Netflix 250 TL Hediye Kart
Hemen Teslim

Netflix 250 TL Hediye Kart

Ürün Açıklaması:

Netflix Hediye Kartları kullanarak Netflix aboneliğinizi ödeyebilir, ya da istediğiniz birine hediye edebilirsiniz. 70 Milyon abone sayısıyla kullanıcılara büyük bir kolaylık tanıyan Netflix'in keyfine henüz varmadıysanız, endişelenmeyin. Dünyada çığ gibi büyüyen platform Netflix ile sevdiğiniz dizilerin heyecanına varırken, en uygun fiyatlar ile sitemizden Netflix Hediye Kartları'nı Gamesatış güvencesiyle satın alabilirsiniz.  Netflix hediye kartı, başka bir abonenin ücretini ödemek için de satın alabileceğiniz kartlardır. Bu kartı kullanacak olan abonenin bakiyesi artmaktadır. Netflix hediye kartları aktif abone olan kullanıcılar için alınabileceği gibi henüz Netflix abonesi olmayan kullanıcılar için de alınabilmektedir. Netflix Hediye Kart'ını gamesatis.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#2280209

Görülme:

250+

Güncelleme:

24.06.2024

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
275,00 ₺

Netflix 250 TL Hediye Kart Hakkında

Netflix Hediye Kartları kullanarak Netflix aboneliğinizi ödeyebilir, ya da istediğiniz birine hediye edebilirsiniz. 70 Milyon abone sayısıyla kullanıcılara büyük bir kolaylık tanıyan Netflix'in keyfine henüz varmadıysanız, endişelenmeyin. Dünyada çığ gibi büyüyen platform Netflix ile sevdiğiniz dizilerin heyecanına varırken, en uygun fiyatlar ile sitemizden Netflix Hediye Kartları'nı Gamesatış güvencesiyle satın alabilirsiniz. 


Netflix hediye kartı, başka bir abonenin ücretini ödemek için de satın alabileceğiniz kartlardır. Bu kartı kullanacak olan abonenin bakiyesi artmaktadır. Netflix hediye kartları aktif abone olan kullanıcılar için alınabileceği gibi henüz Netflix abonesi olmayan kullanıcılar için de alınabilmektedir. Netflix Hediye Kart'ını gamesatis.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Netflix 750 TL Hediye Kart

Netflix 750 TL Hediye Kart

Master Mağaza
800,00 ₺
Netflix 500 TL Hediye Kart

Netflix 500 TL Hediye Kart

Master Mağaza
550,00 ₺
Netflix 1000 TL Hediye Kart

Netflix 1000 TL Hediye Kart

Master Mağaza
1.100,00 ₺