The Long Dark
Hemen Teslim

The Long Dark

Cüzdan kodu

Ürün Açıklaması:

The Long Dark, Hinterland Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs bir hayatta kalma video oyunudur. Oyuncu, küresel bir felaketten sonra soğuk Kanada vahşi doğasında hayatta kalmaya çalışır. Kazayla düşen uçağın pilotu rolünü üstlenir. TheLong Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir. Zombi falan yok; sadece sen varsın ve karşında da soğuk ve Doğa Ana’nın sana yöneltebileceği tehtidler var. The Long Dark steam oyun hikayesi 20 saat , eklentiler ile birlikte 42 saatir.  Oyunu en başından sonuna kadar öğrenmek isterseniz 161 saat sürecektir. En çok sorulan sorulardan biri olan The Long Dark multiplayer  oynanabilir mi? Sorusunun cevabı ise : Sadece Singleplayer oynanabilirdir. The Long Dark sistem gereksinimleri :   64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. İşletim Sistemi: Windows 7. İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+ Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM or better. Depolama: 7 GB kullanılabilir alan.   The Long Dark Steam oyunu sizlere muhteşem bir hayatta kalma deneyimi sağlamakla birlikte kış aylarında kendinizi oyunun içerisinde hissedeceksiniz. Kendinizi uçaktan düşen oyuncunun yerine koyarak bir hayatta kalma mücadelesi verin! The Long Dark Steam satın al botununa tıkladıktan sonra hayatta kalmanın temel kurallarını ezberleyeceksiniz.   
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#591

Görülme:

5000+

Güncelleme:

19.05.2022

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
70,00 ₺

The Long Dark Hakkında

The Long Dark, Hinterland Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs bir hayatta kalma video oyunudur. Oyuncu, küresel bir felaketten sonra soğuk Kanada vahşi doğasında hayatta kalmaya çalışır. Kazayla düşen uçağın pilotu rolünü üstlenir.
TheLong Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir. Zombi falan yok; sadece sen varsın ve karşında da soğuk ve Doğa Ana’nın sana yöneltebileceği tehtidler var.
The Long Dark steam oyun hikayesi 20 saat , eklentiler ile birlikte 42 saatir. 
Oyunu en başından sonuna kadar öğrenmek isterseniz 161 saat sürecektir.

En çok sorulan sorulardan biri olan The Long Dark multiplayer  oynanabilir mi? Sorusunun cevabı ise : Sadece Singleplayer oynanabilirdir.


The Long Dark sistem gereksinimleri :

 

 

The Long Dark Steam oyunu sizlere muhteşem bir hayatta kalma deneyimi sağlamakla birlikte kış aylarında kendinizi oyunun içerisinde hissedeceksiniz.
Kendinizi uçaktan düşen oyuncunun yerine koyarak bir hayatta kalma mücadelesi verin!

The Long Dark Steam satın al botununa tıkladıktan sonra hayatta kalmanın temel kurallarını ezberleyeceksiniz. 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Dying Light

Dying Light

Master Mağaza
70,00 ₺
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Master Mağaza
470,00 ₺
NBA 2K21 - Steam

NBA 2K21 - Steam

Master Mağaza
280,00 ₺
Fallout 4

Fallout 4

Master Mağaza
130,00 ₺
Cyberpunk 2077 - GOG

Cyberpunk 2077 - GOG

Master Mağaza
620,00 ₺
248,00 ₺
Fifa 22 Steam

Fifa 22 Steam

Master Mağaza
470,00 ₺

Kullanıcı Yorumları


The Long Dark
Mükemmel
%100
Çok İyi
%0
İyi
%0
Kötü
%0
Çok Kötü
%0
Ortalama Puan
5.0

KEMAL A. 30/05/2021

oyunu steam cüzdan kodu olarak ekleyip steam üzerinden satın alıyorsunuz. hızlı teslimat ve ilginiz için teşekkürler