Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizin sağ üst kısmında yer alan Giriş Yap veya Üye Ol butonuna tıkladıktan sonra, açılan sayfada Kayıt Ol butonu üzerinden gerekli alanları eksiksiz şekilde doldurup sitemize üye olabilirsiniz.

Sitemize banka ödemesi , kredi kartı , mobil ödeme ve ininal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme kanallarına ait komisyon ve işlem onay süreçleri hakkında detaylı bilgiyi sitemizin üst kısmında bulunan Ödeme Yöntemleri sayfasından görebilirsiniz.

Sitemizde oyun içi ürün satışı hariç diğer tüm ödeme kanalları aracılığıyla hesabınıza yüklediğiniz bakiyeyi geri talep edemezsiniz. Bu durum istisnalar içermemekle birlikte ayrıntılı bilgi üyelik sözleşmemizde belirtilmiştir.

TC doğrulaması sadece ad ve soyad doğrulaması için gereklidir. Doğrulama sonrası bilgileriniz kimsenin göremeyeceği şekilde şifrelenir. Sizlere daha güvenli bir alışveriş ortamı oluşturmak için bu bilgi gereklidir.

Canlı destek ve oyun içi ürün teslimat hizmetimiz haftanın her günü 09:00-02:00 saatleri arasındadır. Bu saatler dışında yapacağınız e-pin alışverişleri otomatik olarak sistem tarafından 24 saat boyunca teslim edilir.Belirtilen saatler dışında yapacağınız oyun içi ürün ve beklemede olan siparişleriniz bir sonraki iş günü başlangıcında teslim edilir.

Oyun içi ürün teslimatları 09:00-02:00 saatleri arasında olup, stokta bulunan e-pin kodları ise 24 saat otomatik olarak teslim edilmektedir.Mesai saatleri dışarısında beklemeye düşen siparişleriniz bir sonraki mesai günü başlangıcında teslim edilir.

Banka hesaplarımıza yapılan ödemeler sitemizin Ödeme Bildir sayfasından, ödeme sırasında kullanılan TC kimlik numarası, isim, soyisim veya telefon numaranız ile kontrol edilir. Bildirim sırasında girdiğiniz bu bilgiler banka hesaplarımızda bulunan işlem bilgileri ile eşleştirilerek bakiyeniz hesabınıza aktarılır.

Sitemizde bulunan PayTR Kredi Kartı ödeme kanalı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden satın almış olduğunuz dijital kod ve oyun içi eşyalarda iade yapılmamaktadır.

Hesabım sayfası üzerinden ‘’Nakite Çevir’’ Butonu üzerinden çekilebilir bakiyenizi görebilirsiniz. Oyun içi ve Oyuncu Pazarı'nda ürün satışından elde ettiğiniz bu bakiyeyi sadece kendi adınıza ait banka hesabına talep edebilirsiniz. Buraya Tıklayınız

 

Lütfen öncelikle e-pin kodunuzu doğru şekilde yüklediğinize emin olunuz. E-pin kodları için yükleme anlatımı her ürünün altında bulunan Nasıl Yüklenir? sekmesinde belirtilmiştir. Belirtilen kontrollere rağmen hala sorun yaşarsanız sitemizin canlı destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya destek@gamesatis.com adresinden bize sorunla ilgili mail atabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinizde Sanal POS hizmeti kullanmakta olduğumuz aracı firmalar tarafından sağlanmaktadır. Kullanılan bu aracı firmalar ile sitemiz arasında bağlantı problemleri veya yoğunluk nedeni ile gecikmeler yaşanabilir. Eğer ödemeniz 20 dakika veya daha uzun bir süre bekleme durumunda kaldı ise lütfen işlemin kontrolü için canlı destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.

 

 

1. Streamlabs Hesabımıza Giriş Yapıyoruz.

 

2. Widgets Seçeneğinden Alert Box'u Seçiyoruz.

 

3.Belirtilen Alandaki Alanı Kopyalayarak, Kullandığımız Yayıncılık Programına Yapıştırıyoruz.