucuz, en hızlı ve en güvenilir Knight Online item pazarı sizi bekliyor! Size en uygun ödeme yöntemleriyle Knight item satın alabilir, ya da itemlerinizi düşük komisyonlarla satarak paranızı banka hesabınıza nakit çekebilirsiniz. Knight Online item satış sitesi GameSatış hizmetinizde!

Knight Online Item | Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online çöpe atılan itemi geri alma işlemi için ilk olarak Moradon kısmında yer alan [Grand Merchant] Kaishan'a gidiyoruz. Sağ tıklayarak “Repurchase Sold or Destroyed Items” seçeneğini seçiyoruz. Geri getirmek istediğiniz eşyanın tamamen silinmemesi için 3 gün geçmeden bu işlemi yapmanız gerekiyor. Açılan ekranda çöpe attığımız eşyalar gözükmektedir. Eşyanın derecesine bağlı olarak bir miktar para ile geri alabilirsiniz.

Knight Online item kitleme yapabilmeniz için en az Gold Premium sahibi olmanız gerekmektedir. Gold ve Platinum Premium sahipleri item kitleme özelliğine sahip olur. Gold ve Platinum tanımlattığınızda hemen hesabınızda aktif olurken Exp premium, War premium, DC premium paketleri envantere alınabilir. Knight Online item kitleme hangi premium sorusunu sizler için yanıtladık.

Knight Online item, GameSatış üzerinden satılır. Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra, sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz ilan ekle sayfasında “İtem” seçeneğinden, Knight Online item seçeneğini seçin. Satmak istediğiniz item özelliklerini seçerek ilan oluşturun. İlanınız satıldıktan sonra “B021” kodlu mesaj ile size bildirilecektir. “Satışlarım” sayfasından iteminizin satıldığını teyit ettikten sonra teslim edebilirsiniz.

Oyun içinden teslimatı gerçekleştirip, alıcı onayından sonra paranız hesabınıza geçer. GameSatış üzerinden Knight Online item nasıl satılır sorusu bu şekilde yanıtlanabilir. 

Knight Online item basma, Moradon'da olan NPC Magic Anvil ile yapılır. Knight Online item nasıl basılır, Knight Online item upgrade nasıl yapılır gibi soruların yanıtı için adım adım anlatalım.

  • Öncelikle upgrade için item basma kağıdına ihtiyacınız vardır.
  • İtem basma işleminde kullanacağınız Upgrade Scroll en kolay, Magic Anvilin yanında bulunan NPC Merchant Charon’dan alınabilir.
  • Basmak istediğiniz item ve scroll Magic Anvil'e yerleştirilir.
  • Geliştirmek istediğiniz eşya belli orana bağlı olarak başarılı olur ya da yok olur.

Knight online item kilitlemek için en az Gold Premium sahibi olmanız gerekmektedir. Knight Online item nasıl kilitlenir adım adım sizlere anlatalım. 

  • Envanterinizde olan itemi kilitlemek ya da açmak için NPC ''Inn Hostess'' gidiyoruz.
  • NPC’nin üzerinden sağ tıklayıp item seal / cancel seçeneğine tıklayın.
  • Kilitlemek istediğiniz iteme sağ tıklayın
  • İtem kilitleme şifresini giriyoruz.
  • Confirm seçeneğine tıkladıktan sonra 1M karşılığında iteminiz kilitlenir.

Knight Online item basma kağıtları “Upgrade Scroll”, Maradon’da yer alan NPC Merchant Charon, Abyss zindanı  20. katında olan NPC ya da diğer oyuncuların pazarlarından satın alınabilir. İtem basma kağıtları satın alım dışında, yüksek seviyeli bazı canavarlardan da düşebilir. Knight Online item basma kağıtları nereden alınır sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz. Maradon da bulunan NPC Magic Anvil'den itemlerinin yükseltmesini yapabilirsiniz.