Cyberpunk 2077 Xbox One
Hemen Teslim

Cyberpunk 2077 Xbox One

Xbox One

Ürün Açıklaması:

İndirimli Cyberpunk 2077 satın alın ve hemen Xbox One hesabınıza ekleyin. Cyberpunk 2077 indirimini kaçırmayın! Cyberpunk Çıkış tarihi 16 Nisan 2020. GameSatış ile hemen Cyberpunk 2077 satın aldığınızde Xbox One hesabınıza gönderilecektir ve oyunun çıkışı ile hemen oynamaya başlayabileceksiniz.  CD Project Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunu PC, Playstation ve Xbox oyun platformlarında çıkış yapacak. Füturistik açık dünyaya sahip olan Cyberpunk 2077, Kaliforniya Eyaleti'nin en büyük metropolü olan Night City'de geçiyor. Başrol oyuncumuz "V" ile şehrin semtlerini ve çevresini keşfederek başlıyoruz. Hikayenin ana görevleri dışında şehirde yapabileceğimiz bir çok yan görevler de mevcut. İster çetelere katılın isterseniz teknoloji satıcılarıyla işbirliği yaparak para kazanın ve yeni silahlar ile sibernetik geliştirmeleri bu sayede yükselterek güçlenin. Night City'e bağlı olarak altı bölge de oynuyoruz; Şehir Merkezi: Night City'nin en büyük gururu olan bu, şirketlerin kalbi, neon kümeleri ve lüksün özü olan bir bölgedir. Watson: Asya kültürlerinin eşsiz bir karışımı olan, şimdi göçmenlerin yaşadığı düşmüş bir şirket devi, dar sokakların aralarında çeşitli çarşıları ve pazarları saklıyor. Westbrook: Turistlere yönelik bir Japon mahallesi olan, sıkı çalışmak ve sıkı oynamak isteyen zenginlerin yeri. Heywood: Altta yatan bir çete sorunu olan büyük bir banliyö konut bölgesidir. Pacifica: Spektrumun diğer ucunda, çete faaliyetlerinden dolayı terkedilen ve istila edilen şehrin en tehlikeli kısmı. Şehrin geri kalanından ayrılmış, muazzam bir yoksulluk alanı. Santo Domingo: Sayısız güç santrali ve endüstriyel fabrikaları ile sonsuz bir modernizasyon döngüsünde sıkışmış durumda. Night City'nin tamamı buradan güç alıyor. Cyberpunk 2077 eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#74249

Görülme:

5000+

Güncelleme:

26.03.2023

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
575,00 ₺
517,50 ₺

Cyberpunk 2077 Xbox One Hakkında

İndirimli Cyberpunk 2077 satın alın ve hemen Xbox One hesabınıza ekleyin. Cyberpunk 2077 indirimini kaçırmayın! Cyberpunk Çıkış tarihi 16 Nisan 2020. GameSatış ile hemen Cyberpunk 2077 satın aldığınızde Xbox One hesabınıza gönderilecektir ve oyunun çıkışı ile hemen oynamaya başlayabileceksiniz. 

CD Project Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunu PC, Playstation ve Xbox oyun platformlarında çıkış yapacak. Füturistik açık dünyaya sahip olan Cyberpunk 2077, Kaliforniya Eyaleti'nin en büyük metropolü olan Night City'de geçiyor. Başrol oyuncumuz "V" ile şehrin semtlerini ve çevresini keşfederek başlıyoruz. Hikayenin ana görevleri dışında şehirde yapabileceğimiz bir çok yan görevler de mevcut. İster çetelere katılın isterseniz teknoloji satıcılarıyla işbirliği yaparak para kazanın ve yeni silahlar ile sibernetik geliştirmeleri bu sayede yükselterek güçlenin. Night City'e bağlı olarak altı bölge de oynuyoruz;

Şehir Merkezi: Night City'nin en büyük gururu olan bu, şirketlerin kalbi, neon kümeleri ve lüksün özü olan bir bölgedir.

Watson: Asya kültürlerinin eşsiz bir karışımı olan, şimdi göçmenlerin yaşadığı düşmüş bir şirket devi, dar sokakların aralarında çeşitli çarşıları ve pazarları saklıyor.

Westbrook: Turistlere yönelik bir Japon mahallesi olan, sıkı çalışmak ve sıkı oynamak isteyen zenginlerin yeri.

Heywood: Altta yatan bir çete sorunu olan büyük bir banliyö konut bölgesidir. Pacifica: Spektrumun diğer ucunda, çete faaliyetlerinden dolayı terkedilen ve istila edilen şehrin en tehlikeli kısmı. Şehrin geri kalanından ayrılmış, muazzam bir yoksulluk alanı.

Santo Domingo: Sayısız güç santrali ve endüstriyel fabrikaları ile sonsuz bir modernizasyon döngüsünde sıkışmış durumda. Night City'nin tamamı buradan güç alıyor.

Cyberpunk 2077 eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Fifa 19 Xbox One

Fifa 19 Xbox One

Master Mağaza
564,00 ₺
354,93 ₺
Watch Dogs Legion Xbox One

Watch Dogs Legion Xbox One

Master Mağaza
566,00 ₺
509,40 ₺
Battlefield 5 Deluxe Edition X Box One

Battlefield 5 Deluxe Edition X Box One

Master Mağaza
496,75 ₺
250,96 ₺
Age of Wonders Planetfall Xbox One

Age of Wonders Planetfall Xbox One

Master Mağaza
168,00 ₺
Sunset Overdrive - Xbox One

Sunset Overdrive - Xbox One

Master Mağaza
49,00 ₺
40,95 ₺
Remnant From the Ashes Xbox One

Remnant From the Ashes Xbox One

Master Mağaza
113,75 ₺
102,38 ₺

Kullanıcı Yorumları


Cyberpunk 2077 Xbox One
Mükemmel
%100
Çok İyi
%0
İyi
%0
Kötü
%0
Çok Kötü
%0
Ortalama Puan
5.0

MUSTAFA ONUR K. 14/12/2020

Merhabalar ürünü teslim almayı bekliyorum aldığım gibi yorumlarımı yapacağım. Teşekkürler.