Pubg Mobile Boost

Pubg Mobile Boost | Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile nasıl Fatih olunur?

PUBG Mobile Fatih ünvanı, her bölgede ilk 500’e giren oyunculara verilir. KD oranınız yüksekse yani ölüm ve öldürme sayılarının oranı yüksekse Fatih olma olasılığınız artar. PUBG Mobile nasıl Fatih olunur sorusunun en sağlıklı yanıtı, oyun sonuna kalmanız şeklinde olacaktır. PUBG Mobile Fatih ünvani nasıl alinir diye merak ediyorsanız, oyun başlar başlamaz ölmemelisiniz çünkü böyle olduğu takdirde oyun sizden 20 RP puanı keser. Fatih olmak için oyunu üst sıralarda bitirmeniz gerekir.

Pubg Mobile Fatih kaç puan?

PUBG Mobile Fatih olabilmek için bulunduğunuz sunucuda ilk 500’e girmeniz gerekiyor. PUBG Mobile Fatih kaç puan sorusu, PUBG Mobile ouncuları tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

Oyunda +8 vurarak birinci olmanız halinde 30 puan alırsınız. 
2 oyuncu vurarak birinci olursanız 20 puan alırsınız. 
Eğer kimseyi öldüremezseniz kaybınız 20 puan olur. 
2000 puanı geçitğiniz takdirde Grandmaster unvanı kazanırsınız. 
4199 puanı geçmeniz demek As olmanız anlamına gelir.
Yer aldığınız sunucuda ilk 500 içinde olursanız Fatih unvanı alırsınız. 

Pubg Mobile nasıl rank kasılır?

PUBG Mobile nasıl rank kasılır sorusunun en iyi yanıtı her zaman oyun sonuna kalmaktır. Rank kasmanın öncelikli kuralı budur. Oyunun başlarında öldüğünüz takdirde sizden 20 puan eksilir ve bu oldukça dezavantajlı bir durumdur. Rank kasmak istiyorsanız oyunda saldırgan mı yoksa pusucu bir tavır mı sergilemek istediğinizi önceden belirlemeli ve kararınıza sadık bir biçimde ilerlemelisiniz. Dikkatli bir oyun oynadıktan sonra yapmanız gereken ise oyunu üst sıralarda bitirmek olacaktır.