Server
Artı
Unique mi?
Reverse mi?
Dual mi? Tek mi?
Set mi?

Knight Online Item Hakkında

Knight online tüm dünyada oyuncu sayısını artırırken gelişen teknolojiyle birlikte yeni özellikler kazanmaya da devam ediyor. Oyunun en heyecanlı ve keyif verici kısmı olan karakter yükseltme ve klanlar arası savaş yapmak için bazı özelliklere sahip olmak gerekmektedir. Bunları sağlayan yer ise knight online item pazarıdır. Karakterlerin yükseltilmesi ve karakterlere özgü eşyaların satın alınması önemlidir. Oyun içerisinde bu itemleri düşürmek veya anvilden basmak için yapılan işlemler uzun sürdüğü için çoğu oyuncu itemleri için satın alma yolunu tercih etmektedir. Daha kolay bir özellik olan bu yöntem ile oyun içerisinde daha hızlı level atlayarak, karakteri güçlendirerek ve farklı itemlere sahip olarak ilerlemek mümkün hale gelmiştir.

Knight online item için internet üzerinden birçok oyun sitesi bulmak mümkündür. Güvenilir ve doğru hizmet veren siteleri tercih etmeniz dolandırıcılık veya hırsızlık gibi durumlarla karşılaşmanızı engeller. gamesatis.com bu konuda diğer oyun sitelerinden ayrılmakta ve sizlere uygun fiyatlara en iyi hizmeti sunma garantisi vermektedir.

Knight Online İtem Listesi

gamesatis.com adresinde knight online item sekmesi içerisinde knight online item listesi tam karşınıza çıkmaktadır. Farklı serverlar üzerinden çok sayıda itemi bu listede bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz itemlerin üzerine tıkladığınızda onlarla ilgili bilgi ve açıklamaları da görebilirsiniz. Ayrıca itemlerin özelliklerini ve fiyatlarını da bu şekilde karşılaştırma imkanına da sahip olabilirsiniz. Online ve onaylı mağazalardan görebileceğiniz item listesini kendinizin belirleyeceği sıralamaya göre de listelemeniz mümkündür.

Knight Online İtem Pazarı

Oyun içerisinde alışveriş yapabilmek için yeterli gold bar sahibi olmak gereklidir. Bu sayede oyunda kurulan pazarlarda trade yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunların adı ise knight online item pazarı olarak bilinmektedir. Diğer oyunculara item satmak, almak ya da değiş tokuş yapmak için bu pazarlar önemli yerlerdir. Ancak dolandırıcılık ve kandırma gibi olaylar sıkça rastlanmaktadır. Bu nedenle güvenilir oyun siteleri üzerinden item alıp satmak daha mantıklıdır.

Knight Online İtem Fiyatları

Knight online item fiyatları, oyun sitelerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyatlar konusunda en uygun teklifleri gamesatis.com adresi sunmaktadır. Knight online item kategorisi içerisinde listelenen ürünlerin fiyatları da sıralanmaktadır. Listeden knight online item fiyatları karşılaştırmasını da yapabilirsiniz. Online item fiyatları içeriğinde birçok özellik ve ayrıcalığı barındırdığı için fiyatları pahalı olabilmektedir. Ancak gamesatis.com sizlere daha makul teklifler sunarak diğer sitelerden daha uyguna elde etmenizi sağlamaktadır.

Knight Online İtem Kitleme Özelliği

Knight online oyununda oyuncular sahip oldukları premium seviyelerine göre itemleri kitleme özelliğine sahip olabilmektedir. Buna göre en az Gold Premium sahibi olmak gerekmektedir. Bronze Premium sahibi iseniz knight item kitleyip açamazsınız. İtem kitleme ve açma işlemlerinizi şu şekilde yapmalısınız;

 • Bulunduğunuz haritada ‘Inn Hostess’ veya herhangi bir bankaya giderek NPC üzerinden sağ tıklayarak item seal / cancel seçeneğine tıklayın.
 • Kitlemek ve açmak istediğiniz iteme sağ tıklayarak şifreyi girin.
 • Onayla seçeneğinden sonra 1M bedelinde item kitlenmektedir.

 

Knight Online İtem Satışı

Knight online item satış için gamesatis.com adresini tercih ederseniz hızlı ve kolay işlem basamaklarını uygulayabilirsiniz. Öncelikle siteye üye değilseniz üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra belirlediğiniz item için knight online item satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Satmak istediğiniz itemin özelliklerini içeren bir ilan oluşturmalısınız. İlanınız satıldığında ‘B021’ kodla size bir mesaj gelecektir. Daha sonra GameSatış hesabınızda yer alan ‘Satışlarım’ sekmesinden item satışını onayladıktan sonra oyun içerisinde size Canlı Destek üzerinden iletilen karaktere item teslimatınız yapıldığında paranız hesabınıza geçecektir. Düşük komisyonlara yaptığınız satışlarla itemlerinizi kısa sürede nakit paraya çevirebilirsiniz.

Knight İtem Basmak İçin Kullanılan Kağıtlar

Knight online item basmada kullanılan çok sayıda kağıt bulunmaktadır. Tüm kağıtlar, itemlerinize birçok yeni özellik kazandırmaktadır. İtem basmak için kullanılan kağıtları oyun içerisinde oyuncuların oluşturduğu pazarlardan knight item alım satım ile elde edilebilmektedir. Ayrıca alım satım yapmanın dışında bazen bu kağıtları ileri seviyede yaratık öldürme sonucunda da kazanabilirsiniz. Oyunda en çok kullanılan kağıt BUS diye bilinen  Blessed Upgrade Scroll’dur.

Knight Online İtem Basma

Knight online item basma için bazı İngilizce kelime ve oyun içerisinde yer alan kısaltmaları bilmek önemlidir. Böylece item basmayı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle burada amaç itemleri daha üst seviyeye yükseltmektir. Her itemin sağ üst köşesinde bulunan sayılar onun seviyesini göstermektedir. Ayrıca her itemin kendi sınıfı vardır bu itemler serverlar arasında yer değiştiremez. Örneğin, knight vega item için yapılacak yükseltme kendi serverı içerisinde gerçekleştirilmektedir. Yükseltme işlemi için item basma kağıtları ile gerçekleşmektedir. Yükseltme işlemi en kolay Moradon’da Magic Anvil ile yapılmaktadır. Yükseltilmek istenen item Magic Anvil’e yerleştirilerek belirli oranda genişletilir ya da yok edilir.

Knight İtem Satış Siteleri

Online oynanan oyunlar içerisinde knight online en çok alım ve satım yapıldığı bir platformdur. Oyun içerisinde karakter gelişimi ve yükselme ile sahip oldukları itemlari satarak para kazanmak için oyuncular, knight item satış siteleri kullanmaktadır. Piyasada bu hizmeti veren çok sayıda adrese rastlamak mümkündür. Ancak güvenilir ve sizi dolandırmayacak siteyi bulmak çok önemlidir. gamesatis.com adresi bu konuda müşterilerden tam puan almaktadır. Knight online item alım ve satım konusunda kullanıcılarına sorunsuz ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Knight Online İtem Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Knight online item için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. İtemlerin seviyesi yükseldikçe fiyatlarda yükselmektedir. Genellikle düşük seviyelerde bulunan knight item fiyatları arasında çok fazla fark bulunmazken yüksek seviyelerde yer alan itemlerin fiyatları oldukça pahalıdır. Aslında genel olarak bakılırsa, fiyatları yükselten oyuncuların talepleridir. Çünkü ne kadar çok level atlanırsa ve oyunda profesyonelleşilirse itemlerin değeri de o kadar artacaktır.

Sitelere Satış İçin İtem Koyma

Profesyonel knight online oyuncuları oyun sitelerine yükselttikleri itemlerini koyarak satışını yapmaktadır. Oldukça rağbet gören bir knight item pazarı haline gelen bu sistem sayesinde birçok insan ciddi paralar kazanmaktadır. Oyun içerisinde sahip oldukları ya da kazandıkları itemleri siteler içerisinde farklı kategorilere göre satmaktadırlar. gamesatis.com adresi bu konuda item satışı yapanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Site satış yapan kullanıcılarına itemlerini belirli kategorilere göre özelliklerine göre filtre etmelerini sağlar böylece de daha etkili pazarlama yapmalarını sağlamaktadır.

Satılan İtemleri Sitede Görme

gamesatis.com adresi diğer oyunlarda da olduğu gibi knight online oyununa dair her şeyi kategorilere ayırarak kullanıcılarına sunmuştur. Böylece aradığınız ve ulaşmak istediğiniz her konuya kolayca erişebiliyorsunuz. Yapacağınız işlem knight satılık item ise ilgili kategoriye giderek listeye ulaşabilirsiniz. İtemlerle ilgili bilgi ve açıklamalar ile fiyatlar bir arada yer almaktadır. Sürekli güncellenen listede son eklenen ürünleri de takip edebilirsiniz.

Sitede İtem Satışları İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

gamesatis.com adresinden online item satışları için yapmanız gereken bazı prosedürler bulunmaktadır. Bu prosedürler hem sizin hem de sitenin güvenliği için yerine getirilmesi zorunlu hallerdir. Öncelikle knight item satış için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için doğru bilgiler vermeniz alım ve satım işlemlerinizde sorun yaşamamanızı sağlayacaktır. Satış yapacağınız itemler hakkında doğru bilgi vermeniz ve size verilen talimatlara harfiyen uymanız önemlidir. Aksi halde hareket ederseniz üyeliğiniz sona erdirilebilir.

Knight Online En Pahalı İtem

Sitede farklı serverlardan itemler yer almakta olup hepsinin seviyesi de birbirinden farklıdır. En düşük seviyeden en yüksek seviyeye kadar birçok item listelenmektedir. Seviye farklılıkları fiyatlar üzerinde de etkilidir. Sitede seviye olarak yüksek ürün, knight online en pahalı item olarak karşınıza çıkacaktır. Seviye olarak yüksek ve pahalı olması sahip olduğu özelliklerin zenginliğinden kaynaklanmaktadır.

Knight Online Item Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online çöpe atılan itemi geri alma

Knight Online çöpe atılan itemi geri alma işlemi için ilk olarak Moradon kısmında yer alan [Grand Merchant] Kaishan'a gidiyoruz. Sağ tıklayarak “Repurchase Sold or Destroyed Items” seçeneğini seçiyoruz. Geri getirmek istediğiniz eşyanın tamamen silinmemesi için 3 gün geçmeden bu işlemi yapmanız gerekiyor. Açılan ekranda çöpe attığımız eşyalar gözükmektedir. Eşyanın derecesine bağlı olarak bir miktar para ile geri alabilirsiniz.

Knight Online item kitleme hangi premium?

Knight Online item kitleme yapabilmeniz için en az Gold Premium sahibi olmanız gerekmektedir. Gold ve Platinum Premium sahipleri item kitleme özelliğine sahip olur. Gold ve Platinum tanımlattığınızda hemen hesabınızda aktif olurken Exp premium, War premium, DC premium paketleri envantere alınabilir. Knight Online item kitleme hangi premium sorusunu sizler için yanıtladık.

Knight Online item nasıl satılır?

Knight Online item, GameSatış üzerinden satılır. Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra, sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz ilan ekle sayfasında “İtem” seçeneğinden, Knight Online item seçeneğini seçin. Satmak istediğiniz item özelliklerini seçerek ilan oluşturun. İlanınız satıldıktan sonra “B021” kodlu mesaj ile size bildirilecektir. “Satışlarım” sayfasından iteminizin satıldığını teyit ettikten sonra teslim edebilirsiniz.

Oyun içinden teslimatı gerçekleştirip, alıcı onayından sonra paranız hesabınıza geçer. GameSatış üzerinden Knight Online item nasıl satılır sorusu bu şekilde yanıtlanabilir. 

Knight Online item nasıl basılır?

Knight Online item basma, Moradon'da olan NPC Magic Anvil ile yapılır. Knight Online item nasıl basılır, Knight Online item upgrade nasıl yapılır gibi soruların yanıtı için adım adım anlatalım.

 • Öncelikle upgrade için item basma kağıdına ihtiyacınız vardır.
 • İtem basma işleminde kullanacağınız Upgrade Scroll en kolay, Magic Anvilin yanında bulunan NPC Merchant Charon’dan alınabilir.
 • Basmak istediğiniz item ve scroll Magic Anvil'e yerleştirilir.
 • Geliştirmek istediğiniz eşya belli orana bağlı olarak başarılı olur ya da yok olur.

Knight Online item nasıl kilitlenir?

Knight online item kilitlemek için en az Gold Premium sahibi olmanız gerekmektedir. Knight Online item nasıl kilitlenir adım adım sizlere anlatalım. 

 • Envanterinizde olan itemi kilitlemek ya da açmak için NPC ''Inn Hostess'' gidiyoruz.
 • NPC’nin üzerinden sağ tıklayıp item seal / cancel seçeneğine tıklayın.
 • Kilitlemek istediğiniz iteme sağ tıklayın
 • İtem kilitleme şifresini giriyoruz.
 • Confirm seçeneğine tıkladıktan sonra 1M karşılığında iteminiz kilitlenir.

Knight Online item basma kağıtları nereden alınır?

Knight Online item basma kağıtları “Upgrade Scroll”, Maradon’da yer alan NPC Merchant Charon, Abyss zindanı  20. katında olan NPC ya da diğer oyuncuların pazarlarından satın alınabilir. İtem basma kağıtları satın alım dışında, yüksek seviyeli bazı canavarlardan da düşebilir. Knight Online item basma kağıtları nereden alınır sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz. Maradon da bulunan NPC Magic Anvil'den itemlerinin yükseltmesini yapabilirsiniz.