Attack on Titan / A.O.T. Wings of Freedom
Hemen Teslim

Attack on Titan / A.O.T. Wings of Freedom

Cüzdan Kodu

Ürün Açıklaması:

Dünya çapında geniş üne sahip Attack on Titan, 26 Ağustos 2016 tarihinde, Koei Tecmo Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Attack on Titan Steam üzerinden satışı yapılan oyunlardandır.    Attack on Titan’ı tek oyunculu veya çevrimiçi modunda eşli olarak oynayabilirsiniz. Oyunun seslendirmesi Japonca olmakla birlikte İngilizce, Fransızca ve Almanca altyazı desteği sağlanmaktadır.    Ana hikayeyi 10 saatte bitirebilir, ek paketlerle birlikte bu süreyi 23 saate çıkarabilir, tüm görevleri %100 tamamlamak isterseniz süreyi 50 saate yükseltebilirsiniz.    Minimum Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8.1, Windows® 10 (64bit) İşlemci: Core i7 870 2.93GHz over Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTS 450 Depolama: 25 GB kullanılabilir alan   Önerilen Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8.1, Windows® 10 (64bit) İşlemci: Core i7 2600 3.40GHz over Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 760 Depolama: 25 GB kullanılabilir alan   Özellikle Attack on Titan mangasını okuyan ve animesini izleyenler için kesinlikle oynanması gereken bir oyun.  Oyunda 4 farklı karakterle ana hikayede ilerleyebiliyorsunuz ve dört karakterin de oynanışları ve yetenekleri birbirinden farklı.    1) Eren: Titan gücünün kendisine geçmesinin ardından Titan olarak oynayabiliyorsunuz. Oyun oldukça eğlenceli bir hale geliyor.  2) Mikasa: Yaptığı saldırının akabinde 3 kez daha peş peşe saldırı yapabilme özelliğine sahip.  3) Armin: Takımınızda yer alanlara komut verip saldırmalarını istediğiniz yere yönlendirebiliyorsunuz.  4) Levi: Saldırılarınızı dönerek yapıyorsunuz ve ortaya çıkardığınız muazzam hasardan aşırı keyif alıyorsunuz. Bir de bunun üzerine saldırının ardından peş peşe minimum 3 maksimum 7 saldırı gerçekleştirebiliyorsunuz.    İyi bir bilgisayara sahipseniz onu “Attack on Titan satın al” butonuna tıklayarak taçlandırabilirsiniz.
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#776948

Görülme:

1000+

Güncelleme:

26.05.2022

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
100,00 ₺

Attack on Titan / A.O.T. Wings of Freedom Hakkında

Dünya çapında geniş üne sahip Attack on Titan, 26 Ağustos 2016 tarihinde, Koei Tecmo Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Attack on Titan Steam üzerinden satışı yapılan oyunlardandır. 

 

Attack on Titan’ı tek oyunculu veya çevrimiçi modunda eşli olarak oynayabilirsiniz. Oyunun seslendirmesi Japonca olmakla birlikte İngilizce, Fransızca ve Almanca altyazı desteği sağlanmaktadır. 

 

Ana hikayeyi 10 saatte bitirebilir, ek paketlerle birlikte bu süreyi 23 saate çıkarabilir, tüm görevleri %100 tamamlamak isterseniz süreyi 50 saate yükseltebilirsiniz. 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 

Özellikle Attack on Titan mangasını okuyan ve animesini izleyenler için kesinlikle oynanması gereken bir oyun. 

Oyunda 4 farklı karakterle ana hikayede ilerleyebiliyorsunuz ve dört karakterin de oynanışları ve yetenekleri birbirinden farklı. 

 

1) Eren: Titan gücünün kendisine geçmesinin ardından Titan olarak oynayabiliyorsunuz. Oyun oldukça eğlenceli bir hale geliyor. 

2) Mikasa: Yaptığı saldırının akabinde 3 kez daha peş peşe saldırı yapabilme özelliğine sahip. 

3) Armin: Takımınızda yer alanlara komut verip saldırmalarını istediğiniz yere yönlendirebiliyorsunuz. 

4) Levi: Saldırılarınızı dönerek yapıyorsunuz ve ortaya çıkardığınız muazzam hasardan aşırı keyif alıyorsunuz. Bir de bunun üzerine saldırının ardından peş peşe minimum 3 maksimum 7 saldırı gerçekleştirebiliyorsunuz. 

 

İyi bir bilgisayara sahipseniz onu “Attack on Titan satın al” butonuna tıklayarak taçlandırabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ruined King A League of Legends Story

Ruined King A League of Legends Story

Master Mağaza
110,00 ₺
Propnight

Propnight

Master Mağaza
40,00 ₺
Marvel's Guardians of the Galaxy

Marvel's Guardians of the Galaxy

Master Mağaza
410,00 ₺
Mortal Kombat 11 - Steam

Mortal Kombat 11 - Steam

Master Mağaza
100,00 ₺
Wallpaper Engine - Steam

Wallpaper Engine - Steam

Master Mağaza
30,00 ₺
Raft - Steam

Raft - Steam

Master Mağaza
50,00 ₺