30.000 Karanlık Madde

30.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
9,00 ₺
8,73 ₺
60.000 Karanlık Madde

60.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
18,00 ₺
17,46 ₺
180.000 Karanlık Madde

180.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
45,00 ₺
43,65 ₺
450.000 Karanlık Madde

450.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
90,00 ₺
87,30 ₺
1.275.000 Karanlık Madde

1.275.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
225,00 ₺
218,25 ₺
3.000.000 Karanlık Madde

3.000.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
450,00 ₺
436,50 ₺

Ogame Hakkında

OGame, GameForge tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir çevrimiçi uzay stratejisi oyunudur. Oyunun ilk sürümü 2002 yılında yayınlanmış, o zamandan beri birçok güncelleme ve genişleme paketi ile desteklenmiştir ve günümüzde hala güncellemelerle geliştirilmeye devam edilmektedir. Birçok farklı dilde çeşitli ülkelerde yayınlanan OGame, oyunculara bir gezegeni yönetmek ve diğer oyunculara karşı savaşarak güçlerini arttırma fırsatı sunmaktadır. 

Oyuncular, oyun içi para birimi olan ogame karanlık madde kasmak için kaynak toplamak, askeri birlikleri eğitmek, teknoloji araştırmak ve galaksinin farklı bölgelerindeki diğer oyuncularla savaşmak gibi etkinlikler içerisinde bulunabilmektedir. Ancak, bu durum zaman zaman uzun vakitler alabildiği gibi her zaman kolay değildir. Dolayısıyla Ogame oyuncularından birçoğu ogame karanlık madde satın alarak gezegenlerini ve oyun içi eşyalarını geliştirmektedir.

Siz de kolaylıkla ogame karanlık madde sahibi olmak isteyen oyunculardan biriyseniz GameSatış güvencesiyle ogame karanlık madde alabilir, sürekli güçlenen rakiplerinizin seviyesine ulaşıp onları alt edebilirsiniz.

Ogame Karanlık Madde Nasıl Alınır?

 

Ogame’in sunduğu devasa uzayda hiçliğe savrulmamak için siz de ogame karanlık madde satın almak isteyen oyunculardan mısınız? Eğer bu soruya evet cevabını veren oyunculardan biriyseniz ogame karanlık madde satın almak isteyen binlerce oyuncunun tercihi GameSatış güvencesiyle aşağıdaki adımları izleyerek ogame karanlık madde alabilirsiniz:

  • GameSatış web sitesine giderek üye olun veya zaten bir hesabınız varsa oturum açın.
  • Ogame kategorisine girerek bütçenize uygun bir ilandan, dilediğiniz ödeme yöntemini kullanarak ogame karanlık madde satın alma işleminiz tamamlayın.
  • Satıcının belirttiği sürenin ardından kodunuz size ulaştırılacaktır.
  • Ogame hesabınızda oturum açarak edindiğiniz kodu aktive edin ve dilediğiniz oyun içi içeriği satın alarak keyifli bir oyun deneyimine hemen başlayın!

Ogame Karanlık Madde Fiyatları 

 

Ogame karanlık madde fiyatları birçok oyuncu tarafından merak edilmektedir. Fiyatlar birçok faktörden etkilenmekte ve zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, yaşadığınız bölgedeki ekonomik dalgalanmalar ogame karanlık madde alırken farklı fiyatlarla karşılaşmanıza sebep olabilmektedir.

Siz de ucuz ogame karanlık madde denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan GameSatış web sitesine girerek 8 liradan başlayan ve 400 liralara kadar değişkenlik gösterebilen birçok ilandan bütçenize uygun olanı seçebilir, ucuz ve güvenilir bir alışveriş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Ogame Sıkça Sorulan Sorular

Ogame Karanlık Madde nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden Ogame kategorisinden ihtiyacınız olan karanlık madde ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

Ogame Karanlık Madde satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.