TÜRKPRO Donate

TÜRKPRO
Önizleme
TÜRKPRO Hakkında

İlhan Abi olarak tanıdığımız ''Türkpro'' Facebook üzerinden yayınları tüm Dünya'da en çok izlenen yayıncılar arasında yer almaktadır.

 

Türkpro yayıncılık hayatına Youtube üzerinde eğlenceli videolar yaparak başlamıştır. İlk olarak Türkbol adında bir Youtube kanalı açıp izleyicilerine FIFA oyununda içerikler sunmuştur. Türkbol kanalı ile belli bir kitleye erişmeye başardıktan sonra, Türkpro adında başka bir Youtube kanalı açıp Grand Theft Auto 5 kısa adıyla GTA 5 içerikleri üretmeye başlıyor. Üretmeye başladığı GTA 5 içerikleri ile birlikte büyük kitlelere ulaşıp büyümeye devam ediyor. Ayrıca aktif olarak her gün Facebook Gaming üzerinden 15:00 - 18:00 saatleri arasında izleyicilerine PUBG Mobile yayınları yaparak etkileşim halinde kalmayı sağlıyor. 

 

Dilerseniz siz de bakiyeniz ile birlikte GameSatış üzerinden Türkpro'ya donate atıp doğrudan destek olabilirsiniz.

GameSatış Oyuncu Pazarı şimdi aktif! Oyun dünyasına dair herşeyinizi satabilir, en uygun fiyatlara ilanlardan dilediğinizi satın alabilirsiniz. Şimdi ilan ver ya da ilanları incele !

 

 

gamesatış oyuncu pazarı

 


 

PUBG Mobile UC satın al ve hemen PUBG Mobile hesabına yükle. PUBG Mobile Unknown Cash ile oyun içerisinde karakterinizi ve silahlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

 

pubg mobile uc

 

 


 

Steam oyunlarında %50'ye varan indirimler ile Steam oyunlarına sahip olmak için Steam Cd Key kategorimize göz atabilirsiniz.

 


steam oyunları

HALİS M. (Site Yorumu)
abm benm
06/09/2020
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları