Csgo Counter Strike Global Offensive

Csgo Counter Strike Global Offensive Hakkında

Counter Strike: Global Offensive (CSGO) ünlü oyun geliştirici Valve’nin 2012 yılında bizlere sunduğu oyunlarından birisidir. Oyunun birçok platformda başarılı bir şekilde oynanması istediğiniz platformdan oynayabilme imkanını sizlere sağlamaktadır. Csgo oynayabileceğiniz platformlar şu şekildedir:

 • Linux
 • PlayStation 3
 • Xbox 360
 • iOS
 • Microsoft Windows

Bu platformların herhangi birisinden oyunu oynayabilirsiniz. Çok oyunculu çevrimiçi bir FPS oyun olduğu için oynadığınız evrede internet bağlantınız da çok önemlidir. Takımlar şeklinde oynanmakta olan oyunda teröristler ve anti teröristler şeklinde iki grup yer almaktadır. Gruplarda yer almakta olan kişiler karşı gruptakini yok etmeye çalışırken aynı zamanda kendilerine verilen çeşitli görevleri de yerine getirmesi gerekmektedir. Oyun moduna göre sizlere verilmekte olan görevler değişim gösterebilmektedir.

CSGO Rütbe Sistemi

Csgo hesaplarınızı satmak istediğiniz noktada rütbe ve levellara da dikkat edersiniz. Rütbe sisteminin Csgo oyununda da yer aldığını görüyoruz. Rütbe seviyesinin oyunda kullanılmasının en temel sebebi ise; rekabetçi havuzundan yapılacak olan eşleştirmeler sırasında yakın ya da aynı yeteneklere sahip olan kişilerle eşleştirmeler gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Rütbe sisteminin kullanıldığı oyun modları ise; Yoldaş, Rekabetçi ve Tehlikeli Bölge oyun modlarıdır. Oyunda herhangi bir rütbeye sahip olmak istediğiniz sırada bu modlarda minimum 10 galibiyet almanız gerekir. Maç kazanmış olduğunuz sırada sizlere 10 rütbe puanı verilir. Maç kaybetmiş olduğunuz zaman ise 10 puan silinmektedir.

CSGO Güvenilir Hesap Satın Alma

Oyunları oynadığınız sırada giriş seviyesinden başlamama adına ve hesaplarınızı daha rahat yükseltebilmek için hesap arayışına gidebilirsiniz. Cs go oynamak isteyen kişiler de güvenilir olan hesapları nereden satın alabileceklerini özellikle merak eder. CSGO Hesap Satışı sırasında sizlere yüzlerce hesabı bir arada sunabiliyoruz. Yer alan bazı hesaplarımız şu şekildedir:

 • Prime 20 TL envanterli hesap: 55 TL
 • 4 madalyalı 2018 en son giriş: 169 TL
 • 2 madalyalı 220 TL envanterli: 300 TL
 • İlk maili hesap: 60 TL
 • 3 madalyalı Forza Horizon hesap: 195 TL

Cs go fiyat araştırması yapacağınız sırada genel anlamda hesapların özelliklerine göre fiyatlar değişim gösterebilmektedir. Sitemizde sizlere sunulmakta olan hesapların her zaman güvenilir olmasına ve siparişlerinizden sonra en kısa sürede oyun hesabı transferinin yapılmasına dikkat ediyoruz. Bu yüzden oyunlarınızdan yana bir sorunla karşılaşmadan oynayabilir daha güçlü rakiplerle etkili bir şekilde oynayabilme yoluna gidebilirsiniz.

CSGO Skin Satın Alma

Oyunlarda yer alan karakterinizi özelleştirebilmeniz ve oynanışa görsellik katmak istediğiniz noktada skin ticareti yapmak isteyebilirsiniz. Skinler level atladıkça ve görevleri yerine getirdikçe sizlere verilebildiği gibi aynı zamanda tamamen satın alma yoluna da gidebilirsiniz. Birbirinden güzel CSGO Skin sahibi olmak istiyorsanız Cs go kaç para? Sorunun ortalama yanıtını sizlere vermiştik. Cs:go oynayacağınız sırada item alma sırasında ödeme işlemlerinizi şu yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz:

 • Kredi kartı ile ödeme (çeşitli taksit imkanları da sunulmaktadır)
 • Havale veya EFT
 • Mobil ödeme

Cs go kaç tl? Oyun hesabı ve skin alma sırasında sizlere sunduğumuz bu ödeme yöntemleriyle ödeme işlemlerinizi güvenilir bir şekilde yerine getirebilmeniz mümkündür. Oyunda sizlere ödeme sırasında SSL sertifikası ve 3D secure kurallarına uygun şekilde destek sağlanmaktadır. Siparişlerinizi verdikten sonra ise transferleriniz en kısa sürede tamamlanır ve hesabınıza aktarılır. Bu şekilde hemen hesaplarınızı ve skinlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

CSGO Övgü Boost satın alabilir ve profilinizi güzelleştirebilirsiniz.