Journey to the Savage Planet Xbox Ön Sipariş
Hemen Teslim

Journey to the Savage Planet Xbox Ön Sipariş

Ön Sipariş - Xbox One

Ürün Açıklaması:

Öncü programına hoş geldin! Bu eğlenceli ve renkli, co-op macera oyununda Kindred Aerospace'in en yeni üyesi olarak yer alıyorsun. Az miktardaki ekipmanınla ve hiçbir planın yokken keşfedilmemiş bir gezegene düştüğünde, bu yabancı hayvan ve bitkiler alemini keşfetmen, kataloglaman ve bu gezegenin insan yerleşimi için uygun olup olmadığını belirlemen gerekecek. İndirimli Journey to the Savage Planet satın alın ve hemen Xbox One hesabınıza ekleyin. Journey to the Savage Planet Ön sipariş indirimini kaçırmayın! Journey to the Savage Planet GameSatış ile hemen Journey to the Savage Planet satın aldığınızde Xbox One hesabınıza gönderilecektir ve oyunun çıkışı ile hemen oynamaya başlayabileceksiniz.    Journey to the Savage Planet eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
İlan No:

#75413

Görülme:

500+

Güncelleme:

14.12.2021

Stok:

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
209,00 ₺

Journey to the Savage Planet Xbox Ön Sipariş Hakkında

Öncü programına hoş geldin! Bu eğlenceli ve renkli, co-op macera oyununda Kindred Aerospace'in en yeni üyesi olarak yer alıyorsun. Az miktardaki ekipmanınla ve hiçbir planın yokken keşfedilmemiş bir gezegene düştüğünde, bu yabancı hayvan ve bitkiler alemini keşfetmen, kataloglaman ve bu gezegenin insan yerleşimi için uygun olup olmadığını belirlemen gerekecek.

İndirimli Journey to the Savage Planet satın alın ve hemen Xbox One hesabınıza ekleyin. Journey to the Savage Planet Ön sipariş indirimini kaçırmayın! Journey to the Savage Planet GameSatış ile hemen Journey to the Savage Planet satın aldığınızde Xbox One hesabınıza gönderilecektir ve oyunun çıkışı ile hemen oynamaya başlayabileceksiniz. 

 

Journey to the Savage Planet eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Watch Dogs Legion Xbox One

Watch Dogs Legion Xbox One

Master Mağaza
566,00 ₺
509,40 ₺
Tropico 6 Xbox One

Tropico 6 Xbox One

Master Mağaza
170,00 ₺
153,00 ₺
Minecraft Xbox One

Minecraft Xbox One

Master Mağaza
100,00 ₺
93,50 ₺
NBA 2K20 Xbox One

NBA 2K20 Xbox One

Master Mağaza
550,00 ₺
CODE VEIN Xbox One

CODE VEIN Xbox One

Master Mağaza
299,00 ₺
269,10 ₺
Forza Horizon 4 Xbox One

Forza Horizon 4 Xbox One

Master Mağaza
550,00 ₺
495,00 ₺