FACEIT PREMIUM

FACEIT PREMIUM

FACEIT CSGO

FACEIT CSGO

FACEIT Hakkında

FACEIT Nedir?


CS:GO MM sistemi dışında, profesyonel olarak diğer oyuncular ile eşleştirme sağlayan bir aracı hizmettir. FACEIT sayesinde, hem CS:GO oynayabilir hemde puan biriktirerek çeşitli ödüllere sahip olabilirsiniz.


FACEIT Premium Ne Kadar?


FACEIT Premium GameSatış fiyatlandırma 49 TL ve 354 TL olarak değişmektedir. Fiyatlandırma aylık olarak yapılmaktadır ve minimum 1 aylık alım yapabilirsiniz.


FACEIT Nasıl Kullanılır?


FACEIT resmi web sitesinden indirildikten sonra program halinde kurulur ve üyelik ile giriş yapılarak oyun seçilir. Oyun seçildikten hemen sonra eşleştirme seçeneğinden isteğe göre harita seçilir ve aratılır.

FACEIT Sıkça Sorulan Sorular

FACEIT Nedir?

CS:GO MM sistemi dışında, profesyonel olarak diğer oyuncular ile eşleştirme sağlayan bir aracı hizmettir. FACEIT sayesinde, hem CS:GO oynayabilir hemde puan biriktirerek çeşitli ödüllere sahip olabilirsiniz.

FACEIT Premium Ne Kadar?

FACEIT Premium GameSatış fiyatlandırma 49 TL ve 354 TL olarak değişmektedir. Fiyatlandırma aylık olarak yapılmaktadır ve minimum 1 aylık alım yapabilirsiniz.

FACEIT Nasıl Kullanılır?

FACEIT resmi web sitesinden indirildikten sonra program halinde kurulur ve üyelik ile giriş yapılarak oyun seçilir. Oyun seçildikten hemen sonra eşleştirme seçeneğinden isteğe göre harita seçilir ve aratılır.