30.000 Karanlık Madde

30.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
9,00 ₺
8,46 ₺
60.000 Karanlık Madde

60.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
18,00 ₺
16,92 ₺
180.000 Karanlık Madde

180.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
45,00 ₺
42,30 ₺
450.000 Karanlık Madde

450.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
90,00 ₺
84,60 ₺
1.275.000 Karanlık Madde

1.275.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
225,00 ₺
211,50 ₺
3.000.000 Karanlık Madde

3.000.000 Karanlık Madde

Master Mağaza
450,00 ₺
423,00 ₺

Ogame Hakkında

OGAME

Yayıncı ve yapımcılığını Gameforge’un üstlenip, 2002 yılında yayınladığı Ogame, bizleri uzayın en derin, en karanlık, en bilinmeyen gezegenlerin ve ırkların var olduğu bir atmosfere götürüyor. 

Ogame gerçekten tam bir efsane!

Bu zamana kadar Web Browser tabanlı oyunlardan birini illa ki oynamışızdır. Oynamasak dahi denk gelmiş, bir arkadaşımız vasıtasıyla görmüş ya da duymuşuzdur ve biz Ogame için rahatlıkla günümüzdeki tüm web oyunlarının atası diyebiliriz. Çıktığı ilk günden bu yana popülerliğini asla kaybetmeyen Ogame, uzay hayranları tarafından daima el üstüde tutulan bir oyun oldu. İçerdiği atmosfer sayesinde oyuncularını büyük bir tutkuyla kendine bağlayan Ogame, doğrusu gerçekten büyük bir saygıyı hak ediyor.

Oyuna ilk başladığınız da sistem sizi herhangi bir güneş sisteminde bulunan bir gezene atıyor ve orası artık sizin gezegeniniz oluyor. Gezegeniniz de geliştireceğiniz teknolojiler sayesinde değerli madenler elde edip, kendi uzay filonuzu kurup, geliştirebiliyorsunuz. Yeterince geliştiğinize kanaat getirdikten sonra farklı gezegenlere savaş açabiliyor ve eğer galip gelebilirseniz o gezene ait değerli madenleri ve teknolojileri kendi gezeninize getirebiliyorsunuz.

Tabii dikkatli olmakta fayda var!

Sizler nasıl ki farklı gezegenlere savaş açabiliyorken, sizden teknoloji ve filo gücü daha yüksek olan diğer gezegenler de size savaş açabiliyor. Ve eğer bu savaşların sonunda gezegeninizi koruyamayıp, mağlup olursanız değerli madenleriniz ve teknolojileriniz elinizden gidiyor. Ayrıca filo gücü olarak da zayıfladıysanız, savaş gemilerinizde azalma ya da büyük hasarlarla karşılaşabiliyorsunuz. Anlatırken dahi kulağa oldukça zevkli geliyor değil mi? Bir de o anda oynadığınız atmosferi bir düşünün. Gerçekten de soluksuz bir macera ve soluksuz bir ilerleyiş sizleri rehin alıyor. Seviyeniz ve gücünüz arttıkça size yararlı olabileceğini düşündüğünüz bir klana katılabilir ya da kendi 

klanınızı kurup ilerleyebilirsiniz. Klan sistemi diğer oyunlar gibi aynı işliyor. Yani bir klana girdiğiniz de elbette ki eli kolu bağlı, öyle boş boş duramıyorsunuz. Sahip olduğunuz teknolojileri ve değerli madenleri klanınız ile paylaşmak durumundasınız. Yoksa klandan atılma durumuyla yüz yüze kalabilirsiniz. Klanınıza yaptığınız bu bağışlar elbette ki boşuna değil. Klan üyeleri ne kadar çok bağış yaparlarsa, klan sistemi ve gücü o kadar yüksek oluyor. Bu da düşmanlarınıza karşı gerçek bir korku salabileceğiniz anlamına geliyor. Ogame’i ne kadar anlatırsak anlatalım az kalır. Ogame gerçekten bir efsane niteliğinde.

Ogame’in macera dolu dünyası sizleri bekliyor. Bizce vakit kaybetmeden hemen bu maceraya katılın.

Herkese bol oyunlu günler.

Ogame Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...