Server
Artı
Unique mi?
Reverse mi?
Dual mi? Tek mi?
Set mi?

Knight Online Item Hakkında

Knight Online item satışı hiç olmadığı kadar kolay. Knight Online satılık itemleri için Game Satış sitesi en iyi adres. Knight Online item pazarı için sitedeki  ilanları inceleyebilirsiniz. KO item satışında dikkat etmeniz gereken birçok etmen var. KO item fiyatları ve Knight Online satılık item listesine dikkat etmelisiniz. 

Knight item satışı ile istediğiniz itemlere sahip olun. Knight Online satılık itemler ile ihtiyaç duyduğunuz oyun içi eşyaları alabilirsiniz. Knight Online pazardan item satın al ve tadını çıkar. Ama Knight Online item satın alma ile bu daha kolay yapılabilir. 

KO item satışı ile ihtiyaç duyduğunuz eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz. KO item ticareti, oyunun en büyük parçalarından biri. Ayrıca istediğiniz Knight Online itemlerini de satabilirsiniz. Knight Online eşya satma adresi Game Satış.

Knight Online Item Listesi

 

Knight Online satılık item ilanlarını Game Satış sitesinde bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz satılık Knight Online eşyalarını site içerisinde bulmanız mümkün. Knight online item listesi kısmına bakarak aradığınız itemleri bulun. Knight Online item fiyatlarını site içerisinden takip edebilirsiniz.

Knight Online İtem Fiyatları

 

Knight Online item fiyatları birçok oyuncunun merak ettiği bir şey. Knight item fiyatları farklılık gösterebiliyor. Satılık KO item fiyatları için site içerisindeki ilanlara bakabilirsiniz. Game Satış sitesi içerisinde satılık KO item fiyatları listesinden size uygun olanları bulabilirsiniz. Ucuz Knight item fiyatları Game Satış’ta. 

Game Satış sitesi, Knight Online item satışı kısmına gelerek satılık eşyalara bakın. Ardından filtreler kullanarak size uygun Knight item ilanını bulun. Knight Online item alımı veya satışı yapmadan önce site içerisinden fiyatlara göz atın. Knight Online eşya fiyatları günden güne değişiklik gösterebilir.

Knight Online İtem Satış Siteleri

 

Knight Online item satış sitelerini birçok oyuncu merak ediyor. Game Satış sitesi Knight Online eşya satışı için oldukça güvenilir. Game Satış sitesinden Knight Online itemleri almak oldukça kolay. Game Satış ilen Knight Online en pahalı item ilanlarına bakın.

Game Satış sitesinde hesap oluşturduktan sonra Knight Online item alım satımı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Knight Online item satışı, Game Satış ile hem kolay hem de güvenilir. Knight Online item pazarı en iyi Game Satış sitesinde.

Knight Online İtem Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 

Knight online item için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. İtemlerin seviyesi yükseldikçe fiyatlarda yükselmektedir. Genellikle düşük seviyelerde bulunan knight item fiyatları arasında çok fazla fark bulunmazken yüksek seviyelerde yer alan itemlerin fiyatları oldukça pahalıdır. Aslında genel olarak bakılırsa, fiyatları yükselten oyuncuların talepleridir. Çünkü ne kadar çok level atlanırsa ve oyunda profesyonelleşilirse itemlerin değeri de o kadar artacaktır.

Knight Online Item Sıkça Sorulan Sorular

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi

  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT

  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Knight Online oyun içi içerik satışında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.

Knight Online item nasıl satılır?

Knight Online item, GameSatış üzerinden satılır. Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra, sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz ilan ekle sayfasında “İtem” seçeneğinden, Knight Online item seçeneğini seçin. Satmak istediğiniz item özelliklerini seçerek ilan oluşturun. İlanınız satıldıktan sonra “B021” kodlu mesaj ile size bildirilecektir. “Satışlarım” sayfasından iteminizin satıldığını teyit ettikten sonra teslim edebilirsiniz.

Oyun içinden teslimatı gerçekleştirip, alıcı onayından sonra paranız hesabınıza geçer. GameSatış üzerinden Knight Online item nasıl satılır sorusu bu şekilde yanıtlanabilir. 

Knight Online item kitleme hangi premium?

Knight Online item kitleme yapabilmeniz için en az Gold Premium sahibi olmanız gerekmektedir. Gold ve Platinum Premium sahipleri item kitleme özelliğine sahip olur. Gold ve Platinum tanımlattığınızda hemen hesabınızda aktif olurken Exp premium, War premium, DC premium paketleri envantere alınabilir. Knight Online item kitleme hangi premium sorusunu sizler için yanıtladık.

Knight Online item nasıl kilitlenir?

Knight online item kilitlemek için en az Gold Premium sahibi olmanız gerekmektedir. Knight Online item nasıl kilitlenir adım adım sizlere anlatalım. 

  • Envanterinizde olan itemi kilitlemek ya da açmak için NPC ''Inn Hostess'' gidiyoruz.
  • NPC’nin üzerinden sağ tıklayıp item seal / cancel seçeneğine tıklayın.
  • Kilitlemek istediğiniz iteme sağ tıklayın
  • İtem kilitleme şifresini giriyoruz.
  • Confirm seçeneğine tıkladıktan sonra 1M karşılığında iteminiz kilitlenir.