Metro Exodus - Standard Edition

Metro Exodus - Standard Edition

Master Mağaza
267,50 ₺
Metro Exodus - Gold Edition

Metro Exodus - Gold Edition

Master Mağaza
439,00 ₺
422,76 ₺

Metro Exodus Hakkında

Metro Exodus en sevilen aksiyon oyunları arasında yer alıyor. Metro Exodus, yüksek grafikleri, iyi oynanışı ve kaliteli hikayesiyle birçok oyuncunun ilgisini çekiyor. Serinin ilk oyunu Metro 2033 ilk olarak 2010'da çıktı. Ama serinin en sevilen oyunu Metro Exodus. Metro Exodus, ünlü Rus yazar Dmitry Glukhovsky'in Metro adlı eserinden doğrudan uyarlanmış bir oyun.

Metro Exodus son yıllarda çıkan en iyi oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle aksiyon türünü seven oyuncular Metro Exodus oyununa kesinlikle bakmalı. Metro Exodus şimdiye kadar çıkmış en iyi oyunlar arasında. 

Game Satış sitesi üzerinden güvenle Metro Exodus alabilirsiniz. Satılık Metro Exodus için Game satış sitesindeki tüm ilanlara bakın. Metro Exodus oyununu kolay ve güvenilir bir şekilde almak için Game Satış en uygun adres.

Metro Exodus Paket Özellikleri

 

Metro Exodus paketleri alarak daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Tüm oyunlarda olduğu gibi Metro Exodus'da da farklı paket seçenekleri mevcut. Uygun fiyata alacağınız Metro Exodus paketleriyle çok iyi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

  • Metro Exodus Standart Edition: Metro Exodus Standart Edition temel oyun içeriklerini içermektedir. Metro Exodus Standart Edition en uygun Metro Exodus paketi olmaktadır. Metro Exodus Standart Edition ile uygun fiyata çok iyi bir oyun deneyimi elde edin.
     
  • Metro Exodus Gold Edition: Metro Exodus Gold Edition size en iyi Metro deneyimini sunacaktır. Metro Exodus Gold Edition paketi içerisinde Metro Sam's Story ve Metro The Two Colones ek paketlerine erişebilirsiniz. En iyi Metro Exodus deneyimi için Gold Edition en uygunu. Game Satış sitesinden Metro Exodus Gold Edition paketini rahatça alabilirsiniz.

Metro Exodus Nasıl Alınır?

 

Metro Exodus nasıl alınır? Game Satış sitesiyle kolay ve güvenli bir şekilde Metro Exodus satın alabilirsiniz. Metro Exodus satın almak için Game Satış üzerinden bir hesap açmanız yeterli. Game Satış ile Metro Exodus almak rahat ve güvenilir.

Game Satış sitesinden bir hesap açın ve istediğiniz oyunu satın alın. Game Satış sitesinde Metro Exodus bölümüne geçin ve istediğiniz paketi satın alın. Size uygun Metro Exodus paketleri için Game Satış en uygun adres.

Metro Exodus Fiyatları

 

Metro Exodus fiyatları nelerdir? Oyuncular satın almadan önce Metro Exodus fiyatlarını merak ediyor olabilirler. Metro Exodous fiyatları paket seçeneklerine ve siteye göre değişebilirler. Game Satış sitesi içerisinden uygun fiyata Metro Exodus paketleri bulabilirsiniz.

Metro Exodus Sıkça Sorulan Sorular

Metro Exodus Kaç Gb?

Bellek: 8 GB RAM. Ekran Kartı: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870. DirectX: Sürüm 11. Depolama: 59 GB kullanılabilir alan.

Metro Exodus Türkçe Mi?

Metro Exodus'u Türkçe oynayabileceksiniz. Qnoops, Metro Exodus için hazırladığı Türkçe yamayı yayınladı. Qnoops, 71 adet günlük sayfası da dahil olmak üzere oyunun tamamını Türkçeleştirmiş ve Türkçe font desteği de eklemiş.

Metro Exodus Ana Karakter Kim?

Ana karakterimiz Artyom'un hikayesini devam ettiren Metro Exodus, hikayeyi Moskova'nın dışına taşıyor. İlk iki oyunda yaşanan nükleer savaş sonrası tüm insanlığın yok olduğunu gösteren seri, hayatta kalan son insanların Moskova metrolarına sığındığını gözler önüne sermişti.

Metro Exodus Kaç Saat Sürüyor?

Normal seviye zorlukta, takriben 24-25 saat sonunda bitirilebilir.

Metro Exodus Gold Edition Farkı Nedir?

Gold Edition, kıyamet sonrası Rusya vahşi doğasındaki tüm yeni maceralara erişim sağlayan Metro Exodus Expansion Pass'i içerir. ... Dünyayı yerle bir eden nükleer savaştan çeyrek asır sonra hayatta kalan birkaç bin insan Moskova'nın yıkıntıları altında, Metro tünellerinde hayata tutunuyor.