Red Dead Redemption 2 PC

Red Dead Redemption 2 PC

Master Mağaza
1.244,81 ₺
406,55 ₺

Red Dead Redemption 2 Rockstar Hakkında

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor.

Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

 

Red Dead Redemption 2 Rockstar eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.

Red Dead Redemption 2 Rockstar Sıkça Sorulan Sorular

RDR 2 Kaç GB?

Red Dead Redemption 2, herkes için yeterli seviye de uygun olabilecek bir depolama alanı kapsıyor. RDR 2'yi oynayabilmeniz için istenilen depolama alanı en temel kurulum dahil 150 GB yer kaplamaktadır.

RDR 2 Kaç TL?

RDR 2 GameSatış güvencesi ile 325,01 TL olarak satılmaktadır.

RDR 2 Ultimate Edition Nedir?

Mevcut RDR 2 üzerine çeşitli grafik ve oynanış mekaniği yenilemeleri gelmesinden sonra bu RDR 2 Ultimate Edition olarak yayınlanmıştır.